ЖКГОголошення

Оголошення про перерахунок вартості теплової енергії

Перерахунок вартості теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії для інших споживачів за лютий 2024 року, відповідно до постанови КМУ від 10 листопада 2021р. № 1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу».

В затвердженому тарифі для інших споживачів закладена ціна природного газу без урахування ціни на транспортування та розподілу у розмірі 13658,33 грн за 1000 м3 (без ПДВ).

Згідно прайсу цін ТОВ « Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» на  лютий 2024 року ціна природного газу без урахування ціни на транспортування та розподілу складає 13742,27 грн за 1000 м3 (без ПДВ).

Для перерахунку вартості теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії для відповідної категорії споживачів застосовується коефіцієнт перерахунку (К), що визначається за такою формулою:

К=Вп/Вт
де Вп – перерахована планова вартість одиниці теплової енергії (послуги з постачання теплової енергії) (з урахуванням прибутку), на основі якої встановлено тарифи для відповідної категорії споживачів (з урахуванням диференціації таких тарифів), що враховує перераховану вартість природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), що визначена для відповідного місяця опалювального періоду, за незмінних інших складових тарифу;

Вт – планована вартість одиниці теплової енергії (послуги з постачання теплової енергії) (з урахуванням прибутку), для відповідної категорії споживачів відповідно до встановлених уповноваженими органами тарифів (з урахуванням диференціації таких тарифів).
К=4932,49(грн.)/4916,26(грн.)=1,003
де,
4932,49 грн. за 1 Гкал – тариф на теплову енергію (послугу з постачання теплової енергії) з ПДВ (фактичний за лютий 2024 року).
4932,49 грн. за 1 Гкал – тариф на теплову енергію  з ПДВ (діючий тариф, встановлений органами місцевого самоврядування (рішення виконавчого комітету від27.11.2023№ 567).
Сума перерахунку (різниця в нарахуваннях) для споживача (С) визначається за такою формулою:
С=(К-1)хП,
деК–коефіцієнт перерахунку;
П – плата за теплову енергію (послугу з постачання теплової енергії), визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на зазначену послугу.
С=(1,003–1)хП

Розрахунок  склав  економіст  Таряник  М.І.

Начальник  КП ТЖЕУ                                               Бондаренко В.В.

ukUK
Перейти до вмісту