Заступники міського голови

Заяц Юрій Миколайович

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку

Народився 26 жовтня 1965 року в місті Тростянець Сумської області. Після закінчення школи, у 1982 році був прийнятий на денне відділення Сумського машинобудівного технікуму, який закінчив у 1987 році за спеціальністю ливарне виробництво чорних металів.

В період з 1983 – 1985 рр. навчався у Сумському учбовому авіаційному центрі.

Свою трудову діяльність розпочав у 1987 році на Тростянецькому заводі «Електропобутприлад», де працював майстром по ремонту обладнання.

У 1991 р. був призначений начальником дільниці по переробці пластмас заводу «Електропобутприлад». А у 1992 році – заступником директора по виробництву на цьому ж підприємстві.

З 1993 р. працював в Тростянецькій райдержадміністрації спеціалістом по роздержавленню та приватизації. А з 1995 року – комерційним агентом в колективному підприємстві «Пошук».

З 1997 р. – приватний підприємець.

1 серпня 2008 був призначений на посаду заступника міського голови з питань управління комунальним майном, законності і регулювання земельних відносин та житлових питань.

10 листопада 2010 року на 1 сесії Тростянецької міської ради 6 скликання був затверджений на посаді заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, управління комунальним майном, законності, регулювання земельних відносин, благоустрою, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі.

11 листопада 2015 року на 1 сесії Тростянецької міської ради 7 скликання був затверджений на посаді заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку.

22 листопада 2017 року на 1 сесії Тростянецької міської ради 7 скликання був затверджений на посаді заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку.

Має двох дітей.


Злепко Володимир Анатолійович

Заступник міського голови з питань економічного розвитку, бюджету, залучення інвестицій, торгівлі, малого та середнього підприємництва, управління комунальним майном, законності та регулювання земельних відносин

Народився 19 квітня 1983 року в місті Тростянці, громадянин України.

З 1990 по 2001 рік навчався в Тростянецькій ЗОШ №2.

З 2001 по 2005 рік навчався в Сумському національному аграрному університеті, по закінченню якого отримав кваліфікацію економіста-організатора.

З 15 лютого 2006 року прийнятий на посаду спеціаліста 1 категорії з питань забезпечення законності та правопорядку апарату Тростянецької міської ради.

З 16 березня 2006 року переведений на посаду спеціаліста 1 категорії з питань контролю за місцевими податками та зборами апарату Тростянецької міської ради.

З 18 листопада 2015 року по 22 листопада 2017 працював на посаді начальника відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності апарату Тростянецької міської ради.

В 2010 році був обраний депутатом Тростянецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №5. Обраний секретарем постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі.

В 2015 році обраний депутатом Тростянецької районної ради. Обраний секретарем постійної комісії Тростянецької районної ради з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

22.11.2017 року на 1 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради був затверджений заступником міського голови з питань економічного розвитку, бюджету, залучення інвестицій, торгівлі, малого та середнього підприємництва, управління комунальним майном, законності та регулювання земельних відносин.

Член політичної партії «Сила Людей».

Одружений, має доньку.

Проживає разом з дружиною та донькою в м. Тростянець.


Синявін Максим Володимирович

Заступник міського голови з питань регіонального розвитку, проектної діяльності, міжнародного співробітництва, містобудування, архітектури, та державного архітектурно – будівельного контролю

Народився 19 червня 1984 року у м. Тростянець Сумської області. Громадянин України.

З 1991 по 2001 рік навчався у Тростянецькій ЗОШ №5.

З 2001 по 2007 рік навчався у Харківському політехнічному інституті на факультеті управління бізнесом за спеціальністю економіка та підприємництво та здобув кваліфікацію економіста.

З 2007 по 2015 рік працював спеціалістом І категорії у справах захисту прав споживачів, торгівлі та підприємництва апарату Тростянецької міської ради.

З лютого по листопад 2015 року працював спеціалістом І категорії з управління проектами та міжнародної діяльності апарату Тростянецької міської ради.

З листопада 2015 року по листопад 2017 року працював начальником відділу містобудування, архітектури, будівництва, комунального господарства та благоустрою апарату Тростянецької міської ради.

22 листопада 2017 року затверджений заступником міського голови з питань регіонального розвитку, проектної діяльності, міжнародного співробітництва, містобудування, архітектури, та державного архітектурно – будівельного контролю.

З 2010 по 2015 рік був депутатом Тростянецької міської ради VІ скликання.

В 2015 року обраний депутатом Тростянецької районної ради VII скликання.

Є членом громадського формування з охорони громадського порядку «Сила і Честь».

Дружина, Синявіна Ірина Іванівна, 1985 року народження. Перебуває у декретній відпустці.

Син, Синявін Марк Максимович, 2011 року народження.


ukUK
Перейти до вмісту