ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ З АРХІТЕКТОРАМИ “ТРОСТЯНЕЦЬ: ПРИЗМА ВІДБУДОВИ”

Тростянецька публічна бібліотека запрошує усіх. хто цікавиться архітектурою та має власні пропозиції щодо відбудови нашого міста на зустріч-прогулянку з архітекторами. Тема зустрічі: «Тростянець: призма відбудови».

📍Гості зустрічі:

Денис Павлишинець – архітектор, будівельник, конструктор, сертифікований інженер-проектувальник, співзасновник архітектурної фірми, учасник громадських проєктів.

Випускник НУ “Львівська Політехніка”, факультет «Промислове та цивільне будівництво».

Андрій Луца – архітектор, містобудівельник, член містобудівної ради м. Мукачево, СЕО архітектурної майстерні, громадський активіст, учасник громадських та волонтерських проєктів. Випускник факультету містобудування НУ «Львівська Політехніка».

На зустрічі учасники матимуть змогу:✅ спільно з архітекторами аналізувати місто з точки зору урбаністики, а також з перспективи відбудови зруйнованого та пошкодженого;

✅ довідаються, що таке архітектура, з чого вона складається, які процеси відбуваються від ідеї до закінченої будівлі;

✅ довідаються про актуальність професії архітектора.

📆: 13 січня 2023 р.;

⏱: 13:00 – 15:00;

📌Місце зустрічі: Тростянецька публічна бібліотека (м. Тростянець, вул. Татаренка, 5 А).

Щоб стати учасником зустрічі-прогулянки з архітекторами, просимо заповнити реєстраційну форму (https://bit.ly/3ieftyL) .

Захід проходить в межах проєкту «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

#архітектура#RestART#Тростянецька_публічна_бібліотека

ukUK