Всі новиниЖКГМісто

Перерахунок вартості теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії для інших споживачів за грудень 2023 року, відповідно до постанови КМУ від 10 листопада 2021р. № 1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії у зв’язку із зміною ціни природного газу».

Перерахунок вартості теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії для інших споживачів за грудень   2023 року, відповідно до постанови КМУ від 10 листопада 2021р. № 1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу».

Для перерахунку вартості теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії для відповідної категорії споживачів застосовується коефіцієнт перерахунку (К), що визначається за такою формулою:

К=Вп/Вт

де Вп – перерахована планова вартість одиниці теплової енергії (послуги з постачання теплової енергії) (з урахуванням прибутку), на основі якої встановлено тарифи для відповідної категорії споживачів (з урахуванням диференціації таких тарифів), що враховує перераховану вартість природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), що визначена для відповідного місяця опалювального періоду, за незмінних інших складових тарифу;
Вт – планована вартість одиниці теплової енергії (послуги з постачання теплової енергії) (з урахуванням прибутку), для відповідної категорії споживачів відповідно до встановлених уповноваженими органами тарифів (з урахуванням диференціації таких тарифів).

К=5185,48(грн.)/4916,26(грн.)=1,054761

де,
106 Гкал – планова реалізація теплової енергії для інших споживачів.
5185,48 грн. за 1 Гкал – тариф на теплову енергію (з ПДВ) (фактичний за грудень 2023року).
4916,26 грн. за 1 Гкал – тариф на теплову енергію(з ПДВ) (діючий тариф, встановлений органами місцевого самоврядування (рішення виконавчого комітету від 27.11.2023№ 567).

Сума перерахунку (різниця в нарахуваннях) для споживача (С) визначається за такою формулою:

С=(К-1)хП

де
К–коефіцієнт перерахунку;
П – плата за теплову енергію (послугу з постачання теплової енергії), визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на зазначену послугу.
С=(1,054761–1)хП
С=0,054761*П

Начальник  КП ТЖЕУ                                  В.В. Бондаренко.

Економіст                                                       М.І. Таряник

ukUK
Перейти до вмісту