Розклад руху громадського транспорту

Назва зупинки

Дні курсування автобусів

Понеділок-п’ятниця

Субота-неділя

Рейс № 1

Рейс № 2

Рейс № 3

Рейс № 4

Рейс № 1

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Вокзал

 

7:20

             

7:20

Гай

7:28

7:30

 

8:30

 

14:35

   

7:28

7:30

«Ромашка»

7:32

7:33

8:32

8:33

14:37

14:38

   

7:32

7:33

Школа 3

7:34

7:35

8:34

8:35

14:39

14:40

   

7:34

7:35

Вокзал

7:38

7:39

8:39

8:40

14:44

14:45

   

7:38

7:39

Набережна

7:42

7:43

8:44

8:45

14:49

14:50

   

7:42

7:43

Кеніга

7:46

7:47

8:46

8:47

14:51

14:52

   

7:46

7:47

Школа 2

7:48

7:49

8:48

8:49

14:53

14:54

   

7:48

7:49

Вишнева

7:50

7:51

8:50

8:51

14:55

14:56

   

7:50

7:51

Лікарня

7:51

7:52

8:52

8:55

14:58

15:00

18:02

18:05

7:52

8:00

Вишнева

7:53

7:53

8:56

8:56

15:01

15:02

18:06

18:06

8:01

8:01

Школа 2

7:54

7:54

8:57

8:57

15:03

15:04

18:07

18:08

8:02

8:03

«Меридіан»

7:55

7:55

8:58

8:59

15:05

15:06

18:09

18:09

8:04

8:05

Військкомат

7:57

7:57

9:00

9:01

15:07

15:08

18:10

18:11

8:06

8:07

Парк Чайковського

7:59

7:59

9:03

9:03

15:10

15:11

18:13

18:15

8:08

8:09

Будпобут

8:00

8:00

9:04

9:04

15:12

15:13

18:16

18:16

8:10

8:11

«Мельниця»

8:01

8:02

9:05

9:06

15:15

15:16

18:17

18:17

8:14

8:15

О. Братушка

8:03

8:03

9:07

9:07

15:17

15:18

18:18

18:19

8:16

8:17

Вокзал

8:04

8:04

9:08

 

15:19

15:20

18:20

18:20

8:18

8:19

Школа 3

8:07

8:08

   

15:23

15:24

18:23

18:24

8:22

8:23

Гай

8:15

     

15:30

 

18:30

 

8:29

 

Назва зупинки

Дні курсування автобусів

Понеділок-п’ятниця

Рейс № 1

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправлення,

год. хв.

Гай

13:25

«Ромашка»

13:27

13:28

Школа 3

13:29

13:30

Вокзал

13:34

13:35

«Меркурій»

13:36

13:37

«Мельниця»

13:38

13:38

Парк Чайковського

13:39

13:40

Військкомат

13:41

13:42

«Меридіан»

13:43

13:43

Школа 2

13:44

13:44

Вишнева

13:45

13:45

Лікарня

13:47

13:50

Вишнева

13:52

13:52

Школа 2

13:53

13:53

Кеніга

13:54

13:55

Набережна

13:56

13:57

Вокзал

13:59

14:00

Школа 3

14:04

14:05

«Ромашка»

14:06

14:06

Гай

14:10

Назва зупинки

Дні курсування автобусів

Понеділок-п’ятниця

Субота-неділя

Рейс № 1

Рейс № 2

Рейс № 3

Рейс № 4

Рейс № 1

Рейс № 2

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Вокзал

 

7:00

 

9:00

 

12:55

 

16:40

 

7:05

 

12:05

«Меркурій»

7:01

7:02

9:01

9:02

12:56

12:57

16:42

16:43

7:06

7:07

12:06

12:07

«Мельниця»

7:03

7:04

9:03

9:04

12:58

12:58

16:44

16:45

7:08

7:09

12:08

12:09

Ресторан

7:06

7:07

9:06

9:07

13:00

13:01

16:47

16:48

7:11

7:12

12:11

12:12

Школа 1

7:08

7:09

9:08

9:09

13:02

13:03

16:49

16:50

7:13

7:14

12:13

12:14

Мінводи

7:10

7:11

9:10

9:11

13:04

13:05

16:51

16:52

7:15

7:16

12:15

12:16

Охтирська

7:12

7:12

9:12

9:12

13:06

13:06

16:54

16:54

7:16

7:17

12:16

12:17

Данила Галицького

7:13

7:13

9:13

9:13

13:07

13:07

16:56

16:56

7:17

7:18

12:17

12:18

Джерело

7:14

7:14

9:14

9:14

13:09

13:09

16:58

16:58

7:19

7:20

12:19

12:20

Зарічна

7:15

7:16

9:15

9:16

13:10

13:11

16:59

17:00

7:21

7:22

12:21

12:22

Дачна

7:18

7:25

9:18

9:23

13:13

13:15

17:02

17:04

7:24

7:25

12:24

12:25

Зарічна

7:26

7:27

9:24

9:25

13:16

13:17

17:05

17:06

7:26

7:27

12:26

12:27

Джерело

7:28

7:29

9:26

9:27

13:18

13:19

17:07

17:08

7:28

7:29

12:28

12:29

Данила Галицького

7:30

7:30

9:28

9:28

13:20

13:20

17:09

17:09

7:30

7:30

12:30

12:30

Охтирська

7:32

7:32

9:30

9:30

13:22

13:22

17:11

17:11

7:32

7:32

12:32

12:32

Мінводи

7:33

7:33

9:31

9:31

13:23

13:23

17:12

17:12

7:33

7:33

12:33

12:33

Школа 1

7:35

7:35

9:33

9:33

13:25

13:25

17:14

17:14

7:35

7:35

12:35

12:35

Парк Чайковського

7:39

7:40

9:34

9:35

х

х

х

х

7:39

7:40

12:39

12:40

Військкомат

7:41

7:42

9:36

9:37

х

х

х

х

7:41

7:42

12:41

12:42

«Меридіан»

7:43

7:43

9:38

9:38

х

х

х

х

7:43

7:43

12:43

12:43

Школа 2

7:44

7:45

9:39

9:39

х

х

х

х

7:44

7:45

12:44

12:45

Вишнева

7:47

7:47

9:40

9:40

х

х

х

х

7:47

7:47

12:47

12:47

Лікарня

7:49

7:50

9:42

9:45

х

х

х

х

7:49

7:50

12:49

12:50

Вишнева

7:51

7:52

9:46

9:47

х

х

х

х

7:51

7:52

12:51

12:52

Школа 2

7:53

7:54

9:48

9:48

х

х

х

х

7:53

7:54

12:53

12:54

Військкомат

х

х

9:49

9:50

х

х

х

х

х

х

х

х

Парк Чайковського

х

х

9:52

9:53

х

х

х

х

х

х

х

х

Будпобут

х

х

9:54

9:54

13:26

13:27

17:15

17:16

х

х

х

х

«Мельниця»

х

х

9:55

9:56

13:28

13:29

17:17

17:18

х

х

х

х

О. Братушка

х

х

9:57

9:58

13:30

13:31

17:19

17:20

х

х

х

х

Кеніга

7:56

7:56

х

х

х

х

х

х

7:56

7:56

12:56

12:56

Набережна

7:58

7:59

х

х

х

х

х

х

7:58

7:59

12:58

12:59

Вокзал

8:04

8:05

10:00

 

13:32

 

17:21

17:21

8:04

 

13:04

 

Школа 3

8:08

8:09

       

17:24

17:25

       

Гай

8:15

         

17:31

         

Назва зупинки

Дні курсування автобусів

Понеділок-п’ятниця

Рейс № 1

Рейс № 2

Рейс № 3

Рейс № 4

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Вокзал

 

10:00

 

10:35

 

11:30

 

12:30

Набережна

10:04

10:05

10:39

10:40

11:34

11:35

12:33

12:34

Кеніга

10:06

10:07

10:41

10:42

11:36

11:37

12:35

12:36

Школа 2

10:08

10:09

10:43

10:44

11:38

11:39

12:37

12:38

Вишнева

10:10

10:11

10:45

10:46

11:40

11:41

12:39

12:39

Лікарня

10:13

10:15

10:48

10:50

11:43

11:45

12:40

12:41

Вишнева

10:16

10:17

10:51

10:52

11:46

11:46

12:42

12:43

Школа 2

10:18

10:19

10:53

10:54

11:48

11:47

12:44

 

«Меридіан»

10:20

10:21

10:55

10:56

11:50

11:48

   

Військкомат

10:22

10:23

10:57

10:58

11:52

11:50

   

Парк Чайковського

10:24

10:25

10:59

11:00

11:54

11:52

   

Будпобут

10:26

10:27

11:01

11:02

12:56

11:53

   

«Мельниця»

10:29

10:30

11:04

11:05

11:59

11:55

   

О. Братушка

10:31

10:32

11:06

11:07

12:01

11:57

   

Вокзал

10:34

 

11:09

11:10

11:58

11:58

   

Школа 3

   

11:12

11:13

12:01

12:02

   

Гай

   

11:15

11:16

12:04

12:05

   

«Спокуса»

   

11:19

11:20

12:08

12:09

   

Радомля

   

11:24

11:25

12:14

12:15

   

«Спокуса»

   

11:27

11:27

12:17

12:17

   

Школа 3

   

11:28

11:28

12:18

12:18

   

Вокзал

   

11:29

 

12:20

     

Назва зупинки

Дні курсування автобусів

Понеділок-п’ятниця

Рейс № 1

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправлення,

год. хв.

Вокзал

18:10

«Меркурій»

18:12

18:12

«Мельниця»

18:13

18:13

Парк Чайковського

18:14

18:15

Військкомат

18:16

18:17

«Меридіан»

18:18

18:18

Школа 2

18:19

18:19

Вишнева

18:20

18:20

Лікарня

18:21

18:22

Вишнева

18:23

18:23

Школа 2

18:24

Назва зупинки

Дні курсування автобусів: понеділок-п’ятниця

Рейс № 1

Рейс № 2

Рейс № 3

Рейс № 4

Рейс № 5

Рейс № 6

Рейс № 7

Рейс № 8

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

«Ягори»

 

7:20

 

8:20

 

9:00

 

 

 

12:30

 

 

 

16:28

 

17:00

93 Бригади

7:22

7:23

8:22

8:23

9:02

9:03

 

 

12:32

12:33

 

 

16:29

16:30

17:01

17:02

Депо

7:25

7:25

8:25

8:25

9:05

9:05

 

 

12:35

12:35

 

 

16:31

16:32

17:03

17:04

Будівельна

7:26

7:26

8:26

8:26

9:06

9:06

 

 

12:36

12:36

 

 

16:33

16:33

17:05

17:05

«Малібу»

7:27

7:27

8:27

8:27

9:07

9:07

 

 

12:37

12:37

 

 

16:34

16:34

17:06

17:06

Вокзал

7:29

7:30

8:29

8:30

9:09

9:10

 

11:30

12:39

12:40

 

15:30

16:36

16:37

17:09

17:10

«Меркурій»

7:31

7:32

8:31

8:32

9:11

9:12

11:31

11:32

12:41

12:42

15:31

15:32

16:38

16:39

17:11

17:11

«Мельниця»

7:33

7:34

8:33

8:34

9:13

9:14

11:34

11:35

12:44

12:45

15:34

15:35

16:40

16:40

17:12

17:12

Парк Чайковського

7:36

7:37

8:36

8:37

9:16

9:17

11:36

11:37

12:46

12:47

15:36

15:36

16:41

16:42

17:14

17:15

Військкомат

7:38

7:39

8:38

8:39

9:18

9:19

11:38

11:39

12:48

12:49

15:38

15:39

16:43

16:44

17:16

17:17

«Меридіан»

7:40

7:40

8:40

8:40

9:20

9:20

11:40

11:40

12:50

12:50

15:39

15:40

16:45

16:45

17:18

17:18

Школа 2

7:41

7:42

8:41

8:42

9:21

9:22

11:41

11:42

12:51

12:52

15:41

15:42

16:46

16:46

17:19

17:19

Вишнева

7:43

7:43

8:43

8:43

9:23

9:23

11:43

11:44

12:53

12:54

15:43

15:44

16:47

16:47

17:20

17:20

Лікарня

7:44

7:45

8:44

8:45

9:24

9:30

11:45

12:00

12:55

13:00

15:45

16:00

16:49

 

17:21

17:21

Вишнева

7:46

7:46

8:46

8:46

9:31

9:32

12:01

12:02

13:01

13:02

16:01

16:02

 

 

17:22

17:22

Школа 2

7:47

7:47

8:47

8:47

9:33

9:33

12:03

12:03

13:03

13:03

16:03

16:03

 

 

17:23

17:23

«Меридіан»

7:48

7:48

8:48

8:48

9:34

9:34

12:04

12:04

13:04

13:04

16:05

16:06

 

 

17:24

17:24

Військкомат

7:49

7:49

8:49

8:49

9:35

9:36

12:05

12:06

13:05

13:06

16:07

16:07

 

 

17:25

17:25

Парк Чайковського

7:50

7:51

8:50

8:51

9:38

9:39

12:08

12:09

13:08

13:09

16:08

16:09

 

 

17:26

17:27

Будпобут

7:52

7:52

8:52

8:52

9:40

9:40

12:10

12:10

13:10

13:10

16:10

16:11

 

 

17:28

17:28

«Мельниця»

7:53

7:54

8:53

8:54

9:41

9:42

12:12

12:12

13:12

13:12

16:12

16:13

 

 

17:29

17:29

О. Братушка

7:55

7:56

8:55

8:56

9:43

9:44

12:14

12:14

13:14

13:14

16:14

16:15

 

 

17:30

17:30

Вокзал

7:57

7:58

8:58

 

9:46

 

12:16

12:17

13:16

 

16:16

16:17

 

 

17:31

17:31

«Малібу»

8:00

8:01

 

 

 

 

12:19

12:20

 

 

16:19

16:20

 

 

17:33

17:33

Депо

8:02

8:02

 

 

 

 

12:21

12:21

 

 

16:21

16:21

 

 

17:34

17:34

Комунальна

8:03

8:04

 

 

 

 

12:22

12:23

 

 

16:22

16:23

 

 

17:35

17:35

93 Бригади

8:05

8:06

 

 

 

 

12:24

12:25

 

 

16:24

16:25

 

 

17:36

17:36

«Ягори»

8:08

 

 

 

 

 

12:27

 

 

 

16:27

 

 

 

17:37

 

Назва зупинки

Дні курсування автобусів

Понеділок-п’ятниця

Субота-неділя

Рейс № 1

Рейс № 2

Рейс № 1

Рейс № 2

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Вокзал

         

7:10

   

Радомля

 

7:20

   

7:19

7:20

 

11:20

«Спокуса»

7:23

7:24

   

7:22

7:23

11:22

11:23

Школа 3

7:26

7:27

   

7:24

7:25

11:24

11:25

«Малібу»

х

х

   

7:26

7:26

11:26

11:26

Депо

х

х

   

7:27

7:27

11:27

11:27

Комунальна

х

х

   

7:28

7:28

11:28

11:28

93 Бригади

х

х

   

7:29

7:29

11:29

11:29

«Ягори»

х

х

   

7:30

7:30

11:30

11:30

93 Бригади

х

х

   

7:31

7:32

11:31

11:32

Депо

х

х

   

7:33

7:34

11:33

11:34

Будівельна

х

х

   

7:35

7:35

11:35

11:35

«Малібу»

х

х

   

7:36

7:37

11:36

11:37

Вокзал

7:29

7:30

   

7:39

7:40

11:39

11:40

«Меркурій»

7:31

7:32

   

7:41

7:42

11:41

11:42

«Мельниця»

7:34

7:35

   

7:44

7:45

11:44

11:45

Парк Чайковського

7:38

7:39

   

7:46

7:47

11:46

11:47

Військкомат

7:40

7:41

   

7:48

7:49

11:48

11:49

«Меридіан»

7:42

7:42

   

7:50

7:50

11:50

11:50

Школа 2

7:43

7:44

   

7:51

7:52

11:51

11:52

Вишнева

7:45

7:46

   

7:53

7:54

11:53

11:54

Лікарня

7:48

8:20

 

16:50

7:56

8:15

11:56

12:00

Вишнева

8:21

8:22

16:51

16:51

8:16

8:17

12:01

12:02

Школа 2

8:23

8:24

16:52

16:52

8:18

8:18

12:03

12:03

«Меридіан»

8:25

8:26

16:53

16:53

8:19

8:19

12:04

12:04

Військкомат

8:27

8:28

16:54

16:54

8:20

8:21

12:05

12:06

Парк Чайковського

8:29

8:30

16:55

16:56

8:23

8:24

12:08

12:09

Будпобут

8:32

8:33

16:57

16:57

8:25

8:25

12:10

12:10

«Мельниця»

8:35

8:36

16:58

16:59

8:26

8:27

12:11

12:12

О. Братушка

8:37

8:38

17:00

17:01

8:28

8:29

12:13

12:14

Вокзал

8:39

8:40

17:02

17:03

8:30

8:30

12:16

12:17

«Малібу»

х

х

х

х

8:32

8:33

12:19

12:20

Депо

х

х

х

х

8:34

8:34

12:21

12:21

Комунальна

х

х

х

х

8:35

8:36

12:22

12:23

93 Бригади

х

х

х

х

8:37

8:38

12:24

12:25

«Ягори»

х

х

х

х

8:39

8:40

12:26

12:27

93 Бригади

х

х

х

х

8:41

8:41

12:28

12:28

Депо

х

х

х

х

8:42

8:42

12:29

12:29

Будівельна

х

х

х

х

8:43

8:43

12:30

12:30

«Малібу»

х

х

х

х

8:44

8:44

12:31

12:31

Школа 3

8:42

8:43

17:05

17:06

8:45

8:45

12:32

12:32

Гай

х

х

17:08

17:09

х

х

х

х

«Спокуса»

8:45

8:46

17:18

17:19

8:46

8:47

12:33

12:34

Радомля

8:50

 

17:23

 

8:49

8:50

12:36

12:37

«Спокуса»

       

8:53

8:54

12:40

12:41

Школа 3

       

8:56

8:57

12:43

12:44

Вокзал

       

9:00

 

12:47

 

Назва зупинки

Дні курсування автобусів

Понеділок-п’ятниця

Субота-неділя

Рейс № 1

Рейс № 2

Рейс № 3

Рейс № 4

Рейс № 5

Рейс № 6

Рейс № 1

Рейс № 2

Рейс № 3

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Вокзал

 

 

7:49

7:50

 

10:00

 

12:00

 

16:30

 

17:25

 

 

7:49

7:50

 

11:00

«Меркурій»

 

 

7:51

7:52

10:01

10:01

12:01

12:01

16:31

16:31

17:26

17:26

 

 

7:51

7:52

11:01

11:01

«Мельниця»

 

 

7:53

7:54

10:02

10:02

12:02

12:02

16:32

16:32

17:27

17:27

 

 

7:53

7:54

11:02

11:02

«АТБ»

 

 

7:56

7:57

10:04

10:05

12:04

12:05

16:34

16:35

17:29

17:30

 

 

7:56

7:57

11:04

11:05

Купальня

 

 

7:58

7:59

10:06

10:06

12:06

12:06

16:36

16:36

17:31

17:31

 

 

7:58

7:59

11:06

11:06

«Білочка»

 

 

8:00

8:01

10:07

10:08

12:07

12:08

16:37

16:38

17:32

17:33

 

 

8:00

8:01

11:07

11:08

Переїзд

 

 

8:02

8:03

10:09

10:10

12:09

12:10

16:39

16:40

17:34

17:35

 

 

8:02

8:03

11:09

11:10

Іграшки

 

 

8:04

8:05

10:11

10:12

12:11

12:12

16:41

16:42

17:36

17:37

 

 

8:04

8:05

11:11

11:12

Школа

 

 

8:07

8:08

10:14

10:15

12:14

12:15

16:44

16:45

17:39

17:40

 

 

8:07

8:08

11:14

11:15

Смородине

 

7:10

8:10

8:14

10:17

10:20

12:17

12:20

16:47

16:50

17:42

17:45

 

7:10

8:10

8:14

11:17

11:20

Школа

7:11

7:12

8:15

8:16

10:21

10:22

12:21

12:22

16:51

16:52

17:46

17:47

7:11

7:12

8:15

8:16

11:21

11:22

Іграшки

7:13

7:14

8:17

8:18

10:23

10:24

12:23

12:24

16:53

16:54

17:48

17:49

7:13

7:14

8:17

8:18

11:23

11:24

Переїзд

7:15

7:16

8:19

8:20

10:25

10:26

12:25

12:26

16:55

16:56

17:50

17:51

7:15

7:16

8:19

8:20

11:25

11:26

«Білочка»

7:17

7:18

8:21

8:22

10:27

10:28

12:27

12:28

16:57

16:58

17:52

17:53

7:17

7:18

8:21

8:22

11:27

11:28

Купальня

7:19

7:19

8:23

8:23

10:29

10:29

12:29

12:29

16:59

16:59

17:54

17:54

7:19

7:19

8:23

8:23

11:29

11:29

«АТБ»

7:21

7:22

8:24

8:25

10:31

10:32

12:31

12:32

17:01

17:02

17:56

17:57

7:21

7:22

8:24

8:25

11:31

11:32

«Мельниця»

7:23

7:24

8:26

8:27

10:33

10:34

12:33

12:34

17:03

17:04

17:58

17:59

7:23

7:24

8:26

8:27

11:33

11:34

О. Братушка

7:25

7:25

8:28

8:28

10:35

10:35

12:35

12:35

17:05

17:05

18:00

18:00

7:25

7:25

8:28

8:28

11:35

11:35

Вокзал

7:26

7:26

8:29

 

10:36

 

12:36

 

17:06

 

18:01

 

7:26

7:26

8:29

 

11:36

 

Набережна

7:29

7:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7:29

7:30

 

 

 

 

Кеніга

7:31

7:32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7:31

7:32

 

 

 

 

Школа 2

7:33

7:34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7:33

7:34

 

 

 

 

Вишнева

7:35

7:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7:35

7:35

 

 

 

 

Лікарня

7:37

7:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7:37

7:40

 

 

 

 

Вишнева

7:41

7:41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7:41

7:41

 

 

 

 

Школа 2

7:42

7:42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7:42

7:42

 

 

 

 

Кеніга

7:43

7:44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7:43

7:44

 

 

 

 

Набережна

7:45

7:46

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7:45

7:46

 

 

 

 

Вокзал

7:49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7:49

 

 

 

 

 

Назва зупинки

Дні курсування автобусів

Понеділок-п’ятниця

Рейс № 1

Рейс № 2

Рейс № 3

Рейс № 4

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

«Ягори»

     

9:20

     

16:50

Вокзал

   

9:30

9:31

   

17:00

17:01

Парк Чайковського

   

9:37

9:38

   

17:07

17:08

Лікарня

 

7:48

9:43

9:44

 

15:17

17:13

17:14

Парк Чайковського

7:56

7:57

9:52

9:53

15:25

15:26

17:22

17:23

Вокзал

8:03

8:04

9:49

 

15:32

15:33

   

«Ягори»

8:09

8:10

   

15:38

15:39

   

Люджа 1

8:17

8:17

   

15:46

15:46

   

Люджа 2

8:20

8:20

   

15:49

15:49

   

с. КАМ’ЯНКА

               

вул. Центральна

8:30

8:30

   

16:00

16:00

   

вул. Соборна (школа)

8:31

8:32

   

16:01

16:02

   

с. КАМ’ЯНЕЦЬКЕ

               

вул. Механізаторів

8:39

8:39

   

16:09

16:09

   

вул. Механізаторів (магазин)

8:40

8:41

   

16:10

16:11

   

вул. Механізаторів

8:42

8:43

   

16:12

16:13

   

с. КАМ’ЯНКА

               

вул. Соборна (школа)

8:54

8:55

   

16:17

16:18

   

вул. Центральна

8:57

8:57

   

16:20

16:20

   

Люджа 2

9:05

9:05

   

16:27

16:27

   

Люджа 1

9:08

9:08

   

16:30

16:30

   

«Ягори»

9:19

     

16:49

     

Назва зупинки

Дні курсування автобусів

П’ятниця

Неділя

Рейс № 1

Рейс № 2

Рейс № 3

Рейс № 4

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Вокзал

 

07:30

 

13:00

 

05:40

 

12:00

Станова

07:44

07:45

13:18

13:19

05:54

05:55

12:18

12:19

Тучне

07:50

07:50

13:25

13:25

06:00

06:00

12:25

12:25

Виноградне

07:55

07:55

13:30

13:30

06:05

06:05

12:30

12:30

Буймер

х

х

13:47

13:50

х

х

12:47

12:50

Артемо-Растівка

08:02

08:02

14:10

14:10

06:12

06:12

13:10

13:10

Золотарівка

08:06

08:06

14:14

14:14

06:16

06:16

13:14

13:14

Мартинівка

08:10

08:20

14:18

14:25

06:20

06:30

13:18

13:25

Золотарівка

08:23

08:23

14:29

14:29

06:33

06:33

13:29

13:29

Артемо-Растівка

08:28

08:28

14:33

14:33

06:38

06:38

13:33

13:33

Буймер

08:50

08:55

х

х

07:00

07:05

х

х

Виноградне

09:07

09:07

14:45

14:45

07:17

07:17

13:45

13:45

Тучне

09:13

09:13

14:50

14:50

07:23

07:23

13:50

13:50

Станова

09:20

09:22

14:55

 

07:30

07:32

13:55

13:58

Вокзал

09:40

 

 

 

07:50

 

14:15

 

Назва зупинки

Дні курсування автобусів

Середа

Рейс № 1

Рейс № 2

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Парк Чайковського

 

 

 

14:30

Вокзал

 

07:30

14:38

14:40

Фабрика

07:34

07:35

14:44

14:45

Станова

07:48

07:50

14:58

15:00

Білка

08:08

08:10

15:18

15:20

Фабрика

08:25

08:25

15:35

15:36

Парк Чайковського

08:30

08:31

х

х

Вокзал

08:37

 

15:40

 

Назва зупинки

Дні курсування автобусів

Понеділок, вівторок, четвер

Рейс № 1

Рейс № 2

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Парк Чайковського

 

 

 

14:11

Вокзал

 

6:00

14:15

14:16

«Малібу»

6:02

6:02

14:18

14:18

Депо

6:03

6:03

14:19

14:19

Комунальна

6:04

6:04

14:20

14:20

93 Бригади

6:05

6:05

14:21

14:21

«Ягори»

6:06

6:06

14:22

14:23

Люджа 1

6:15

6:15

14:32

14:32

Люджа 3

6:18

6:18

14:35

14:35

Новоукраїнка

7:30

6:30

14:47

14:47

Ницаха 1

6:38

6:39

14:55

14:56

Ницаха 2

6:43

6:44

15:00

15:01

Солдатське

6:54

6:55

15:11

15:12

Крамчанка

7:15

7:20

15:32

15:42

Солдатське

7:41

7:42

16:03

16:04

Ницаха 2

7:55

7:56

16:17

16:18

Ницаха 1

7:59

8:00

16:21

16:22

Новоукраїнка

8:07

8:07

16:29

16:29

Люджа 3

8:17

8:18

16:39

16:40

Люджа 1

8:21

8:22

16:43

16:44

«Ягори»

8:29

8:30

16:49

16:50

Вокзал

8:40

8:41

17:00

 

Парк Чайковського

8:47

8:48

 

 

Лікарня

8:55

 

 

 

Назва зупинки

Дні курсування автобусів

Середа, п’ятниця

Неділя

Рейс № 1

Рейс № 2

Рейс № 1

Рейс № 2

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Парк Чайковського

 

 

 

14:11

 

 

 

12:00

Будпобут

 

 

х

х

 

 

12:01

12:01

«Мельниця»

 

 

х

х

 

 

12:02

12:03

О. Братушка

 

 

х

х

 

 

12:03

12:04

Вокзал

 

6:00

14:15

14:16

 

6:00

12:05

12:06

«Ягори»

6:06

6:06

14:22

14:23

6:06

6:06

12:12

12:13

Печини

6:41

6:42

14:58

14:59

6:41

6:42

12:48

12:49

Семереньки

6:50

6:51

15:07

15:08

6:50

6:51

12:57

12:58

Поляне

6:57

6:58

15:14

15:15

6:57

6:58

13:04

13:05

Дернове

7:15

7:20

15:32

15:42

7:15

7:20

13:31

13:32

Поляне

7:38

7:39

16:00

16:01

7:38

7:39

13:50

13:51

Семереньки

7:48

7:49

16:10

16:11

7:48

7:49

14:00

14:01

Печини

7:55

7:56

16:17

16:18

7:55

7:56

14:07

14:08

«Ягори»

8:29

8:30

16:49

16:50

8:29

8:30

14:39

14:40

Вокзал

8:40

8:41

17:00

 

8:40

8:41

14:49

 

Парк Чайковського

8:47

8:48

 

 

8:47

8:48

 

 

Лікарня

8:55

 

 

 

8:55

 

 

 

Назва зупинки

Дні курсування автобусів

П’ятниця

Рейс № 1

Рейс № 2

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Час

прибуття,

год. хв.

Час

відправл.,

год. хв.

Вокзал

 

7:35

 

12:00

«Ягори»

7:45 

7:46

12:10 

12:11

Криничне

8:05

8:10

х

х

Верхалюджа

8:20

8:21

х

х

Лісне

8:30

8:31

12:20

12:21

Верхалюджа

х

х

12:30

12:31

Криничне

х

х

12:40

12:41

«Ягори»

8:41

8:42

13:00

13:01

Вокзал

8:52

 

13:10

 

ukUK
Перейти до вмісту