Рішення виконавчого комітету

1. Про затвердження тарифів на послуги, які надаються комунальним підприємством Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок».

2. Про затвердження тарифів на послуги, які надаються дочірнім підприємством «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок».

3. Про встановлення витрат палива на генератори.

4. Про виконання плану заходів щодо запобігання корупції в Тростянецькій міській раді за 2022 рік.

5. Про затвердження плану заходів щодо запобігання корупції в Тростянецькій міській раді на 2023 рік.

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради №66 від 04.02.2022 року «Про організацію та проведення громадських робіт комунальними підприємствами Тростянецької міської ради на 2022 рік».

7. Про визначення видів робіт та переліку об’єктів для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських та суспільно корисних робіт на 2023 рік.

8. Про роботу зі зверненнями громадян міста за 2022 рік у апараті Тростянецької міської ради та підвідомчих міській раді підприємств, установ, закладів та заходи щодо її вдосконалення.

9. Про затвердження графіку контрольних перевірок з питань роботи зі зверненням громадян на 2023 рік.

10. Про затвердження графіку прийому громадян на 2023 рік.

11. Про виконання виконавчим комітетом Тростянецької міської ради делегованих повноважень за 2022 рік.

12. Про звіт виконавчого комітету Тростянецької міської ради по виконанню плану роботи виконавчого комітету за 2022 рік.

13. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Тростянецької міської ради на 2023 рік.

14. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на лікування.

15. Про затвердження подання щодо призначення Марченко Наталію Михайлівну, опікуном над її донькою Марченко Наталією Іванівною, 27.11.1977 року народження.

16. Про затвердження подання щодо відмови у призначенні Бабаєва Юнсура Асіфовича, опікуном над його батьком Бабаєвим Асиф Насіб Огли 21.10.1959 року народження.

17. Про надання нецільової матеріальної допомоги членам добровольчого формування Тростянецької міської територіальної громади №1 за грудень 2022 року.

18. Про надання нецільової матеріальної допомоги членам добровольчого формування Тростянецької міської територіальної громади №1 за січень 2023 року.

19. Про закріплення за легковим автомобільним транспортом.

20. Про формування та видачу довідок/витягів у відділі «Центр надання адміністративних послуг» апарату Тростянецької міської ради та у віддалених робочих місцях адміністраторів при старостинських округах.

21. Про затвердження штатних розписів відділу освіти Тростянецької міської ради з 01 січня 2023 року.

22. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 42 від 27.01.2022 року «Про затвердження лімітів по установах відділу освіти Тростянецької міської ради на 2022 рік».

23. Про затвердження лімітів по установах відділу освіти Тростянецької міської ради на 2023 рік.

24. Про встановлення у 2023 році надбавки за престижність праці педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти та іншим установам і закладам.

25. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 30.08.2022 року №247 «Про затвердження вартості харчування та встановлення плати за харчування в закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти Тростянецької міської територіальної громади у період військового стану».

26. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 40 від 27.01.2022 року «Про затвердження лімітів фінансового управління Тростянецької міської ради на 2022 рік».

27. Про затвердження лімітів фінансового управління Тростянецької міської ради на 2023 рік.

28. Про затвердження штатного розпису КНП «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради з 1 січня 2023 року.

29. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №216 від 12 серпня 2022 року «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради на 2022 рік.

30. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 320 від 09 вересня 2020 року «Про створення конкурсної комісії щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності».

31. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 256 від 24 червня 2015 року «Про затвердження Положення про громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті».

32. Про видачу ордера на кімнату № 102 в гуртожитку по вул. Заводська, 1.

33. Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

34. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Центр культурних послуг» Тростянецької міської ради з 01 січня 2023 року.

35. Про передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу КЗ ТМР «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» на баланс КЗ ТМР «ФК Тростянець».

36. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради №142 від 02 червня 2022 року «Про затвердження лімітів на 2022 рік».

37. Про затвердження лімітів на 2023 рік.

38. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тростянецької міської ради з 01 січня 2023 року.

39. Про встановлення у 2023 році надбавки за особливі умови роботи працівникам бібліотек.

40. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька публічна бібліотека» з 01 січня 2023 року.

41. Про встановлення витрат палива на генератор, який переданий до комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець».

42. Про затвердження розпоряджень міського голови.

43. Про включення до Переліку другого типу та надання згоди на передачу в оренду транспортного засобу.

44. Про затвердження звіту про оцінку транспортного засобу.

45. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КНП «Тростянецька лікарня» ТМР на баланс Тростянецької міської ради генератора.

46. Про надання дозволу на спилювання та підрізку дерев на території Тростянецької міської територіальної громади.

47. Про звіт виконавчого комітету, апарату, комунальних підприємств, установ та організацій міської ради по виконанню Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади за 2022 рік.

48. Про виконання бюджету Тростянецької міської територіальної громади за 2022 рік.

49. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради за 2022 рік.

50. Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітньої дитини.

51. Про встановлення тимчасової базової лінійної норми витрати (списання) палива для орендованого автомобіля FORD FOCUS.

52. Про затвердження заходів по пропуску паводкових вод весною 2023 року.

53. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 03.02.2023 року № 21 «Про затвердження штатних розписів відділу освіти Тростянецької міської ради з 01 січня 2023 року».

54. Про передачу товарно-матеріальних цінностей в безоплатне тимчасове користування Охтирському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки.

55. Про скасування постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Тростянецької міської ради та закриття справи про адміністративне правопорушення.

56. Про розгляд скарги Садовничої Л.М. на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Тростянецької міської ради № 1 від 25.01.2023.

57. Про встановлення витрат палива на генератор, який переданий до комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».

58. Про встановлення витрат палива на генератор, який переданий до КЗ ТМР «Тростянецька публічна бібліотека».

59. Про встановлення витрат палива на генератор, який переданий до відділу культури, туризму, молоді та спорту ТМР.

60. Про встановлення витрат палива на генератор, який переданий до комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький»

61. Про встановлення витрат палива на генератор, який переданий до комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька дитяча музична школа ім. П. І. Чайковського».

62. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради.

63. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс відділу освіти Тростянецької міської ради.

64. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс ДП “Елегія” КП ТМР “ТЖЕУ”.

65. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КП ТМР “Готель Тростянець”.

66. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».

67. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального закладу ТМР «Тростянецька дитячо-юнацька спортивна школа».

68. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс ДП «Екосервіс» КП ТМР «ТКС»

69. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КП ТМР «ТЖЕУ».

70. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» ТМР.

71. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР.

72. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР.

73. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Міська ритуальна служба».

74. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».

75. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Чисте місто».

76. Про надання матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на поховання.

77. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на лікування.

78. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 03.02.2023 №1 «Про затвердження тарифів на послуги, які надаються комунальним підприємством Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок»».

79. Про упорядкування нумерації об’єкта нерухомого майна по вул. Лесі Українки в м. Тростянець.

80. Про схвалення звіту «Про витрачання коштів резервного фонду бюджету Тростянецької міської територіальної громади за 2022 рік».

81. Про відзначення річниці з Дня визволення Тростянецької громади від російської окупації.

82. Про нагородження грамотами виконавчого комітету Тростянецької міської ради.

83. Про затвердження проєктно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку (відновлення пошкоджень, спричинених внаслідок збройної агресії) за адресою: Сумська область, м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 53».

84. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 24.11.2022 року №441 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами Тростянецької міської ради в новій редакції».

85. Про надання нецільової матеріальної допомоги членам добровольчого формування Тростянецької міської територіальної громади №1 за лютий 2023 року.

86. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 30.12.2020 №109 «Про затвердження тарифу на послуги з управління гуртожитком, додаткової послуги служби чергових гуртожитку та послуги з користування душовою кімнатою гуртожитку по вул. Заводська, 1, що має статус соціального житла, які надає дочірнє підприємство “Комунжитло” КП Тростянецької міської ради “Тростянецьке ЖЕУ”».

87. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради №168 від 30.06.2022 року «Про встановлення нормативних витрат палива для автомобілів, які передані до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади».

88. Про надання матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на поховання.

89. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на лікування.

90. Про затвердження лімітів відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради на 2023 рік.

91. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

92. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

93. Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітніх дітей.

94. Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітньої дитини.

95. Про надання дозволу на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти.

96. Про надання дозволу Давидовій Т.Б. на вчинення правочину.

97. Про визначення видів робіт та переліку об’єктів для засуджених осіб, на яких судом накладено кримінальне покарання у вигляді громадських робіт.

98. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 260 від 30 серпня 2022 року «Про визначення переліку місць тимчасового компактного проживання ВПО».

99. Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

100. Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

101. Про приватизацію квартири державного житлового фонду.

102. Про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

103. Про видачу ордеру на кімнату в гуртожитку по вул. Заводській, 1.

104. Про видачу ордера на кімнату №140 в гуртожитку по вул. Заводській, 1.

105. Про затвердження розпоряджень міського голови.

106. Про передачу комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Чисте місто» товарно-матеріальних цінностей в безоплатне тимчасове користування.

107. Про передачу Гетьманському національну природному парку товарно-матеріальних цінностей в безоплатне тимчасове користування.

108. Про безоплатну передачу з балансу відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради на баланс Тростянецької міської ради автомобіля марки FORD COURIER.

109. Про безоплатну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради автомобіля марки FORD COURIER.

110. Про безоплатну передачу з балансу ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс на баланс Тростянецької міської ради автобуса марки ATAMAN.

111. Про безоплатну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» автобуса марки ATAMAN.

112. Про безоплатну передачу з балансу ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс на баланс Тростянецької міської ради автобуса марки ATAMAN.

113. Про безоплатну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» автобуса марки ATAMAN.

114. Про упорядкування нумерації.

115. Про упорядкування нумерації.

116. Про упорядкування нумерації.

117. Про упорядкування нумерації.

118. Про відповідність намірів щодо місця розташування тимчасової споруди містобудівній документації.

119. Про відповідність намірів щодо місця розташування тимчасової споруди містобудівній документації.

120. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 03.02.2023 року № 21 «Про затвердження штатних розписів відділу освіти Тростянецької міської ради з 01 січня 2023 року».

121. Про затвердження вартості харчування та встановлення плати за харчування в закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти Тростянецької міської територіальної громади у період воєнного стану.

122. Про встановлення у 2023 році надбавки за особливі умови праці працівникам бібліотек.

123. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька публічна бібліотека» з 01 квітня 2023 року.

124. Про погодження у 2023 році надбавки за престижність праці педагогічним працівникам.

125. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» з 1 березня 2023 року.

126. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької міської ради з 01 січня 2023 року.

127. Про затвердження лімітів комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької міської ради на 2023 рік.

128. Про надання згоди на передачу в оренду та затвердження звіту з оцінки майна.

129. Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР на баланс КЗ «Центр культурних послуг» ТМР генератора.

130. Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс ДП «Екосервіс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» транспортного засобу.

131. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс відділу освіти Тростянецької міської ради.

132. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КЗ ТМР «ФК Тростянець».

133. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КЗ ТМР «Тростянецька дитяча музична школа ім. П.І. Чайковського».

134. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КЗ «Центр культурних послуг» ТМР.

135. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс ДП “Елегія” КП ТМР “ТЖЕУ”.

136. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку».

137. Про надання дозволу на спилювання та підрізку дерев на території Тростянецької міської територіальної громади.

138. Про зупинення опалювального періоду 2022-2023 років у Тростянецькій міській територіальній громаді.

139. Про затвердження паспорта опорядження фасадів будівлі по вул. Благовіщенській, 10-А в м. Тростянець.

140. Про упорядкування нумерації.

141. Про затвердження проєктно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку (відновлення пошкоджень, спричинених внаслідок збройної агресії) за адресою: Сумська область, м. Тростянець, вул. Нескучанська, 5/5».

142. Про надання нецільової матеріальної допомоги членам добровольчого формування Тростянецької міської територіальної громади №1 за березень 2023 року.

143. Про надання матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на поховання.

144. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на лікування.

145. Про затвердження подання щодо призначення Заверзаєва Вадима Ігоревича опікуном над дідом Заверзаєвим Анатолієм Юхимовичем, 09.10.1937 року народження.

146. Про затвердження подання щодо призначення Мірошниченко Романа Олександровича опікуном над тіткою Мірошниченко Любов’ю Іванівною, 26.09.1959 року народження.

147. Про затвердження подання щодо відмови у призначенні Захарченко Людмили Іванівни, опікуном над її сином Захарченко Валерієм Борисовичем, 17.03.1983 року народження.

148. Про визначення місця для розміщення дитячих атракціонів (батут, карусель, надувна гірка, потяг «Качечки», солодка вата, кава, напої) в парку ім. П.І. Чайковського ФОП Лукаш Дмитро Володимирович.

149. Про затвердження лімітів відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради на 2023 рік.

150. Про затвердження розпоряджень міського голови.

151. Про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

152. Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

153. Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

154. Про передачу з балансу КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР на баланс Тростянецької міської ради автомобіля ГАЗ 31105.

155. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 03.02.2023 року № 21 «Про затвердження штатних розписів відділу освіти Тростянецької міської ради з 01 січня 2023 року».

156. Про надання дозволу на спилювання та підрізку дерев на території Тростянецької міської територіальної громади.

157. Про включення до Переліку першого типу та надання згоди на передачу в оренду нежитлових приміщень адмінбудівлі котельні, розташованої по вул. Л.Татаренка, 1б в м. Тростянець.

158. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» з 06 квітня 2023 року.

159. Про проведення благодійного мистецького туру «Дні української культури в містах-партнерах країн ЄС».

160. Про відзначення 78 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Дня пам’яті та примирення

161. Про передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради на баланс комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький».

162. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 16.02.2022 року № 83 «Про затвердження складу та Положення про Дитячу дорадчу раду при Тростянецькому міському голові».

163. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Центр культурних послуг» Тростянецької міської ради з 07 квітня 2023 року.

164. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька публічна бібліотека» з 07 квітня 2023 року.

165. Про надання згоди на безкоштовну передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» на баланс комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва».

166. Про затвердження штатного розпису комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» з 07.04.2023 року.

167. Про надання матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на поховання.

168. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на лікування.

169. Про надання матеріальної допомоги хворим нефрологічного профілю, які лікуються методом гемодіалізу.

170. Про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.

171. Про призначення опікуна над дітьми, позбавлених батьківського піклування.

172. Про призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

173. Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітніх дітей.

174. Про закріплення за легковим автомобільним транспортом.

175. Про затвердження штатного розпису апарату Тростянецької міської ради з 07 квітня 2023 року.

176. Про виключення об’єкту з Переліку першого типу.

177. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 02.06.2022 року № 138 «Про звільнення від сплати за оренду майна комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади».

178. Про погодження КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР не продовження строку дії договору оренди.

179. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради на баланс Тростянецької міської ради частини нежитлових приміщень нежитлової будівлі, розташованої по вул. ім. Моті Гендіної, 2 в с. Солдатське Охтирського району Сумської області.

180. Про надання дозволу на спилювання та підрізку дерев на території Тростянецької міської територіальної громади.

181. Про встановлення нормативних витрат палива для автомобілів, які передані до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.

182. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 03.02.2023 року № 21 «Про затвердження штатних розписів відділу освіти Тростянецької міської ради з 01 січня 2023 року».

183. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 03.02.2023 року № 21 «Про затвердження штатних розписів відділу освіти Тростянецької міської ради з 01 січня 2023 року».

184. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 03.02.2023 року № 21 «Про затвердження штатних розписів відділу освіти Тростянецької міської ради з 01 січня 2023 року».

185. Про звіт виконавчого комітету, апарату, комунальних підприємств, установ та організацій міської ради по виконанню Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади за І квартал 2023 року.

186. Про розгляд та погодження Мастер плану NEW BALANCE TROSTIANETS.

187. Про виконання бюджету Тростянецької міської територіальної громади за І квартал 2023 року.

188. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради на 2023 рік.

189. Про утворення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

190. Про затвердження «Соціального паспорту Тростянецької міської територіальної громади», в новій редакції.

191. Про надання матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на поховання.

192. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на лікування.

193. Про надання дозволу Бондаренку С.Б. на вчинення правочину.

194. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

195. Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітньої дитини.

196. Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітньої дитини.

197. Про затвердження висновку про визначення місця проживання неповнолітніх дітей.

198. Про надання нецільової матеріальної допомоги членам добровольчого формування Тростянецької міської територіальної громади №1 за квітень 2023 року.

199. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КЗ ТМР «СК «Академія спорту» на баланс КЗ ТМР «Футбольний клуб «Тростянець» товарно-матеріальних цінностей.

200. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КЗ ТМР «СК «Академія спорту» на баланс КП ТМР «Ландшафтний парк Едем» товарно-матеріальних цінностей.

201. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР на баланс Тростянецької міської ради товарно-матеріальних цінностей.

202. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 256 від 24 червня 2015 року «Про затвердження Положення про громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті».

203. Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

204. Про переведення особового рахунку на квартиру.

205. Про видачу ордеру на кімнати в гуртожитку по вул. Заводській, 1.

206. Про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

207. Про надання дозволу на реєстрацію.

208. Про затвердження форми ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.

209. Про упорядкування нумерації житлових кімнат у гуртожитку по вул. Заводська, 1 в м. Тростянець Сумської області.

210. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Центр комунальних послуг».

211. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».

212. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КП ТМР «ТЖЕУ».

213. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс ДП “Комунжитло” КП ТМР “ТЖЕУ”.

214. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КП ТМР “Готель Тростянець”.

215. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Чисте місто».

216. Про передачу товарно-матеріальних цінностей для добровольчого формування Тростянецької міської територіальної громади №1.

217. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Ланшафтний парк Едем».

218. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР.

219. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР.

220. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька публічна бібліотека».

221. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КЗ ТМР «Спортивний клуб «Академія спорту».

222. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс відділу освіти Тростянецької міської ради.

223. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КЗПО ТМР “Палац дітей та юнацтва”.

224. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КП ТМР «Телерадіокомпанія Тростянець».

225. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс відділу КЗ «Центр культурних послуг» ТМР.

226. Про надання дозволу на спилювання та підрізку дерев на території Тростянецької міської територіальної громади.

227. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Центр комунальних послуг» на баланс КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» ТМР нежитлових приміщень.

228. Про затвердження заходів по підготовці житлово-комунального господарства Тростянецької міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

229. Про організацію заходів з нагоди завершення 2022/2023 навчального року.

230. Про організацію оздоровчої кампанії 2023 року.

231. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на лікування.

232. Про надання дозволу на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти.

233. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

234. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 03.02.2023 №1 «Про затвердження тарифів на послуги, які надаються комунальним підприємством Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок»».

235. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради №2 від 03.02.2023 року «Про затвердження тарифів на послуги, які надаються дочірнім підприємством «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок».

236. Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради з 01 червня 2023 року.

237. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 492 від 21 грудня 2022 року «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 673 від 05 листопада 2021 року «Про затвердження вартості послуг, які надає комунальний заклад Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький»» з 02.06.2023 року.

238. Про передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» на баланс комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець».

239. Про розгляд заяви ФОП Бондаренка О.В.

240. Про безкоштовну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс КП ТМР «Ландшафтний парк ЕДЕМ» генератора.

241. Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди – нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н., с. Поляне, вул. Лугова, 1А та надання згоди КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР на передачу його в оренду.

242. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КЗ ТМР «Футбольний клуб «Тростянець» на баланс КЗ ТМР «СК «Академія спорту» частини нежитлових приміщень (гаражів).

243. Про надання нецільової матеріальної допомоги членам добровольчого формування Тростянецької міської територіальної громади №1 за травень 2023 року.

244. Про затвердження складу офіційної делегації для візиту до міста Богухвала (Республіка Польща).

245. Про відповідність намірів щодо місця розташування тимчасової споруди містобудівній документації.

246. Про утворення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України в новій редакції.

247. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради №220 від 18.05.2023 року «Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька публічна бібліотека»».

248. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КЗ ТМР “МВЦ “Тростянецький”.

249. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку».

250. Про затвердження проєктно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку (відновлення пошкоджень, спричинених внаслідок збройної агресії) за адресою: Сумська область, м.Тростянець, вул.Благовіщенська,53». Коригування.

251. Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

252. Про затвердження розпоряджень міського голови.

253. Про безоплатну передачу з балансу КП ТМР «Чисте місто» на баланс Тростянецької міської ради автомобільної майстерні.

254. Про безоплатну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс КП ТМР «Чисте місто» автомобільної майстерні.

255. Про безоплатну передачу з балансу КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» на баланс Тростянецької міської ради автомобільної майстерні.

256. Про безоплатну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» автомобільної майстерні.

257. Про безоплатну передачу з балансу КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» на баланс Тростянецької міської ради автомобільної майстерні.

258. Про безоплатну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» автомобільної майстерні.

259. Про безоплатну передачу з балансу ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» на баланс Тростянецької міської ради транспортного засобу – автобуса марки MERCEDES BENZ.

260. Про безоплатну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» транспортного засобу – автобуса марки MERCEDES BENZ.

261. Про безоплатну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» транспортного засобу – автобуса марки MAN.

262. Про створення бригади для участі у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої підривом греблі Каховської ГЕС.

263. Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

264. Про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

265. Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

266. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради №52 від 15.03.1995 року «Про приватизацію квартир державного житлового фонду».

267. Про упорядкування нумерації житлових кімнат у гуртожитку по вул. Заводська, 1 в м. Тростянець Сумської області в новій редакції.

268. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 260 від 30 серпня 2022 року «Про визначення переліку місць тимчасового компактного проживання ВПО».

269. Про визначення способу участі у вихованні дитини.

270. Про звільнення від здійснення повноважень піклувальника.

271. Про надання дозволу на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти.

272. Про визначення місця для розміщення пункту прокату електросамокатів в парку ім. П.І. Чайковського ФОП Єфімовою Аллою Валеріївною.

273. Про передачу об’єкта «Капітальних інвестицій в основні засоби» на баланс відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради.

274. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс відділу «Служба у справах дітей» ТМР.

275. Про передачу об’єкта «Капітальних інвестицій в основні засоби» на баланс ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».

276. Про надання дозволу на спилювання дерев на території Тростянецької міської територіальної громади.

277. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради на 2023 рік.

278. Про надання матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на поховання.

279. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади.

280. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 27.04.2021 року № 291 «Про утворення Тростянецької міської комісії з питань евакуації».

281. Про затвердження вартості надання послуг з відпочинку на березі р. Ворскла, які надає комунальний заклад Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту»».

282. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради «Про утворення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України в новій редакції» №246 від 02 червня 2023 року.

283. Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

284. Про погодження КП ТМР «Центр комунальних послуг» не продовження строку дії договору оренди нежитлової будівлі.

285. Про встановлення графіку роботи кафетерію «ЛІДАН», який розміщений за адресою вулиця Вознесенська, 64а, ФОП Сердюк Анастасія Петрівна та Сердюк Максим Петрович.

286. Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

287. Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Кисельовій Ю.І.

288. Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Лемешовій І.І.

289. Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Буслаєву М.М.

290. Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Грінкі О.М.

291. Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Чепурко Т.Ф.

292. Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Гуцал О.А.

293. Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Захарченку В.В.

294. Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Золотаревській С.Г.

295. Про видачу ордера на кімнату № ____ в гуртожитку по вул. Заводська, 1.

296. Про впорядкування нумерації та видачу ордеру на кімнати в гуртожитку по вул. Заводській, 1.

297. Про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

298. Про надання дозволу на припинення нарахування за послуги з утримання будинку та розірвання договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.

299. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради №201 від 18.05.2023 року «Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР на баланс Тростянецької міської ради товарно-матеріальних цінностей».

300. Про безоплатну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» ТМР транспортного засобу.

301. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» на баланс КП ТМР «Ландшафтний парк Едем» насаджень лаванди.

302. Про надання згоди КП ТМР «Центр комунальних послуг» на зарахування в рахунок орендної плати витрат, здійснених орендарем – Товариством з обмеженою відповідальністю «ЮР ЕНЕРДЖІ» на проведення капітального ремонту об’єкту оренди.

303. Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу КП ТМР «Ландшафтний парк Едем» на баланс КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» транспортного засобу та товарно-матеріальних цінностей.

304. Про надання щорічної відпустки та матеріальної допомоги на оздоровлення міському голові Бові Ю.А.

305. Про надання згоди на безоплатну передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу КЗ ТМР «Тростянецька публічна бібліотека» на баланс КЗ «Центр культурних послуг» ТМР.

306. Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Полянському В.В.

307.      Про затвердження технічного паспорту на дорогу по вул. Підлісна (від вул. Смородянська до вул. Смородянська).

308.      Про затвердження технічного паспорту на дорогу по вул. Славгородська (від вул. Гришина до вул. Луніна).

309.      Про затвердження проекту «Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Славгородська м. Тростянець Сумської області».

310.      Про затвердження проекту «Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Підлісна м. Тростянець Сумської області».

311.      Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

312.      Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (про відмову у наданні компенсації).

313.      Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Качоренку О.В.

314.      Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Голопьорову В.Ю.

315.      Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Проданову Є.Є.

316.      Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Булгакову О.В.

317.      Про визначення суб’єкта оціночної діяльності.

318.      Про присвоєння адреси земельній ділянці.

319.      Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування гр. Ющук Є.П.

320.      Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування гр. Скочко Д.В.

321.      Про надання дозволу Недвизі І.П. на вчинення правочину.

322.      Про затвердження тарифів на послуги, які надаються комунальним підприємством Тростянецької міської ради «Ринок Європейський».

323.      Про відзначення професійного свята День медичних працівників на території Тростянецької міської територіальної громади.

324.      Про відзначення Дня Української Державності.

325.      Про затвердження штатного розпису відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради з 01 серпня 2023 року.

326.      Про затвердження подання щодо звільнення від обов’язків опікуна Марченко Ларису Петрівну над недієздатним братом Марченко Олександром Петровичем, 22.08.1956 року народження.

327.      Про затвердження подання щодо призначення Марченко Сергія Сергійовича опікуном над дядьком Марченко Олександром Петровичем, 22.08.1956 року народження.

328.      Про надання нецільової матеріальної допомоги членам добровольчого формування Тростянецької міської територіальної громади №1 за червень 2023 року.

329.      Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» на баланс Білківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради товарно-матеріальних цінностей.

330.      Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» на баланс комунального закладу Тростянецької міської ради «Центр культурних послуг» товарно-матеріальних цінностей.

331.      Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 12.08.2022 року № 228 «Про передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу КЗ ТМР «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» на баланс КЗ ТМР «Центр культурних послуг».

332.      Про надання згоди на безкоштовну передачу майна з балансу ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» на баланс КП ТМР «Ринок Європейський».

333.      Про безоплатну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» ТМР транспортного засобу.

334.      Про включення до Переліку першого типу та надання згоди на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 56,4 м2, розташованих по Л.Татаренка, 4 в м. Тростянець.

335.      Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди – частини нежитлових приміщень другого поверху будівлі, розташованої за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н., м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а корисною площею 400,6 м2 та надання згоди КП ТМР «Центр комунальних послуг» на передачу їх в оренду.

336.      Про затвердження звіту з оцінки майна.

337.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс ДП «Екосервіс» КП ТМР «ТКС».

338.      Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 211 від 18.05.2023 року «Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».

339.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей для добровольчого формування Тростянецької міської територіальної громади №1.

340.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс відділу освіти Тростянецької міської ради.

341.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КЗ ТМР “МВЦ “Тростянецький”.

342.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради.

343.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс ДП “Комунжитло” КП ТМР “ТЖЕУ”.

344.      Про передачу об’єкту «Капітальних інвестицій в основні засоби» на баланс ДП “Комунжитло” КП ТМР “ТЖЕУ”.

345.      Про затвердження проекту «Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку (відновлення пошкоджень спричинених внаслідок збройної агресії) за адресою: Сумська область, м. Тростянець, вул. Нескучанська, 9. Коригування».

346.      Про тимчасове призупинення роботи закладів дошкільної освіти Тростянецької міської ради.

347.      Про підготовку та проведення благодійних змагань з легкоатлетичного кросу «Пробіг перемоги», задля збору коштів на відновлення стадіону ім. В. Куца.

348.      Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади.

349.      Про відповідність намірів щодо місця розташування тимчасової споруди містобудівній документації гр. Бондаренко В.В.

350.      Про відповідність намірів щодо місця розташування тимчасової споруди містобудівній документації гр. Муханової Т.В.

351.      Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

352.      Про повторний розгляд питання продовження строку дії договору оренди.

353.      Про затвердження тарифів на транспортні послуги соціального таксі комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Тростянецької міської ради.

354.      Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 02.06.2023 року №238 «Про передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» на баланс комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець».

355.      Про надання дозволу на спилювання та підрізку дерев на території Тростянецької міської територіальної громади.

356. Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

357. Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (про відмову у наданні компенсації)

358. Про присвоєння адреси земельній ділянці в новій редакції.

359. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради №2 від 26.11.2020 року «Про встановлення нормативних витрат палива для автомобілів, які передані від Тростянецької районної ради до комунальної власності Тростянецької міської ради».

360. Про надання дозволу Дубовик В.М. на вчинення правочину.

361.      Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

362.      Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (про відмову у наданні компенсації).

363.      Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

364.      Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Семенюк І.В.

365.      Про видачу ордеру на вселення в приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб гр. Миргородському Ю.Д.

366.      Про приватизацію квартири державного житлового фонду.

367.      Про встановлення графіку роботи магазину «НАШ КРАЙ», який розміщений за адресою вулиця Кеніга, 9, ФОП Хоменко Віталій Вікторович.

368.      Про встановлення графіку роботи магазину «Глорія», який розміщений за адресою вулиця Гришина, 71, ФОП Хоменко Віталій Вікторович.

369.      Про встановлення графіку роботи магазину «Смородинка», який розміщений за адресою вулиця Гришина, 7, ФОП Тітов Олександр Вікторович.

370.      Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади.

371.      Про надання матеріальної допомоги на лікування (реабілітацію) осіб, які зазнали поранень, травм, або контузій під час безпосередньої участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України та перебувають на військовій службі.

372.      Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 20.07.2023 року № 347 «Про підготовку та проведення благодійних змагань з легкоатлетичного кросу «Пробіг перемоги», задля збору коштів на відновлення стадіону ім. В. Куца».

378.      Про надання нецільової матеріальної допомоги членам добровольчого формування Тростянецької міської територіальної громади №1 за липень 2023 року.

379.      Про надання матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на поховання.

380.      Про надання матеріальної допомоги на поховання осіб, які брали участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки з оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України та перебували на військовій службі, що зареєстровані та проживали на території Тростянецької міської територіальної громади та оплата транспортних послуг при похованні даних осіб.

381.      Про надання матеріальної допомоги на лікування (реабілітацію) особам, які зазнали поранень, травм, або контузій під час безпосередньої участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України та перебувають на військовій службі.

382.      Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади.

383.      Про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям з дітьми у віці до 18 років у яких батьки або один з батьків (цивільні громадяни) загинули під час окупації.

384.      Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

385.      Про переведення нежитлового приміщення в житлове.

386.      Про відзначення Дня пам’яті захисників України у 2023 році.

387.      Про проведення волонтерських спарингів з історичного фехтування.

388.      Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради №281 від 06.07.2023 року «Про затвердження послуг з відпочинку на березі р. Ворскла, які надає комунальний заклад Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту»».

389.      Про затвердження вартості надання послуг, які надає комунальний заклад Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту»».

390.      Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 12.08.2022 року №221 «Про затвердження вартості надання послуг, які надає комунальний заклад Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту»».

391.      Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 03.02.2023 року № 21 «Про затвердження штатних розписів відділу освіти Тростянецької міської ради з 01 січня 2023 року».

392.      Про встановлення у 2023-2024 навчальному році доплати педагогічним працівникам, асистентам вчителів, помічникам вихователів закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти Тростянецької міської ради за роботу в інклюзивних класах (групах) з 01.09.2023 року.

393.      Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 03.02.2023 року №24 «Про встановлення у 2023 році надбавки за престижність праці педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти та іншим установам і закладам».

394.      Про відзначення 363 – ї річниці заснування міста Тростянець.

395.      Про роботу зі зверненнями громадян за 6 місяців 2023 року в апараті Тростянецької міської ради та заходи щодо її вдосконалення.

396.      Про затвердження тарифів на послуги з управління гуртожитком, додаткової послуги служби чергових гуртожитку та послуги з користування душовою кімнатою гуртожитку по вул. Заводська, 1, що має статус соціального житла, які надає дочірнє підприємство “Комунжитло” КП Тростянецької міської ради “Тростянецьке ЖЕУ”.

397.      Про надання матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на поховання.

398.      Про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям з дітьми у віці до 18 років у яких батьки або один з батьків (цивільні громадяни) загинули під час окупації.

399.      Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади.

400.      Про надання матеріальної допомоги на лікування (реабілітацію) особам, які зазнали поранень, травм або контузій під час безпосередньої участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України та перебувають на військовій службі.

401.      Про затвердження штатного розпису відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради з 01 вересня 2023 року.

402.      Про влаштування дитини-сироти до навчального закладу на повне державне утримання.

403.      Про встановлення розміру батьківської плати та переліку пільг по оплаті за навчання на 2023-2024 навчальний рік у комунальному закладі Тростянецької міської ради «Тростянецька дитяча музична школа імені П.І. Чайковського».

404.      Про затвердження тарифу на соціальну послугу «надання притулку» комунальної установи Тростянецької міської ради «Центр надання соціальних послуг».

405.      Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Тростянецької міської ради з 15 серпня 2023 року.

406.      Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

407.      Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (про відмову у наданні компенсації).

408.      Про утворення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

409.      Про затвердження розпоряджень міського голови.

410.      Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 206 від 18 травня 2023 року «Про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов».

411.      Про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

412.      Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

413.      Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на житло.

414.      Про надання згоди на безоплатну передачу меблів з балансу КЗ ТМР «Тростянецька публічна бібліотека» на баланс ДП «Екосервіс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».

415.      Про надання згоди на безоплатну передачу меблів з балансу КЗ ТМР «Тростянецька публічна бібліотека» на баланс КУ ТМР «Тростянецький трудовий архів».

416.      Про надання згоди на безоплатну передачу меблів з балансу КЗ ТМР «Тростянецька публічна бібліотека» на баланс КП ТМР «Чисте місто».

417.      Про надання згоди на безоплатну передачу меблів з балансу КЗ ТМР «Тростянецька публічна бібліотека» на баланс КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».

418.      Про надання згоди на безоплатну передачу меблів з балансу КЗ ТМР «Тростянецька публічна бібліотека» на баланс Смородинської Філії І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-закладу дошкільної освіти № 5 Тростянецької міської ради.

419.      Про надання згоди на безоплатну передачу меблів з балансу КЗ ТМР «Тростянецька публічна бібліотека» на баланс Полянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти  Тростянецької міської ради.

420.      Про надання згоди на безоплатну передачу меблів з балансу КЗ ТМР «Тростянецька публічна бібліотека» на баланс Люджанського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти  Тростянецької міської ради.

421.      Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу Люджанського ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО ТМР на баланс КЗ «Центр культурних послуг» ТМР комп’ютерів.

422.      Про надання дозволу на спилювання та підрізку дерев на території Тростянецької міської територіальної громади.

423.      Про надання дозволу на спилювання дерев на території Тростянецької міської територіальної громади.

424.      Про нагородження з нагоди відзначення 363-ї річниці заснування Дня міста.

425.      Про нагородження з нагоди відзначення 363-ї річниці заснування Дня міста.

426.      Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 01.09.2023 року №394 «Про відзначення 363-ї річниці заснування міста Тростянець».

427.      Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

428.      Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (про відмову у наданні компенсації).

429.      Про призначення опікуна, над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

430.      Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

431.      Про затвердження висновку визначення місця проживання неповнолітньої дитини.

432.      Про надання згоди на передачу в оренду та затвердження звіту з оцінки майна.

433.      Про відзначення Дня захисників і захисниць України в 2023 році на території Тростянецької міської територіальної громади.

434.      Про відзначення Дня працівників освіти в Тростянецькій міській територіальній громаді.

435.      Про встановлення вартості ритуальних послуг, які включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, що надає ФОП Кісельова Алла Вікторівна.

436.      Про надання нецільової матеріальної допомоги членам добровольчого формування Тростянецької міської територіальної громади №1 за серпень 2023 року.

437.      Про надання матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади на поховання.

438.      Про надання матеріальної допомоги на поховання осіб, які брали участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки з оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України та перебували на військовій службі, що зареєстровані та проживали на території Тростянецької міської територіальної громади та оплата транспортних послуг при похованні даних осіб.

439.      Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Тростянецької міської територіальної громади, що опинились у складних життєвих обставинах, а також особам, які мають хвороби, що загрожують життю та хвороби, які обмежують життя.

440.      Про надання матеріальної допомоги на лікування (реабілітацію) особам, які зазнали поранень, травм або контузій під час безпосередньої участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України та перебувають на військовій службі.

441.      Про створення комісії щодо перевірки факту тимчасового розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб на території Тростянецької міської територіальної громади з метою компенсації витрат за їх тимчасове розміщення (перебування).

442.      Про затвердження подання щодо призначення Євсюкової Лілії Анатоліївни опікуном над недієздатними – сестрою Железняк Тетяною Анатоліївною, 14.04.1974 року народження та братом Железняк Вячеславом Анатолійовичем, 17.03.1970 року народження.

443.      Про затвердження подання щодо призначення Спичак Юлії Володимирівни опікуном над матір’ю Бугай Вірою Іванівною 01.01.1952 року народження.

444.      Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

445.      Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (про відмову у наданні компенсації).

446.      Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

447.      Про надання дозволу Данілову В.І. на вчинення правочину.

448.      Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 03.02.2023 року № 21 «Про затвердження штатних розписів відділу освіти Тростянецької міської ради з 01 січня 2023 року».

449.      Про відповідність намірів щодо місця розташування тимчасових споруд містобудівній документації за адресою: м. Тростянець, вул. Набережна ТС №1, ТС №2, ТС №3, ТС №4 групи тимчасових споруд б/н.

450.      Про відповідність намірів місця розташування тимчасових споруд за адресою: м. Тростянець, вул. Миру, 16Б, ТС №1, ТС №2, ТС №3 вимогам містобудівної документації.

451.      Про безоплатне прийняття товарно-матеріальних цінностей від добровольчого формування Тростянецької міської територіальної громади №1.

452.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей добровольчому формуванню Тростянецької міської територіальної громади №1 на відповідальне зберігання.

453.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей для добровольчого формування Тростянецької міської територіальної громади №1.

454.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс ДП “Комунжитло” КП ТМР “ТЖЕУ”.

455.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс відділу освіти Тростянецької міської ради.

456.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради.

457.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КЗ ТМР «ФК Тростянець».

458.      Про передачу об’єкту «Капітальних інвестицій в основні засоби» на баланс ДП “Елегія” КП ТМР “ТЖЕУ”.

459.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс ДП “Елегія” КП ТМР “ТЖЕУ”.

460.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КП ТМР “Готель Тростянець”.

461.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Чисте місто».

462.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс ДП «Екосервіс» КП ТМР «ТКС».

463.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».

464.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».

465.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» ТМР.

466.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс відділу КЗ «Центр культурних послуг» ТМР.

467.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР.

468.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР.

469.      Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КП ТМР «ТЖЕУ».

470.      Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (про надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна).