Рішення міської ради

1. Про розгляд та затвердження Концепції та дорожньої карти відбудови Тростянецької міської територіальної громади.

2. Про внесення змін до рішення 10 сесії 8 скликання (сьоме пленарне засідання) Тростянецької міської ради №1464 від 24 грудня 2021 року «Про затвердження Комплексної програми «Освіта Тростянецької міської територіальної громади у 2022-2024 роках».

3. Про внесення змін до рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради від 26.06.2018 року № 531 «Про затвердження структури та чисельності працівників закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради».

4. Про утворення комунального підприємства Тростянецької міської ради «ЛАНДШАФТНИЙ ПАРК ЕДЕМ».

5. Про продовження строку надання послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів.

6. Про надання комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Чисте місто» згоди на вчинення значного господарського зобов’язання.

7. Про внесення змін до рішення 14 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради №305 від 02.12.2022 «Про затвердження Плану діяльності Тростянецької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік».

8. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади від благодійної організації «Благодійний фонд «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» генераторів.

9. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади від Сумської філії благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЛЮДИНА ОЛЬГА» генераторів.

10. Про безоплатне прийняття від Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

11. Про безоплатне прийняття від Сумської обласної військової адміністрації до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади будівельних матеріалів.

12. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади обладнання для очищення та збереження питної води від проєкту «Спеціальна програма підтримки cхідної України (підконтрольні Уряду території)», GIZ.

13. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади генераторів від проєкту «Спеціальна програма підтримки cхідної України (підконтрольні Уряду території)», GIZ.

14. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади засобів гігієни від проєкту «Спеціальна програма підтримки cхідної України (підконтрольні Уряду території)», GIZ.

15. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей від проєкту «Спеціальна програма підтримки cхідної України (підконтрольні Уряду території)», GIZ.

16. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади комп’ютерного обладнання від проєкту «Спеціальна програма підтримки cхідної України (підконтрольні Уряду території)», GIZ.

17. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади меблів від проєкту «Спеціальна програма підтримки cхідної України (підконтрольні Уряду території)», GIZ.

18. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади акумуляторів від проєкту «Спеціальна програма підтримки cхідної України (підконтрольні Уряду території)», GIZ.

19. Про розірвання договору оренди землі від 04.05.2007 року за № 040763502670 код КВЦПЗ 03.07- для будівництва та обслуговування будівель торгівлі укладеного між Тростянецькою міською радою та ФОП Шимко А.А.

20. Про розірвання договору оренди землі б/н від 02.01.2020 року код КВЦПЗ 01.01 – Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва укладеного між територіальною громадою в особі Люджанської сільської ради Тростянецького району Сумської області та ТОВ «Агрофірма «Семереньки».

21. Про внесення змін до договору оренди землі від 14.06.2007 року за № 048763503015 на території Мартинівського старостинського округу між Тростянецькою міською радою та ТОВ «Агрофірма «Семереньки».

22. «Про надання дозволу ТОВ «ЮТК» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 13.01- для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в с.Білка».

23. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) з визначенням земельного паю гр. Варигіної Катерини Василівни код КВЦПЗ 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель резервного фонду на території Печинської сільської ради Тростянецького району Сумської області.

24. Про звернення депутатів Тростянецької міської ради до Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Верховної Ради України.

25. Про звіт виконавчого комітету, апарату, комунальних підприємств, установ та організацій міської ради по виконанню Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади за 12 місяців 2022 року.

26. Про виконання бюджету Тростянецької міської територіальної громади за 2022 рік.

27. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради від 14.07.2021 року № 798 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Тростянецької міської територіальної громади з 01.01.2022 року».

28. Про затвердження передавального акту комісії з реорганізації комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Дубравушка» Тростянецької міської ради шляхом приєднання до Кам’янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Тростянецької міської ради.

29. Про затвердження Статуту Кам’янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Тростянецької міської ради в новій редакції.

30. Про внесення змін до рішення 13 сесія 7 скликання (третє пленарне засідання)Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року № 721 «Про затвердження структури та чисельності працівників Кам’янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради з 20.09.2018 року».

31. Про визначення місць розташувань пунктів незламності на території Тростянецької міської територіальної громади.

32. Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради на баланс дочірнього підприємства «КОМУНЖИТЛО» комунального підприємства Тростянецької міської ради «ТРОСТЯНЕЦЬКЕ ЖЕУ» майна комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.

33. Про внесення змін до рішення 5 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 273 від 30 грудня 2020 року «Про безоплатне прийняття Солдатського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» імені М. Гендіної Великописарівської районної ради Сумської області».

34. Про безоплатне прийняття від Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

35. Про безоплатне прийняття від благодійного фонду «РАЗОМ ДЛЯ УКРАЇНИ» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

36. Про безоплатне прийняття від Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади оргтехніки.

37. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади від Сумської філії благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЛЮДИНА ОЛЬГА» товарно-матеріальних цінностей.

38. Про безоплатне прийняття від Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

39. Про безоплатне прийняття від громадської організації «Електронна Демократія» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

40. Про затвердження техніко-економічного обґрунтування забезпечення ефективного використання об’єктів права державної власності, розташованих по вул. Благовіщенська, 55 в м. Тростянець Охтирського району Сумської області, що пропонується до передачі у комунальну власність Тростянецької міської територіальної громади.

41. Про надання згоди на безкоштовне прийняття з державної до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади об’єктів нерухомого майна по вул. Благовіщенська, 55 в м. Тростянець Охтирського району Сумської області.

42. Про затвердження міської цільової комплексної Програми «Медичні кадри 2023-2024 років».

43. Про внесення змін до рішення 11 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради №85 від 18 лютого 2022 року «Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2021-2023 роки».

44. Про внесення змін до рішення 9 сесія 8 скликання (третє пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24 вересня 2021 року № 954 «Про затвердження «Програми розвитку житлово-комунального господарства Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2024 роки»».

45. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 236 «Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки».

46. Про внесення змін до рішення 9 сесії 8 скликання (третє пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.09.2021 року № 955 «Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки».

47. Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2020 року № 197 «Про затвердження Програми фінансової підтримки, поповнення статутних фондів комунальних та дочірніх підприємств Тростянецької міської ради на 2021-2023 роки».

48. Про внесення змін до рішення 10 сесії 8 скликання (сьоме пленарне засідання) від 24.12.2021 року №1460 «Про затвердження Програми ефективного використання та утримання майна комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на 2022 – 2023 роки».

49. Про безоплатне прийняття від Міжнародного Благодійного Фонду «АІСМ Україна» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

50. Про безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

51. Про безоплатне прийняття від міської ради міста Бистршице-над-Пернштейнем до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

52. Про прийняття нерухомого майна, що визнане безхазяйним майном у комунальну власність Тростянецької міської територіальної громади на баланс Тростянецької міської ради.

53. Про виділення коштів на поповнення статутного фонду КП Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку»./a>

54. Про виділення коштів на поповнення статутного фонду КП Тростянецької міської ради «Ландшафтний парк Едем».

55. Про внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2022 року № 320 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2023 рік».

56. Про звіт по виконанню плану роботи міської ради за 2022 рік.

57. Про затвердження плану роботи міської ради на 2023 рік.

58. Про затвердження договорів купівлі-продажу земельної ділянки.

59. Про затвердження передавального акту Солдатського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад» імені М. Гендіної Великописарівської районної ради Сумської області до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.

60. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець» в новій редакції.

61. Про внесення змін до видів економічної діяльності підприємства та затвердження нової редакції Статуту дочірнього підприємства «Комунжитло» комунального підприємства Тростянецької міської ради „Тростянецьке ЖЕУ” в новій редакції.

62. Про внесення змін до видів економічної діяльності підприємства та затвердження нової редакції Статуту дочірнього підприємства «Елегія» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.

63. Про впорядкування назв та місць розташування структурних підрозділів комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради.

64. Про звернення щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх.

65. Про дострокове припинення повноважень депутата Тростянецької міської ради Марченко Сергія Олександровича.

66. Про внесення змін до рішення 7 сесії 8 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради №463 від 21 квітня 2021 року «Про утворення постійно діючої Комісії із встановлення факту отруєння бджіл».

67. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».

68. Про внесення змін до рішення 11 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 145 від 18.02.2022 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними елементами (польовими дорогами), запроектованими для сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив) на території Зарічненського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області».

69. Про внесення змін до рішення 8 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 667 від 09.06.2021 року «Про надання дозволу громадянам на розробку технічної документації із землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності».

70. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кам’янської сільської ради № 10 від 14.03.1994 року «Про приватизацію земельних ділянок згідно Декрету Кабінету Міністрів від 26.12.1992 року №15-92 та ст.6 Земельного кодексу України».

71. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 7 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) № 396 від 09.04.2021 року «Про надання дозволу ТОВ «Райз Північ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними елементами (польовими дорогами)».

72. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 7 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) № 397 від 09.04.2021 року «Про надання дозволу ТОВ «Райз Північ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними елементами (польовими дорогами)».

73. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 7 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) № 403 від 09.04.2021 року «Про надання дозволу ТОВ «Райз Північ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) неуспадкованих часток (паїв)».

74. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 7 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) № 404 від 09.04.2021 року «Про надання дозволу ТОВ «Райз Північ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) неуспадкованих часток (паїв)».

75. Про надання ТОВ «Райз Північ» у користування на умовах оренди земельні ділянки, неуспадковані земельні частки (паї), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

76. Про надання у користування гр. Хоменку Віталію Вікторовичу на умовах оренди строком на 49 років земельних ділянок код КВЦПЗ 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 5925010100:00:006:0122, площею 0.0131 га, та кадастровий номер 5925010100:00:006:0123, площею 0.0107 га, за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Кеніга, 7.

77. Про надання дозволу Тростянецькому міському споживчому товариству на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок код КВЦПЗ 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області гр. Величку Сергію Анатолійовичу (01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва).

79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області гр. Кожушко Валентині Павлівні (01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва).

80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області гр. Нечепоренко Діні Миколаївні (01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва).

81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області гр. Міщенко Наталії Володимирівні – 1/4, гр. Стадніченко Віталію Володимировичу – 1/4, гр. Стадніченко Анатолію Володимировичу – 1/4, гр. Зоріній Олександрі Володимирівні – 1/4 (01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва).

82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Кулику Володимиру Вікторовичу вул. Ватутіна, 21 в с. Кам’янецьке на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

83. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Целуйко Володимиру Федоровичу вул. Миру, 9, с. Станова на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Шерстюку Олегу Володимировичу вул. Шевченка, 36, м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Тростянецькій міській раді для ведення особистого селянського господарства за адресою: Криничанський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область.

86. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Тростянецькій міській раді земельні ділянки запасу за адресою: Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область.

87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Печинського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області гр. Євсюкова Валентина Іванівна (01.04 – для ведення підсобного сільського господарства).

88. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Радєвічу Андрію Миколайовичу вул. Польова, 23, с. Люджа Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Слободенюк Ганні Іванівні вул. Соборна, 157, с. Білка Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Галат Ірині Миколаївні для городництва с. Криничне, Охтирський район, Сумська область.

91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Галат Ігорю Леонідовичу для городництва с. Криничне, Охтирський район, Сумська область.

92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Галат Вікторії Леонідівні для городництва с. Криничне, Охтирський район, Сумська область.

93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Катриченко Валентині Іванівні для городництва с. Криничне, Охтирський район, Сумська область.

94. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сушко В’ячеславу Миколайовичу код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства розташованої за межами населених пунктів на території Білківського старостинського округу Тростянецької міської ради.

95. Про надання дозволу КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» на зміну цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності.

96. Про надання дозволу КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» на зміну цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності.

97. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

98. Про надання дозволу ТОВ «Пролісок» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), невитребувана частка (пай).

99. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі сільськогосподарського призначення із ТОВ «Пролісок».

100. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі сільськогосподарського призначення із ТОВ «Пролісок».

101. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі сільськогосподарського призначення із ТОВ «Пролісок».

102. Про надання дозволу Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Будиночок 22» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, код КВЦПЗ 02.03 – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, вул. Шевченка, 22.

103. Про надання дозволу СВК Агрофірма «Жовтень» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на неуспадковану земельну частку (пай).

104. Про надання у користування на умовах оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (неуспадкована земельна частка (пай))на території Мартинівського старостинського округу СВК «Агрофірма «Жовтень».

105. Про укладання договору оренди землі СВК Агрофірмі «Жовтень» під проектними елементами (польовими дорогами), запроектованими для сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив) загальною площею 10 га.

106. Про внесення змін до рішення 10 сесії 8 скликання (сьоме пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 1455 від 24 грудня 2021 року «Про затвердження Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради на 2022-2024 роки».

107. Про внесення змін до рішення 10 сесії 8 скликання (сьоме пленарне засідання) Тростянецької міської ради №1464 від 24 грудня 2021 року «Про затвердження Комплексної програми «Освіта Тростянецької міської територіальної громади у 2022-2024 роках».

108. Про внесення змін до рішення 1 сесія 8 скликання Тростянецької міської ради від 18 листопада 2020 року №9 «Про затвердження структури, загальної чисельності відділу освіти Тростянецької міської ради».

109. Про внесення змін до рішення 3 сесія 7 скликання Тростянецької міської ради від 04.01.2018 року №183 «Про затвердження структури, загальної чисельності працівників комунального закладу «Тростянецька дитячо-юнацька спортивна школа» з 01.05.2023 року.

110. Про затвердження Програми забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради та вуличних комітетів на 2023-2026 роки.

111. Про внесення змін до рішення №198 від 22.12.2020 року 3 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради «Про затвердження Програми соціального захисту населення Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки».

112. Про внесення змін до рішення 9 сесії 8 скликання (третє пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24 вересня 2021 року № 954 «Про затвердження «Програми розвитку житлово-комунального господарства Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2024 роки»».

113. Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2020 року № 197 «Про затвердження Програми фінансової підтримки, поповнення статутних фондів комунальних та дочірніх підприємств Тростянецької міської ради на 2021-2023 роки».

114. Про фінансування соціальних проектів.

115. Про внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2022 року № 320 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2023 рік».

116. Про затвердження звіту «Про витрачання коштів резервного фонду бюджету Тростянецької міської територіальної громади за 2022 рік».

117. Про звернення депутатів Тростянецької міської ради до релігійних організацій, що є частиною російської православної церкви й розташовані на території Тростянецької міської територіальної громади.

118. Про затвердження списку присяжних Тростянецького районного суду Сумської області.

119. Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

120. Про визначення функціонального призначення частини приміщень нежитлової будівлі по вул. ім. Моті Гендіної, 2 в с. Солдатське (місце компактного розташування ВПО).

121. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

122. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Екосервіс» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.

123. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.

124. Про розробку детального плану території, обмеженої вул. Благовіщенська, коліями станції Тростянець-Смородине, місцевим проїздом, площею 40-ї Армії, вул. Петра Соколенка та площею Шухляєва в м. Тростянець, Охтирського району Сумської області.

125. Про безоплатне прийняття від БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КАРІТАС ХАРКІВ» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

126. Про безоплатне прийняття від громадської організації «Електронна Демократія» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

127. Про безоплатне прийняття від Польського центру міжнародної допомоги (РСРМ) до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

128. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на баланс Тростянецької міської ради компонентів сонячної електростанції від проєкту «Спеціальна програма підтримки cхідної України (підконтрольні Уряду території)», GIZ.

129. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на баланс Тростянецької міської ради меблів для медичних та соціальних установ від проєкту «Спеціальна програма підтримки cхідної України (підконтрольні Уряду території)», GIZ.

130. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на баланс Тростянецької міської ради мобільної автономної сонячної станції від проєкту «Спеціальна програма підтримки cхідної України (підконтрольні Уряду території)», GIZ.

131. Про безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

132. Про безоплатне прийняття від благодійного фонду «REYBUDHELP» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

133. Про безоплатне прийняття від Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади обладнання та матеріалів.

134. Про безоплатне прийняття від Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

135. Про безоплатне прийняття від Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади обладнання та матеріалів.

136. Про безоплатне прийняття від гр. Нерубащенко Івана Михайловича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади транспортного засобу.

137. Про безоплатне прийняття від гр. Рудяк Володимира Михайловича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади транспортного засобу.

138. Про безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

139. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Тростянецькій міській раді для ведення особистого селянського господарства за адресою: Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область.

140. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Тростянецькій міській раді земельні ділянки запасу за адресою: Дернівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область.

141. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Тростянецькій міській раді земельні ділянки запасу за адресою: Дернівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область.

142. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безбородову Олександру Борисовичу, код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Сумська обл., м. Тростянець, вул. Набережна, 4.

143. Про надання дозволу гр. Голопьорову Миколі Михайловичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розташованої за адресою: вул. Абрикосова, 18, с. Поляне, Охтирський район, Сумська область.

144. Про надання земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «Агенція місцевого розвитку», площею 0,69 га, код КВЦПЗ 03.07 – Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: м. Тростянець, вул. Шевченка, кадастровий номер 5925010100:00:027:0371.

145. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 16.00 – землі запасу на 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 5925085400:00:001:0426, розташованої на території Боголюбовського старостинського округу Тростянецької міської ради для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні).

146. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 16.00 – землі запасу на 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 5925085400:00:001:0383, розташованої на території Боголюбовського старостинського округу Тростянецької міської ради для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні).

147. Про надання дозволу ТОВ «Пролісок» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними елементами (польовими дорогами).

148. Про надання дозволу ТОВ «Райз Північ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних часток (паїв) на території Білківського старостинського округу Тростянецької міської ради.

149. Про надання дозволу ТОВ «Райз Північ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних часток (паїв) на території Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

150. Про надання дозволу КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.17 – земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами) на 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 5925082000:00:001:1486, площею 3,3648 га розташованої на території Дернівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

151. Про надання дозволу КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.17 – земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами) на 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 5925082000:00:001:1487, площею 2,0273 га розташованої на території Дернівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

152. Про надання дозволу КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.03 – Для ведення особистого селянського господарства на 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 5925087800:00:002:0479, площею 7,8940 га розташованої на території Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

153. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.16 – для цілей підрозділів, 03.01 – 03.15, 03.17 – 03.20 та для збереження і використання земель природно-заповідного фонду за адресою: м. Тростянець, пл. 40-ї Армії, вул. Благовіщенської, вул. О. Братушки.

154. Про надання дозволу Тростянецькому міському споживчому товариству на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.10 – для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку.

155. Про надання дозволу Тростянецькому міському споживчому товариству на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою с. Дернове, вул. Центральна, 96а.

156. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання у постійне користування комунальному підприємству «Агенція місцевого розвитку» земельної ділянки кадастровий номер 5925080400:00:004:0725, на території Білківського старостинського округу Тростянецької міської ради.

157. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання у постійне користування комунальному підприємству «Агенція місцевого розвитку» земельної ділянки кадастровий номер 5925080400:00:007:0048, на території Білківського старостинського округу Тростянецької міської ради.

158. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання у постійне користування комунальному підприємству «Агенція місцевого розвитку» земельної ділянки кадастровий номер 5925082700:00:001:0165, на території Боголюбівського (колишнього Зарічненського) старостинського округу Тростянецької міської ради.

159. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання у постійне користування комунальному підприємству «Агенція місцевого розвитку» земельної ділянки кадастровий номер 5925082000:00:001:1458, на території Дернівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

160. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання у постійне користування комунальному підприємству «Агенція місцевого розвитку» земельної ділянки кадастровий номер 5925083900:00:001:0502, на території Криничанського старостинського округу Тростянецької міської ради.

161. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання у постійне користування комунальному підприємству «Агенція місцевого розвитку» земельної ділянки кадастровий номер 5925087800:00:002:0396, на території Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

162. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання у постійне користування комунальному підприємству «Агенція місцевого розвитку» земельної ділянки кадастровий номер 5925087800:00:002:0416, на території Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

163. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання у постійне користування комунальному підприємству «Агенція місцевого розвитку» земельної ділянки кадастровий номер 5925087800:00:002:0417, на території Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

164. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Тростянецькій міській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Боголюбовський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925085400:00:001:0426.

165. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Тростянецькій міській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Боголюбовський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925085400:00:001:0383.

166. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Семереньківського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області гр. Градіну Максиму Михайловичу – 1/2 частки (01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), кадастровий номер: 5925087200:00:002:0615, 5925087200:00:002:0614, 5925087200:00:002:0613 сертифікат серія СМ №0217227.

167. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області гр. Мацюк Ларисі Євгенівні – 2/3 частки, гр. Штанько Ірині Євгеніївні – 1/3 частки (01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва).

168. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гостєву Вячеславу Володимировичу – 1/2, гр. Матвєєвій Наталії Володимирівні – 1/2, наданих для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

169. Про надання у спільну часткову власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (земельна частка (пай), кадастровий номер 5925087800:00:003:0762 (рілля) на території Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради Сумської області гр. Міщенко Наталії Володимирівні – 1/4, гр. Стадніченко Віталію Володимировичу – 1/4, гр. Стадніченко Анатолію Володимировичу – 1/4, гр. Зоріній Олександрі Володимирівні – 1/4.

170. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області гр. Шпак Валентині Миколаївні (01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва).

171. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ханіну Олександру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою м. Тростянець, вул. Разіна, 25 на території Тростянецької міської територіальної громади, Охтирського району, Сумської області.

172. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вул. Чкалова, 23 гр. Сільченко Надія Іванівна.

173. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Березіній Марині Вікторівні вул. Гоголя, 1, м. Тростянець, Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

174. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Жаровській Тетяні Пантеліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Люджа, вул. Зарічна, 52 на території Тростянецької міської територіальної громади, Охтирського району, Сумської області.

175. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Слівкіну Віктору Васильовичу вул. Пушкіна, 11, с. Люджа Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

176. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Півень Вадиму Вікторовичу вул. Покровська, 8, м. Тростянець, Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

177. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чеботарьову Роману Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Люджа, вул. Лісна, 30 на території Тростянецької міської територіальної громади, Охтирського району, Сумської області.

178. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Федотовій Софії Павлівні вул. Івана Кожедуба, б/н, с. Лісне на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

179. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Грабар Юлії Василівні (1/2), Кліщовій Тамарі Миколаївні (1/2) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, вул. Вознесенська, 73.

180. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Яременку Віталію Миколайовичу – 1/2 частки та гр. Клименко Наталії Миколаївні – 1/2 частки вул. Нескучанська, 34, м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

181. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Краснікову Вячеславу Івановичу вул. Партизанська, 32, с. Ницаха Тростянецької міської ради Охтирського району, Сумської області.

182. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ніколенку Юрію Володимировичу для будівництва індивідуальних гаражів за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту за адресою: вул. Благовіщенська, 72/2, м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:009:0329.

183. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, вул. Жовтнева, 126.

184. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лапко Роману Васильовичу вул. Жовтнева, 23, м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

185. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Блищик Олександру Миколайовичу вул. Миру, 4, с. Люджа Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

186. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Люджа, вул. Гагаріна, 4 на території Тростянецької міської територіальної громади, Охтирського району, Сумської області.

187. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Андрєєнку Віталію Олександровичу вул. Садова, 10, м. Тростянець, Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

188. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення (землі колективної власності) розташованих на території Солдатського старостинського округу (колишні землі Ницахської сільської ради) Тростянецької міської ради Сумської області.

189. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення (землі колективної власності), розташованих на території Тростянецької міської ради (Білківський старостинський округ) Охтирського району Сумської області.

190. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення колективної власності розташованих на території Дернівського старостинського округу (колишні землі Дернівської сільської ради) Тростянецької міської ради Сумської області.

191. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення (землі колективної власності) розташованих на території Люджанського старостинського округу (колишні землі Люджанської сільської ради) Тростянецької міської ради Сумської області.

192. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925087800:00:002:0479.

193. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Дернівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925082000:00:001:1486.

194. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Дернівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925082000:00:001:1487.

195. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під невитребуваними земельними частками (паями) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Буймерського старостинського округу та Станівського старостинського округу Охтирського району Сумської області.

196. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під невитребуваними земельними частками (паями) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Буймерського старостинського округу та Станівського старостинського округу Охтирського району Сумської області.

197. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під невитребуваними земельними частками (паями) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Станівського старостинського округу Охтирського району Сумської області.

198. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) колишнього КСП (САПТЗТ) «Прогрес» під проектними польовими дорогами ТОВ «Компанія «Суми – Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької міської ради (Солдатського старостинського округу) Охтирського району Сумської області.

199. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) невитребувану земельну частку (пай) на території Мартинівського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

200. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під проектними елементами (польовими дорогами) запроектованими для сільськогосподарського призначення, (крім польових доріг, що обмежують масив) на території Буймерського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

201. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності під проектними елементами (польовими дорогами) запроектованими для сільськогосподарського призначення, (крім польових доріг, що обмежують масив) розташованих в масивах земель, що перебувають в оренді ТОВ «Райз Північ», розташованих на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

202. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності під проектними елементами (польовими дорогами) запроектованими для сільськогосподарського призначення, (крім польових доріг, що обмежують масив) розташованих в масивах земель, орендованих ТОВ «Райз Північ», розташованих на території Тростянецької міської ради (Станівський старостинський округ) Охтирського району Сумської області.

203. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) вул. Шевченка, 11, м. Тростянець, Сумська область, кадастровий номер 5925010100:00:028:0033.

204. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) вул. Відродження України, 5а, м. Тростянець, Сумська область, 5925010100:00:004:0118.

205. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) вул. Комарова, 25, м. Тростянець, Сумська область, кадастровий номер 5925010100:00:008:0818.

206. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗ – 14.02) площею 0,0074 га під розміщення ЗТП – 219 розташованої по вул. Заводська в м. Тростянець, Тростянецький район, Сумська область.

207. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗ – 14.02) площею 0,0107 га під розміщення ЗТП – 191 розташованої в Сумській області, Охтирського району, м. Тростянець, вул. Леоніда Татаренка.

208. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності площею 11,4988 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, розташованої за межами населених пунктів на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

209. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець» для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту вул. Сосновий бір, м. Тростянець, Охтирський район, Сумська область.

210. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку) вул. Вознесенська, 3а, м. Тростянець, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925010100:00:008:0926.

211. Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами.

212. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 10 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) № 1179 від 02.11.2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) для ведення особистого селянського господарства на території Тростянецької міської ради гр. Вінніченко Юрію Вікторовичу».

213. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 16 сесії 8 скликання (третє пленарне засідання) № 87 від 27.02.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Печинського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області гр. Євсюкова Валентина Іванівна (01.04 – для ведення підсобного сільського господарства)».

214. Про укладання додаткової угоди до Договору оренди земельної частки (паю), код КВЦПЗ 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із ФОП Линником Олександром Миколайовичем.

215. Про розірвання договору оренди землі від 18.05.2010 року за № 041063501826 код КВЦПЗ 03.07 – для будівництва і обслуговування будівель торгівлі укладеного між Тростянецькою міською радою та ПП Івахненко Євгеном Леонідовичем.

216. Про надання у користування ФОП Сердюк Анастасії Петрівні на умовах оренди строком на 10 років земельної ділянки код КВЦПЗ 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 5925010100:00:030:0185, площею 0.0478 га, за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Луніна, 17.

217. Про укладання додаткової угоди до Договору оренди землі, код КВЦПЗ 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із гр. Бородіною Марією Іванівною.

218. Про укладання договору оренди з ТОВ АФ «Лан-СК» на земельні ділянки під проектними елементами (польовими дорогами) на території Дернівського старостинського округу Тростянецької міської ради загальною площею 37,00 га.

219. Про відмову ФОП Савченку Сергію Сергійовичу у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) кадастровий номер 5925010100:00:002:0063 площею 0,0891 га з метою зміни її місцерозташування.

220. Про відмову ФОП Слівкіну Олександру Миколайовичу у наданні дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земель орендованої земельної ділянки кадастровий номер 5925084600:00:001:2504 площею 3,7067 га з метою збільшення її площі.

221. Про відмову ФОП Слівкіну Олександру Миколайовичу у наданні дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земель орендованої земельної ділянки кадастровий номер 5925084600:00:001:2506 площею 0,5376 га з метою збільшення її площі.

222. Про відмову ФОП Слівкіну Олександру Миколайовичу у наданні дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земель орендованої земельної ділянки кадастровий номер 5925084600:00:001:2505 площею 0,0377 га з метою збільшення її площі.

223. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 11 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) № 145 від 18.02.2022 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними елементами (польовими дорогами), запроектованими для сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив) на території Зарічненського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області».

224. Про участь Тростянецької міської ради в експериментальному проекті щодо відновлення населених пунктів та уповноваження міського голови.

225. Про звіт виконавчого комітету, апарату, комунальних підприємств, установ та організацій міської ради по виконанню Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади за І квартал 2023 року.

226. Про затвердження Мастер плану NEW BALANCE TROSTIANETS.

227. Про внесення змін до рішення 11 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради №85 від 18 лютого 2022 року «Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2021-2023 роки».

228. Про виконання бюджету Тростянецької міської територіальної громади за І квартал 2023 року.

229. Про внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2022 року № 320 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2023 рік».

230. Про затвердження Угоди про партнерство та співробітництво.

231. Про внесення змін до рішення 9 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 402 від 06.04.2018 р. «Про затвердження структури та загальної чисельності комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради» з 01 червня 2023 року.

232. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 04.01.2018 року №183 «Про затвердження структури, загальної чисельності працівників комунального закладу «Тростянецька дитячо-юнацька спортивна школа» з 01.06.2023 року.

233. Про звіт по виконанню «Програми соціального захисту населення Тростянецької міської ради на 2021-2023 роки» за 2021-2022 роки.

234. Про перемейнування міської (цукрозаводської), Зарічанської та Машківської сільських бібліотек-філій КЗ ТМР «Тростянецька публічна бібліотека».

235. Про затвердження Положення про порядок встановлення меморіальних дошок на об’єктах, що належать до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади, ескізу меморіальної дошки та створення комісії з питань з увічнення пам’яті видатних осіб та подій при Тростянецькій міській раді.

236. Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 34 від 18.11.2020 року «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Тростянецької міської ради».

237. Про затвердження рішень виконавчого комітету Тростянецької міської ради.

238. Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець» та затвердження статуту в новій редакції.

239. Про визначення функціонального призначення частини приміщень нежитлової будівлі по вул. Центральна, 104 в с. Дернове Охтирського району Сумської області (місце компактного розташування ВПО).

240. Про визначення функціонального призначення частини приміщень нежитлової будівлі по вул. Гагаріна, 13А в с. Мартинівка Охтирського району Сумської області (місце компактного розташування ВПО).

241. Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу комунального закладу «Центр культурних послуг» Тростянецької міської ради на баланс Тростянецької міської ради частини нежитлових приміщень нежитлової будівлі, розташованої по вул. Гагаріна, 13А в с. Мартинівка Охтирського району Сумської області.

242. Про затвердження форми договору найму приміщення з переліку місць, визначених для тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.

243. Про передачу 6 державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області товарно-матеріальних цінностей в безоплатне тимчасове користування.

244. Про передачу управлінню Державної міграційної служби в Сумській області товарно-матеріальних цінностей в безоплатне тимчасове користування.

245. Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність Тростянецької міської територіальної громади об’єктів нерухомого майна, які обліковуються на балансі філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» акціонерного товариства «Українська залізниця».

246. Про звернення депутатів Тростянецької міської ради до Національної поліції України та Головного управління Національної поліції в Сумській області про погодження безоплатної передачі з державної до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади нерухомого майна.

247. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.

248. Про надання згоди КП ТМР «Центр комунальних послуг» на списання з балансу основних засобів – нежитлової будівлі (котельні), розташованої за адресою: Сумська обл., Охтирський район, м. Тростянець, вул. Зарічна, 49б.

249. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей від некомерційного Фонду «EMWA Foundation gGmbH».

250. Про безоплатне прийняття від Фонду Міжнародної Солідарності до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

251. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей, переданих благодійним фондом «REYBUDHELP» від міста Монтабаур (Німеччина).

252. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади від міста Монтабаур транспортного засобу.

253. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей, переданих благодійною організацією «Благодійний фонд «Руки милості».

254. Про безоплатне прийняття від громадської організації «Електронна Демократія» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

255. Про розірвання договору оренди землі від 19.02.2009 року зареєстрованого за № 040963500556 код КВЦПЗ 03.07- для будівництва та обслуговування будівель торгівлі укладеного між Тростянецькою міською радою та ПП Левченко Віктором Вікторовичем, кадастровий номер 5925010100:00:009:0196.

256. Про впорядкування земельних відносин стосовно користування земельною ділянкою, кадастровий номер 5925082700:00:002:0671, код КВЦПЗ 01.01- для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Боголюбівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

257. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку) ———–, м. Тростянець, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925010100:00:009:0355.

258. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку. вул. Вознесенська, 3, м. Тростянець, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925010100:00:008:0931.

259. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Тростянецькій міській раді для іншого сільськогосподарського призначення Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область.

260. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Товариство з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій за рахунок земель комунальної власності в с.Білка Охтирського району Сумської області. Кадастровий номер: 5925080400:01:003:0163.

261. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Будиночок 22» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку ———–, м. Тростянець, Охтирський район, Сумська область. Кадастровий номер 5925010100:00:029:0174.

262. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) неуспадкованих часток (паїв) на території Білківського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області (01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва).

263. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) неуспадкованих часток (паїв) на території Солдатського старостинського округу (колишня Ницахська сільська рада) Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області (01.01 – Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва).

264. Про надання дозволу КП ТМР «Центр комунальних послуг» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під об’єктами нерухомого майна.

265. Про надання дозволу Дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: Сумська область, Охтирський район, м.Тростянець, вул.Миру 13б.

266. Про надання дозволу Дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: Сумська область, Охтирський район, м.Тростянець, вул.Кеніга, 2б.

267. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення розташованих на території Станівського старостинського округу.

268. Про надання дозволу ТОВ Агрофірма «Семереньки» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на неуспадковану земельну частку (пай).

269. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 17 сесії 8 скликання №184 від 21.04.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лапко Роману Васильовичу ———-, м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області».

270. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 17 сесії 8 скликання №173 від 21.04.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Березіній Марині Вікторівні ———–, м. Тростянець, Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області».

271. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 17 сесії 8 скликання №171 від 21.04.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ханіну Олександру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою м. Тростянець, ———- на території Тростянецької міської територіальної громади, Охтирського району, Сумської області».

272. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 10 сесії 8 скликання №1166 від 02.11.2021 року «Про надання дозволу гр. Гендіну Анатолію Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.13 для іншого сільськогосподарського призначення на території Солдатського старостинського округу із земель сільськогосподарського призначення в с. Солдатське ———-».

273. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 46 від 21.02.1996 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність земельних ділянок громадянам».

274. Про надання у власність гр. Шушкевич Євгенії Улянівні земельної ділянки кадастровий номер 5925010100:00:013:0513, код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,0519 га, за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, ———–.

275. Надання у власність гр. Басову Миколі Михайловичу земельної ділянки кадастровий номер 5925010100:00:0029:0172, код КВЦПЗ 02.01-для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,0767 га, за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м.Тростянець, ———–.

276. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Толмачовій Світлані Дмитрівні – 46/100 частини, гр. Толмачовій Анні Іванівні – 54/100 частини вул. Чайковського, ———- м. Тростянець Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:017:0363.

277. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 01.05 – для індивідуального садівництва, за адресою6 42600, Сумська область, Охтирський район, Тростянецька міська рада, садівниче товариство ———- гр. Грінченко Надія Миколаївна, кадастровий номер 5925083900:00:007:0010.

278. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Безбородову Олександру Борисовичу, гр. Безбородовій Оксані Іванівні, гр. Безбородовій Олені Олександрівні ———, м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району, кадастровий номер 5925010100:00:009:0341.

279. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 01.03- для ведення особистого селянського господарства гр. Черкашин Володимир Петрович с. Солдатське ——— Охтирського району, Сумської області, кадастровий номер 5921284800:03:015:0011.

280. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Черкашин Володимир Петрович с. Солдатське ———— Охтирського району, Сумської області, кадастровий номер 5921284800:03:015:0012.

281. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 01.03 Для ведення особистого селянського господарства гр. Шаповал Надії Михайлівні с. Солдатське ——– Охтирського району, Сумської області, кадастровий номер 5921284800:03:015:0013.

282. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Шаповал Надії Михайлівні с. Солдатське ——- Охтирського району, Сумської області, кадастровий номер 5921284800:03:015:0010.

283. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бурагіну Віктору Васильовичу – 1/2 частки, гр. Бурагіну Геннадію Васильовичу – 1/2 частки ——–, м. Тростянець Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:030:0759.

284. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Давидову Віктору Васильовичу ————-, с. Дернове на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925082000:01:001:0322.

285. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); за адресою: 42630, Сумська область, Охтирський район, с. Білка, ———–, гр. Коробейник Віктор Іванович, кадастровий номер 5925080400:01:002:0331.

286. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Монастирському Сергію Івановичу ———-, м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:029:0175.

287. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Слівкіну Віктору Васильовичу ———, с. Люджа на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925084600:01:001:0476, 5925084600:01:001:0481.

288. Про внесення змін до рішення 11 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради №85 від 18 лютого 2022 року «Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2021-2023 роки».

289. Про передачу функцій замовника будівництва по об’єктах площі 40-ї Армії м. Тростянець до Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області.

290. Про передачу функцій замовника об’єкта будівництва: «Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку (відновлення пошкоджень, спричинених внаслідок збройної агресії) за адресою: Сумська область, м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 53», Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області.

291. Про передачу функцій замовника об’єкта будівництва: «Капітальний ремонт фасаду та ганків КНП «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради (стаціонарний корпус та дитяче відділення) за адресою: м. Тростянець, вул. Нескучанська, 7», Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області.

292. Про передачу функцій замовника об’єкта будівництва «Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку (відновлення пошкоджень, спричинених внаслідок збройної агресії) за адресою: Сумська область, м. Тростянець, вул. Нескучанська, 9, Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області.

293. Про передачу функцій замовника об’єкта будівництва: «Капітальний ремонт приміщень громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, літера «А-ІІІ» по вул. Нескучанська № 7, м. Тростянець, Сумської області, ремонт приміщень будівлі КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР, вул. Нескучанська, 7, в м. Тростянець, Сумської області, пошкодженої під час російської окупації», Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області.

294. Про передачу функцій замовника об’єкта будівництва: «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі поліклініки, переходу та дитячого відділення комунального некомерційного підприємства “‎Тростянецька міська лікарня”‎ Тростянецької міської ради по вул. Нескучанська, 7 в м. Тростянець, Сумської області», Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області.

295. Про внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2022 року № 320 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2023 рік».

296. Про безоплатне прийняття від Програми Розвитку ООН до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

297. Про безоплатне прийняття від Відокремленого підрозділу Товариства Червоного Хреста України Охтирське відділення до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

298. Про розірвання договору оренди землі від 15.07.2014 року, номер запису про право (в державному реєстрі прав) 6383062, код КВЦПЗ 07.01 для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення укладеного між Тростянецькою районною державною адміністрацією та гр. Сіроштан Оленою Василівною, кадастровий номер 5925082700:00:004:0024.

299. Про надання ТОВ Компанія «СУМИ – АГРО» у користування на умовах оренди земельних ділянок код КВЦПЗ 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, невитребувані та неуспадковані земельні частки (паї), загальною площею 7,6103 га розташовані на території Солдатського старостинського округу Тростянецької міської ради.

300. Про надання у користування ТДВ «Тростянецький Райагрохім» на умовах оренди строком на 49 років земельної ділянки код КВЦПЗ 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, кадастровий номер 5925084600:00:001:2517, площею 4,5217 га, за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ———–.

301. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення розташованої на території Станівського старостинського округу, кадастровий номер 5925087800:00:002:0436.

302. Про надання дозволу ТОВ «Пролісок» на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними елементами (польовими дорогами).

303. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності за рахунок земель рекреаційного призначення розташованої на території Боголюбовського старостинського округу, кадастровий номер 5925082700:00:004:0024.

304. Про надання дозволу КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.02- для ведення фермерського господарства на 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 5925082700:00:001:0176, площею 27,5606 га розташованої на території Боголюбовського старостинського округу Тростянецької міської ради.

305. Про надання дозволу Приватному акціонерному товариству «ВФ Україна» (TM Vodafone) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, код КВЦПЗ 13.01 – Для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 98.

306. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925084600:00:001:2517, по —— в м. Тростянець Сумської області ТДВ “Тростянецький Райагрохім”.

307. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:030:0185, по ——— в м. Тростянець Сумської області гр. Сердюк Анастасії Петрівні.

308. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кам‘янської сільської ради №43 від 09.09.1993 року «Про передачу у приватну власність земельні ділянки згідно Декрету Кабінету Міністрів від 26 грудня 1992 року № 15-92 та ст. 6 Земельного Кодексу України».

309. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 11 сесія 8 скликання № 56 від 21.01.2022 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Буймерське господарство» на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами) за рахунок земель сільськогосподарського призначення, розташованої за адресою: с. Скрягівка, ——– на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області».

310. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 11 сесія 8 скликання № 57 від 21.01.2022 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Буймерське господарство» на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами (МТФ)) за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Буймер, ———- на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області».

311. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 11 сесія 8 скликання № 58 від 21.01.2022 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Буймерське господарство» на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами (МТФ)) за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Буймер, ———– на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області».

312. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 7 сесії 8 скликання № 476 від 21 квітня 2021 року «Про надання у користування на умовах оренди строком на 7 років земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Солдатського старостинського округу ТОВ «Компанія «Суми Агро».

313. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 6 сесії 8 скликання № 212 від 11.02.2021 року «Про надання у користування на умовах оренди строком на 42 роки земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Солдатського старостинського округу СТОВ «Агрофірма «Восход».

314. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 11 сесії 8 скликання № 125 від 18.02.2022 року «Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі укладеного між Тростянецькою районною державною адміністрацією Сумської області та СТОВ «Агрофірма «Восход»» від 03.12.2012 року».

315. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 11 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) № 144 від 18.02.2022 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними польовими дорогами у масивах земель сільськогосподарського призначення на території Люджанського старостинського округу Тростянецької міської ради Сумської області».

316. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 7 сесії 8 скликання № 477 від 21.04.2021 року «Про надання у користування на умовах оренди строком до 31.12.2024 року земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Солдатського старостинського округу ТОВ «Компанія «Суми Агро»».

317. Про надання дозволу Дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н, м. Тростянець, вул. Набережна, 31.

318. Про надання дозволу Дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н, м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 100.

319. Про створення тимчасової комісії щодо вивчення ситуації по переоформленню спадщини земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (невитребувані та неуспадковані земельні частки (паї)) по Станівському старостинському округу Тростянецької міської ради.

320. Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої вул. Благовіщенська, коліями станції Тростянець-Смородине, місцевим проїздом, площею 40-ї Армії, вул. Петра Соколенка та площею Шухляєва в м. Тростянець Охтирського району Сумської області».

321. Про внесення змін до рішення 17 сесії 8 скликання (третє пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 289 від 06.06.2023 року «Про передачу функцій замовника будівництво об’єктах площі 40-ї Армії м.Тростянець, до Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області».

322. Про передачу функцій замовника будівництво об’єктах площі 40-ї Армії м.Тростянець, до Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області.

323. Про внесення змін до рішення 10 сесії 8 скликання (сьоме пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 1464 від 24 грудня 2021 року «Про затвердження Комплексної програми «Освіта Тростянецької міської територіальної громади у 2022-2024 роках».

324. Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання №198 від 22.12.2020 року Тростянецької міської ради «Про затвердження Програми соціального захисту населення Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки».

325. Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 22 грудня 2020 року № 213 «Про затвердження структури, загальної чисельності відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради».

326. Про внесення змін до рішення 11 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради №85 від 18 лютого 2022 року «Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2021-2023 роки».

327. Про внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2022 року № 320 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2023 рік».

328. Про заслуховування звіту директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія «Тростянець» за 6 місяців 2023 року.

329. Про продовження дії контракту з директором комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець».

330. Про призначення Ісаєва Сергія Юрійовича на посаду директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Ринок Європейський».

331. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади від ТОВ «Агрофірма Семереньки» нерухомого майна, розташованого в с. Буймер в новій редакції.

332. Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради «Про утворення виконавчого комітету Тростянецької міської ради, визначення його чисельності» № 33 від 18.11.2020 року.

333. Про заслуховування звіту директора Люджанського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Тростянецької міської ради Клименко Т.І.

334. Про продовження контракту з директором Люджанського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Тростянецької міської ради.

335. Про створення комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецька комунальна аптека» та затвердження Статуту.

336. Про внесення змін до видів економічної діяльності дочірнього підприємства «Екосервіс» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» та затвердження статуту в новій редакції.

337. Про внесення змін до видів діяльності та затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Центр комунальних послуг» у новій редакції.

338. Про визначення функціонального призначення частини приміщень нежитлової будівлі по вул. Кеніга, 7 в м.Тростянець, Охтирського району Сумської області (місце компактного розташування ВПО).

339. Про затвердження Правил проживання у місцях тимчасового компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.

340. Про затвердження розпоряджень міського голови.

341. Про звернення до Кабінету Міністрів України з питання ініціювання безоплатної передачі з державної до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади об’єкту нерухомого майна.

342. Про надання згоди на бекоштовного прийняття з державної до комунальної власності Тростянецької мсіької територіальної громади об’єкту нерухомого майна.

343. Про безоплатне прийняття від міського водопровідноканалізаційного підприємства м. Жешув до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади транспортного засобу.

344. Про безоплатне прийняття від Асоціації «Енергоефективні міста України» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

345. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

346. Про безоплатне прийняття від ТОВ «Буймерське господарство» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади мотокоси.

347. Про безоплатне прийняття від ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РОТАРІ КЛУБ КИЇВ ІНТЕРНЕШЕНАЛ» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

348. Про безоплатне прийняття від БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КАРІТАС ХАРКІВ» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

349. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради на списання з балансу транспортного засобу.

350. Про надання дозволу Головному управлінню Державної податкової служби України у Сумській області на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н, м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 55, код КВЦПЗ 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів, орієнтовною площею 0,20 га.

351. Про надання дозволу ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування код КВЦПЗ 12.06 – для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту (Крановий майданчик під краном №4/141), розташованої на території Мартинівського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

352. Про надання дозволу ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування код КВЦПЗ 12.06 – для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту (Станція катодного захисту Артемо-Растівка), розташованої на території Мартинівського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

353. Про надання дозволу ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування код КВЦПЗ 12.06 – для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту (Крановий майданчик під краном №4/14), розташованої на території Мартинівського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

354. Про надання дозволу Відділу освіти Тростянецької міської ради на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.02 – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н, с. Люджа, вул. Горького, 35 (Люджанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів) орієнтовною площею 3,1 га.

355. Про надання дозволу Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Кеніга 30» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га, код КВЦПЗ 02.03 – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, вул. Кеніга, 30.

356. Про надання дозволу СТОВ «Дружба – Нова» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.13 – для іншого сільськогосподарського призначення, орієнтовною площею 0,20 га, за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н, с. Печини, вул. Масловка, 1а.

357. Про надання дозволу СТОВ «Дружба – Нова» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, код КВЦПЗ 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами), розташованої за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н, с.Печини, вул.Центральна, 45-А, кадастровий номер 5925086700:00:001:1518 площею 10,4578 га.

358. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Тростянецькій міській раді для іншого сільськогосподарського призначення за адресою: Станівський старостинський округ, Тростянецька мсіська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925087800:01:001:0519, площею 2,9175 га.

359. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Тростянецькій міській раді земельні ділянки запасу за адресою: Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область (поділ ділянки кадастровий номер 5925087800:00:002:0436, загальна площа 6,00 га).

360. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Боголюбовський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925082700:00:001:0176, площею 27,5606 га.

361. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку, вул. Благовіщенська, 100, м. Тростянець, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925010100:00:002:0137, площею 0,0076 га.

362. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку, вул. Кеніга 2б, м. Тростянець, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925010100:00:006:0126, площею 0,0104 га.

363. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку, вул. Миру, 13б, м. Тростянець, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925010100:00:012:0552, площею 0,0304 га.

364. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку, вул. Набережна, 31, м. Тростянець, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925010100:00:003:0215, площею 0,0270 га.

365. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 10 сесія 8 скликання (шосте пленарне засідання) № 1400 від 17.12.2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-251) Акціонерному товариству «Сумиобленерго» за рахунок земель комунальної власності, розташованої за адресою: м. Тростянець, пров. Гаївський, Тростянецького району Сумської області».

366. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 10 сесія 8 скликання (шосте пленарне засідання) № 1401 від 17.12.2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ЗТП-51) Акціонерному товариству «Сумиобленерго» за рахунок земель комунальної власності, розташованої за адресою: м. Тростянець, вул. Богдана Хмельницького, Тростянецького району Сумської області».

367. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 7 сесія 8 скликання (друге пленарне засідання) № 394 від 09.04.2021 року «Про надання дозволу СТОВ «Агрофірма «Восход» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними елементами (польовими дорогами)»

368. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 17 сесія 8 скликання (третє пленарне засідання) № 309 від 06.06.2023 року «Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 11 сесія 8 скликання № 56 від 21.01.2022 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Буймерське господарство» на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами) за рахунок земель сільськогосподарського призначення, розташованої за адресою: с. Скрягівка, вул. Набережна, 22 на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області»» , виправлення технічної помилки.

369. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 17 сесія 8 скликання (третє пленарне засідання) № 310 від 06.06.2023 року «Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 11 сесія 8 скликання № 57 від 21.01.2022 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Буймерське господарство» на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами (МТФ)) за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Буймер, вул. Зелена, 16а на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області»» , виправлення технічної помилки.

370. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 17 сесія 8 скликання (третє пленарне засідання) № 311 від 06.06.2023 року «Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 11 сесія 8 скликання № 58 від 21.01.2022 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Буймерське господарство» на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами (МТФ)) за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Буймер, вул. Зелена, 22а на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області», виправлення технічної помилки.

371. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 17 сесія 8 скликання № 223 від 21.04.2023 року «Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 11 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) № 145 від 18.02.2022 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними елементами (польовими дорогами), запроектованими для сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив) на території Зарічненського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області»», виправлення технічної помилки в кадастровому номері.

372. Про внесення змін до рішення 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 31 від 15.01.2021 року «Про надання у користування на умовах оренди строком на 7 років земельної ділянки для ведення фермерського господарства кадастровий номер 5925084600:00:001:2501 загальною площею 0.2334 га, по ——- в с. Люджа, ФОП Слівкіній Валентині Миколаївні».

373. Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Тростянецької міською радою та ТОВ «ВКП «Суми – Зварка», номер запису про право (в державному реєстрі прав) 28068261 від 19.09.2018 року, на земельну ділянку кадастровий номер 5925010100:00:003:0174, код КВЦПЗ 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 0,3110 га, за адресою: м. Тростянець, вул. Набережна, 31, в частині зменшення розміру орендної плати.

374. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Левченку Сергію Олексійовичу – 1/2, гр. Левченко Зінаїді Василівні – 1/2 ——-, м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:011:0356.

375. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Давидовій Ганні Іванівні – 1/3 частини, гр.Перчун Тетяні Іванівні – 1/3 частини, гр. Давидову Миколі Івановичу – 1/3 частини ——- м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:029:0179 площею 0,1000 га.

376. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Решітько Віктору Івановичу – ½ частки, гр.Решітько Ользі Миколаївні – 1/3 частки, ——– м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:030:0762 площею 0,0778 га.

377. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Сотніковій Світлані Вікторівні ———–, м.Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:033:0613, площею 0,1000 га.

378. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Трофименко Галина Миколаївна – ¾ 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) м.Тростянець, ———- Сумська область, кадастровий номер 5925010100:00:003:0214, площею 0,0597 га.

379. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 5925085000:02:001:0038 площею 0,0600 га; код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер 5925085000:02: 001:0037 площею 0,3843 га, за адресою: 42636, Сумська область, Охтирський район, с.Артемо-Растівка, ——-, гр. Лук’янова Ольга Іванівна.

380. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Видишеву Олександру Валентиновичу, ——–, м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:022:0225, площею 0,0784 га.

381. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Борщовій Любові Володимирівні, ———-, с. Кам’янецьке на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925083400:02:001:0029, площею 0,2500 га

382. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Масюк Наталія Миколаївна за межами населених пунктів на території Мартинівського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Код згідно КВЦПЗ – 01.01), кадастровий номер 5925085000:00:004:0697, площею 0,5942 га, 5925085000:00:005:0876, площею 0,9252 га.

383. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м.Тростянець, ———-, гр. Гриніна Наталія Миколаївна, кадастровий номер земельної ділянки 5925010100:00:030:0760, площею 0,0710 га.

384. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пономарьовій Наталії Олександрівні ——–, м.Тростянець, на текриторії Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:008:0935, площею 0,0958 га.

385. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м.Тростянець, ———, гр.Коробейник Алла Михайлівна, гр. Заверзаєв Анатолій Юхимович, кадастровий номер земельної ділянки 5925010100:00:009:0348, площею 0,1000 га.

386. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Басовій Аллі Василівні ———, м.Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:027:0498, площею 0,0689 га.

387. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); 01.03 – для ведення особистого селянського господарства. гр. Панов Леонід Миколайович с. Солдатське ——— Охтирського району, Сумської області, кадастровий номер 5921284800:03:011:0011 площею 0,1800 га та кадастровий номер 5921284800:03:011:0012 площею 0,5272 га.

388. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 5925083400: 01:001:0790, площею 0,0500 га та для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 5925083400:01:001:0793, площею 0,1750 га, гр. Гайдуковичу Михайлу Олексійовичу -½, гр. Коваль Олені Михайлівні – ½, ———, с.Кам’янка Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

389. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ольшанській Тетяні Сергіївні – 1/4 частини, гр. Горошко Людмилі Сергіївні – 3/4 частини ———, м. Тростянець Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:029:0176 площею 0,0610 га.

390. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) гр.Дерев’янченко Віктор Олександрович 03.07- для будівництва та обслуговування будівель торгівлі м.Тростянець, ——– Тростянецького району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:012:0375.

391. Про надання у власність гр. Шушкевич Євгенії Улянівні земельної ділянки кадастровий номер 5925010100:00:013:0513, код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,0591 га, за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, —————.

392. Про надання у спільну часткову власність гр. Лозовському Юрію Миколайовичу (1/3), гр. Лозовському Максиму Юрійовичу (1/3), гр. Мунтян Лідії Дем’янівні (1/3) земельної частки (паю) на території Люджанського старостинського округу Тростянецької міської ради.

393. Про надання у власність гр.Сільченко Надії Іванівні земельної ділянки кадастровий номер 5925010100:00:017:0336, код КВЦПЗ 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1000 га, за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м.Тростянець, ———–.

394. Про надання у користування гр. Гордієнко Наталії Олександрівні на умовах оренди строком на 49 років земельної ділянки код КВЦПЗ 01.13 – для іншого сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925087800:01:001:0519, площею 2,9175 га, яка знаходиться на території Станівського старостинського округу.

395. Про укладання додаткової угоди до Договору оренди землі №7469977 від 23.10.2014, кадастровий номер 5925085400:00:001:0373, Боголюбовський старостинський округ, код КВЦПЗ 01.02 – для ведення фермерського господарства, площа 9,5574 га, із гр. Ведерніковим Артемом Вадимовичем.

396. Про укладання додаткової угоди до Договору оренди землі №7477255 від 23.10.2014, кадастровий номер 5925085400:00:001:0374, Боголюбовський старостинський округ, код КВЦПЗ 01.02 – для ведення фермерського господарства, площа 14,5000 га, із гр. Ведерніковим Артемом Вадимовичем

397. Про укладання додаткової угоди до Договору оренди землі №7471662 від 23.10.2014, кадастровий номер 5925085400:00:001:0375, Боголюбовський старостинський округ, код КВЦПЗ 01.02 – для ведення фермерського господарства, площа 7,5108 га, із гр. Ведерніковим Артемом Вадимовичем

398. Про укладання додаткової угоди до Договору оренди землі №7471095 від 23.10.2014, кадастровий номер 5925085400:00:001:0376, Боголюбовський старостинський округ, код КВЦПЗ 01.02 – для ведення фермерського господарства, площа 5,9585 га, із гр. Ведерніковим Артемом Вадимовичем.

399. Про укладання додаткової угоди до Договору оренди землі №7470523 від 23.10.2014, кадастровий номер 5925085400:00:001:0378, Боголюбовський старостинський округ, код КВЦПЗ 01.02 – для ведення фермерського господарства, площа 10,0473 га, із гр. Ведерніковим Артемом Вадимовичем.

400. Про укладання додаткової угоди до Договору оренди землі №9963837 від 08.06.2015, кадастровий номер 5925087800:00:001:0251, Станівський старостинський округ, код КВЦПЗ 01.02 – для ведення фермерського господарства, площа 24,5971 га, із гр. Ведерніковим Артемом Вадимовичем.

401. Про укладання додаткової угоди до Договору оренди землі №39756734 від 14.12.2020, кадастровий номер 5925087800:00:001:0256, Станівський старостинський округ, код КВЦПЗ 01.02 – для ведення фермерського господарства, площа 29,0535 га, із гр. Ведерніковим Артемом Вадимовичем.

402. Про укладання додаткової угоди до Договору оренди землі №9964741 від 08.06.2015, кадастровий номер 5925087800:00:002:0369, Станівський старостинський округ, код КВЦПЗ 01.02 – для ведення фермерського господарства, площа 29,0211 га, із гр. Ведерніковим Артемом Вадимовичем.

403. Про укладання додаткової угоди до Договору оренди землі №9950193 від 08.06.2015, кадастровий номер 5925087800:00:002:0370, Станівський старостинський округ, код КВЦПЗ 01.02 – для ведення фермерського господарства, площа 12,5512 га, із гр. Ведерніковим Артемом Вадимовичем.

404. Про надання дозволу гр.Тітарєву Миколі Михайловичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок код КВЦПЗ 01.04- для ведення особистого підсобного господарства розташорваної на території Печинського старостинськуого округу Тростянецької міської ради за рахунок земельної ділянки 5925086700:00:001:1404 (код КВЦПЗ 16.00- землі запасу, площа 5,8526 га).

405. Про надання дозволу гр. Сторожеву Олексію Павловичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок код КВЦПЗ 01.04- для ведення особистого підсобного господарства розташованої на території Печинського старостинського округу Тростянецької міської ради за равхунок земельної ділянки 5925086700:00:001:1439 (код КВЦПЗ 16.00 – землі запасу, площа 4,7866 га).

406. Про надання дозволу гр.Гордієнку Олександру Юрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або корисьтування громадянами чи юридичними особами) на 01.07- для ведення городництва, кадастровий номер 5925087800:00:002:0490, площа 0,60 га розташованої на теритрорії Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

407. Про надання дозволу гр.Гордієнку Володимиру Юрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або корисьтування громадянами чи юридичними особами) на 01.07- для ведення городництва, кадастровий номер 5925087800:00:002:0488, площа 0,60 га розташованої на теритрорії Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

408. Про надання дозволу гр. Руденку Миколі Андрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або корисьтування громадянами чи юридичними особами) на 01.07- для ведення городництва, кадастровий номер 5925087800:00:002:0482, площа 0,60 га розташованої на теритрорії Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

409. Про надання дозволу гр. Козер Надії Андріївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або корисьтування громадянами чи юридичними особами) на 01.07- для ведення городництва, кадастровий номер 5925087800:00:002:0483, площа 0,60 га розташованої на теритрорії Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

410. Про надання дозволу гр. Цілуйко Сергію Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або корисьтування громадянами чи юридичними особами) на 01.07- для ведення городництва, кадастровий номер 5925087800:00:002:0484, площа 0,60 га розташованої на теритрорії Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

411. Про надання дозволу гр. Цілуйко Василю Олексійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або корисьтування громадянами чи юридичними особами) на 01.07- для ведення городництва, кадастровий номер 5925087800:00:002:0485, площа 0,60 га розташованої на теритрорії Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

412. Про надання дозволу гр. Овчаренку Миколі Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або корисьтування громадянами чи юридичними особами) на 01.07- для ведення городництва, кадастровий номер 5925087800:00:002:0486, площа 0,60 га розташованої на теритрорії Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

413. Про надання дозволу гр. Манойленку Юрію Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або корисьтування громадянами чи юридичними особами) на 01.07- для ведення городництва, кадастровий номер 5925087800:00:002:0487, площа 0,60 га розташованої на теритрорії Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

414. Про надання дозволу гр. Боброву Миколі Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або корисьтування громадянами чи юридичними особами) на 01.07- для ведення городництва, кадастровий номер 5925087800:00:002:0481, площа 0,60 га розташованої на теритрорії Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

415. Про надання дозволу гр. Лишенку Федору Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або корисьтування громадянами чи юридичними особами) на 01.07- для ведення городництва, кадастровий номер 5925087800:00:002:0489, площа 0,60 га розташованої на теритрорії Станівського старостинського округу Тростянецької міської ради.

416. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 36 сесії 7 скликання №333 від 22.07.2020 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дутікову Володимиру Андрійовичу код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Луніна, 51».

417. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кам’янської сільської ради № 50 від 19.10.1993 року «Про передачу у приватну власність земельні ділянки згідно Декрету Кабінету Міністрів від 26 грудня 1992 року № 15-92 та ст.6 Земельного Кодексу України».

418. Про внесення змін до рішення 9 сесії 23 скликання Криничанської сільської ради від 22 грудня 1999 року «Про затвердження площ земельних ділянок, уточнених при складанні державних актів на право приватної власності на землю громадянам України».

419. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Камʼянської сільської ради № 43 від 09.09.1993 року «Про передачу у приватну власність земельні ділянки згідно Декрету Кабінету Міністрів від 26 грудня 1992 року No 15-92 та ст.6 Земельного Кодексу України».

420. Про розгляд заяви гр. Глинського Олександра Володимировича щодо погодження комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку» вилучення 2,00 га земельної ділянки кадастровий номер 5925080400:00:002:2493, комунальної власності, розташованої за межами населених пунктів на території Білківського старостинського округу Тростянецької міської ради код КВЦПЗ 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок сформованої земельної ділянки.

421. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борисенко Інні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності, за межами населеного пункту на території Люджанської сільської ради Тростянецького району Сумської області, кадастровий номер 5925084600:00:001:2789, площею 2,0000 га.

422.      Про передачу функцій замовника будівництва по об’єктах площі 40-ї Армії м. Тростянець до Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області.

423.      Про проведення конкурсного відбору на посаду директора КП ТМР «Телерадіокомпанія «Тростянець».

424.      Про визначення функціонального призначення частини приміщень нежитлової будівлі по вул. Центральна, 24а в с. Буймер (місце компактного розташування ВПО).

425.      Про внесення змін до рішення 17 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 120 від 21 квітня 2023 року «Про визначення функціонального призначення частини приміщень нежитлової будівлі по вул. ім. Моті Гендіної, 2 в с. Солдатське (місце компактного розташування ВПО)».

426.      Про внесення змін до рішення 17 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 240 від 26 травня 2023 року «Про визначення функціонального призначення частини приміщень нежитлової будівлі по вул. Гагаріна, 13А в с. Мартинівка Охтирського району Сумської області (місце компактного розташування ВПО)».

427.      Про внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2022 року № 320 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2023 рік».

428.      Про надання дозволу КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з 16.00 – землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 5925080400:00:003:1875, площею 5,6122 га розташованої на території Білківського старостинського округу Тростянецької міської ради.

429.      Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації щодо інвентаризації самозаліснених земельних ділянок.

430.      Про надання дозволу Головному управлянню Державної податкової служби України у Сумській області на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: Сумська обл., Охтирський район, м.Тростянець, вул.Благовіщенська, 55, код КВЦПЗ 03.15- для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, орієнтовною площею 0,20 га.

431.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Гордієнку Володимиру Юрійовичу для ведення городництва Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925087800:00:002:0488, площа 0,60 га.

432.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Гордієнку Олександру Юрійовичу для ведення городництва Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925087800:00:002:0490 площа 0,60 га.

433.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Манойленку Юрію Івановичу для ведення городництва Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925087800:00:002:0487, площа 0,60 га.

434.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Овчаренку Миколі Олександровичу для ведення городництва Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925087800:00:002:0486, площа 0,60 га.

435.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Цілуйку Сергію Анатолійовичу для ведення городництва Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925087800:00:002:0484, площа 0,60 га.

436.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Боброву Миколі Вікторовичу для ведення городництва Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925087800:00:002:0481, площа 0,60 га.

437.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Цілуйку Василю Олексійовичу для ведення городництва Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925087800:00:002:0485, площа 0,60 га.

438.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Руденку Миколі Андрійовичу для ведення городництва Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925087800:00:002:0482, площа 0,60 га.

439.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Козер Надії Андріївні для ведення городництва Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925087800:00:002:0483, площа 0,60 га.

440.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лишенку Федору Миколайовичу для ведення городництва Станівський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925087800:00:002:0489, площа 0,60 га.

441. Про затвердження Угоди про встановлення партнерських зв’язків між містом Тростянець (Україна) і містом Чаттануга (США) про економічну, науково-технічну і культурно-гуманітарну співпрацю.

442. Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання №198 від 22.12.2020 року Тростянецької міської ради «Про затвердження Програми соціального захисту населення Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки».

443. Про безоплатне прийняття від ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РОТАРІ КЛУБ КИЇВ ІНТЕРНЕШЕНАЛ» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

444. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

445. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади від міста Пльзень (Чехія) товарно-матеріальних цінностей.

446. Про звіт виконавчого комітету, апарату, комунальних підприємств, установ та організацій міської ради по виконанню Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.

447. Про виконання бюджету Тростянецької міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.

448. Про внесення змін до рішення 11 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради №85 від 18 лютого 2022 року «Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2021-2023 роки».

449. Про затвердження Програми забезпечення життєдіяльності критичної інфраструктури Тростянецької міської територіальної громади на 2023 -2025 роки

450. Про внесення змін до рішення 10 сесії 8 скликання (сьоме пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 1455 від 24 грудня 2021 року «Про затвердження Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради на 2022-2024 роки».

451. Про внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2022 року № 320 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2023 рік».

452. Про внесення змін до рішення 1 сесія 8 скликання Тростянецької міської ради від 18 листопада 2020 року №9 «Про затвердження структури, загальної чисельності відділу освіти Тростянецької міської ради».

453. Про внесення змін до рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради від 26.06.2018 року № 532 «Про затвердження структури та чисельності працівників закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради».

454. Про внесення змін до рішення 18 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради «Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 22 грудня 2020 року № 213 «Про затвердження структури, загальної чисельності відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради».

455. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей, в новій редакції.

456. Про безкоштовне прийняття від громадської організації «Центр Європейської інтеграції Слобожанщини» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

457. Про безоплатне прийняття від Міжнародної асоціації з міграції до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей.

458. Про прийняття нерухомого майна, що визнане відумерлою спадщиною в комунальну власність Тростянецької міської територіальної громади.

459. Про надання згоди на безкоштовне прийняття з державної до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади об’єкту нерухомого майна, в новій редакції.

460. Про надання згоди на безкоштовне прийняття з державної до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади об’єктів нерухомого майна по вул. Благовіщенська, 55 в м. Тростянець Охтирського району Сумської області, в новій редакції.

461. Про затвердження техніко-економічного обґрунтування забезпечення ефективного використання об’єктів права державної власності, розташованих по вул. Благовіщенська, 55 в м. Тростянець Охтирського району Сумської області, що пропонується до передачі в комунальну власність Тростянецької міської територіальної громади, в новій редакції.

462. Про безкоштовну передачу транспортного засобу для потреб військової частини.

463. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.

464. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню Державної податкової служби України у Сумській області для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови вул.Благовіщенська, 55, м.Тростянець, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925010100:00:009:0370, площею 0,1462 га.

465. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Білківський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925080400:00:003:1875, площею 5,6122 га.

466. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Відділу освіти Тростянецької міської ради для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (Люджанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів) вул. Горького, 35, с. Люджа, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925084600:01:001:0506, площею 2,7956 га.

467. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під польовими дорогами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованими на території Тростянецької міської територіальної громади Охтирського району Сумської області, загальна площа 8,3008 га.

468. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Кеніга 30» для будівництва та облуговування багатоквартирного житлового будинку вул.Кеніга, 30, м.Тростянець, Охтирського району, Сумська область, кадастровий номер 5925010100:00:006:0128, площею 0,2068 га.

469. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Тростянецькій міській раді для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення за адресою: Боголюбовський старостинський округ, Тростянецька міська рада, Охтирський район, Сумська область.

470. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Акціонерному товариству «Сумиобленерго» код КВЦПЗ 14.02 – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії яка розташована за адресою: Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, вул. Хвильового (під розміщення КТП), кадастровий номер 5925010100:00:010:0329, площею 0,0034 га.

471. Про надання у постійне користування КП «Ринок Європейський» земельної ділянки кадастровий номер 5925010100:00:006:0073 площею 0,0033 га, за адресою: Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, вул. Кеніга, 2а для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури.

472. Про впорядкування земельних відносин між КП ТМР «Тростянецький ринок» та КП ТМР «Ринок Європейський» стосовно користування земельними ділянками, код КВЦПЗ 03.10 – для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку та 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

473. Про впорядкування земельних відносин між КП ТМР «Ринок Європейський» та ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» стосовно користування земельними ділянками, код КВЦПЗ 03.10 – для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку.

474. Про надання дозволу ТОВ «Тростянецький агропромбуд» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, код КВЦПЗ 11.03 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, розташованої на території Боголюбовського старостинського округу Тростянецької міської ради, кадастровий номер 5925082700:00:003:0288 площею 11,4988 га.

475. Про надання дозволу Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок код КВЦПЗ 12.04 – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства орієнтовною площею 0,700 га.

476. Про надання дозволу Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області на розробку технічної документації щодо інвентаризації земель вздовж проходження траси орієнтовною площею 3,20 га з подальшим укладанням договору суперфіцію.

477. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, код КВЦПЗ 01.13 – для іншого сільськогосподарського призначення, розташованої за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н, с. Кам’янецьке, вулиця Ватутіна, 38д, кадастровий номер 5925083400:02:001:0009.

478. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н, с. Дернове, вул. Центральна, 104 для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання.

479. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н, м. Тростянець, вул. Заводська, 1 для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання (гуртожиток).

480. Про розірвання договору оренди землі від 19.08.2015, номер запису про право (в державному реєстрі прав) 10867399 код КВЦПЗ 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі укладеного між Тростянецькою міською радою та ФОП Івахненком Євгеном Леонідовичем, кадастровий номер 5925010100:00:009:0093, за адресою: м. Тростянець, пл. 40-ї Армії, 4.

481. Про розірвання договору оренди землі від 18.05.2010 року дата державної реєстрації права 03.03.2014, номер запису про право (в державному реєстрі прав) 4857025, код КВЦПЗ 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі укладеного між Тростянецькою міською радою та ФОП Івахненком Євгеном Леонідовичем, кадастровий номер 5925010100:00:009:0127, за адресою: м. Тростянець, пл. 40-ї Армії, 4.

482. Про розірвання договору оренди землі від 26.12.2018 року, номер запису про право (в державному реєстрі прав) 30291619, код КВЦПЗ 01.01- для ведення товарного сільськогосподарського виробництва укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру та гр. Ведерніковим Вадимом Володимировичем, кадастровий номер 5925085400:00:001:0390, площею 7,2250 га.

483. Про розірвання договору оренди землі від 26.12.2018 року, номер запису про право (в державному реєстрі прав) 30292025, код КВЦПЗ 01.01- для ведення товарного сільськогосподарського виробництва укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру та гр. Ведерніковим Вадимом Володимировичем, кадастровий номер 5925085400:00:001:0387, площею 5,6729 га.

484. Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами.

485. Про надання у користування гр.Бові Ганні Миколаївні на умровах оренди строком на 49 років земельної ділянки код КВЦПЗ 07.01- для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, кадастровий номер 5925082700:00:004:0192, площею 0,1105 га, яка знаходиться на території Боголюбовського старостинського округу Тростянецької міської ради.

486. Про надання у користування гр. Карпець Марії Петрівні на умровах оренди строком на 49 років земельної ділянки код КВЦПЗ 07.01- для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, кадастровий номер 5925082700:00:004:0191, площею 0,0957 га, яка знаходиться на території Боголюбовського старостинського округу Тростянецької міської ради.

487. Про надання дозволу гр. Шевченку Юрію Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0026 га, код КВЦПЗ 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів, за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець——————.

488. Про надання дозволу гр. Оберемку Валерію Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0035 га, код КВЦПЗ 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів, за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, ——————.

489. Про надання дозволу гр. Халєєву Володимиру Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3000 га, код КВЦПЗ 01.07 – для городництва, що розташована в межах с. Криничне, Охтирського району, Сумської області.

490. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Селегеневі Володимиру Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер 5925083400:01:001:0803, площею 0,2500 га, та для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 5925083400:01:001:0801, площею 0,6328 га, за адресою: с. Кам’янка, —————, Охтирський район, Сумська область.

491. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Гойдик Ользі Володимирівні ———–, с. Боголюбове Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер: 5925082700:01:001:0373, площа 0,0400 га, код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 5925082700:01:001:0374, площа 0,2243 га, 5925082700:01:001:0375, площа 0,2357 га, код КВЦПЗ – для ведення особистого селянського господарства.

492. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Малашенко Пелагії Матвіївні ————-, с-ще Виноградне Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925081200:03:001:0008, площею 0,0339, 5925081200:03:001:0009 площею 0,3134 га.

493. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Коробейнику Івану Макаровичу ———- та ———-, с. Білка Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер: 5925080400:01:002:0334, площа 0,0700 га, код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 5925080400:01:002:0333, площа 0,2000 га, 5925080400:01:003:0164, площа 0,0800 га, код КВЦПЗ – для ведення особистого селянського господарства.

494. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 5921284800:03:014:0014, площею 0,0500 га, 01.03 – для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 5921284800:03:014:0013, площею 0,4000 га, гр. Гендіна Аліна Василівна, с.Солдатське, —————, Охтирського району, Сумської області.

495. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 5921284800:05:010:0003, площею 0,1000 га, 01.03 – для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 5921284800:05:010:0004, площею 0,6000 га, гр. Клушин Михайло Миколайович, с.Крамчанка, ————, Охтирського району, Сумської області.

496. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Мірошниченку Андрію Івановичу, ———-, с. Машкове Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер: 5925083900:03:001:0056, площею 0,0500 га, 5925083900:03:001:0048, площею 0,1700 га, 5925083900:03:001:0058, площею 0,2200 га.

497. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер: 5925082000:01:001:0311, площею 0,0300 га, та для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 5925082000:01:001:0310, площею 0,3900 га, гр. Давидову Олексію Єгоровичу, с.Дернове, ———, Тростянецької міської ради Охзтирського району Сумської області.

498. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, ———-, кадастровий номер 5925010100:00:010:0333, гр. Голубничому Олексію Володимировичу.

499. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 59250878:01:001:0522, площею 0,0300 га, та для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 59250820:01:001:0521, площею 0,3700 га, гр. Овчаренко Ользі Володимирівні, ———, с. Станова Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

500. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Временко Ірині Альбертівні ———, м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:031:0737, площею 0,0600 га.

501. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Рябенко Світлані Юріївні ———-, с. Станова Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер: 5925087800:01:003:0006, площа 0,0340 га, код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 5925087800:01:003:0006, площа 0,2321 га, код КВЦПЗ – для ведення особистого селянського господарства.

502. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 5921284800:05:010:0060, площею 0,0800 га, та 01.03 для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 5921284800:05:010:0002, площею 0,4870 га, гр. Калітін Олександр Володимирович, с. Крамчанка, ———–, Охтирського району Сумської області.

503. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 59250846:01:001:0472, площею 0,0600 га, та для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 59250846:01:001:0392, площею 0,4400 га, гр. Черкашину Михайлу Івановичу, с. Люджа, ———, Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

504. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Цьома Григорію Антоновичу, ———, с. Кам’янецьке на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925083400:02:001:0030, площею 0,2500 га.

505. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Масюк Наталія Миколаївна за межами населених пунктів на території Мартинівського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Код згідно КВЦПЗ – 01.01), кадастровий номер 5925085000:00:004:0638, площею 2,9827 га на підставі сертифікату на право на земельну частку (пай) СМ № 0191506.

506. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Грицина Зої Миколаївні ————, с. Олексине на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925080400:06:001:0238, площею 0,1213 га.

507. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 59250820:01:001:0320, площею 0,0507 га, та для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 59250820:01:001:0321, площею 0,3631 га, гр. Бєлій Наталії Іванівні, ——— в с. Дернове на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

508. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, ———, кадастровий номер 5925010100:00:019:0221, площею 0,0615 га, гр. Сенченко Іван Миколайович.

509. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Міщенко Марії Семенівні с. Станова, ——— на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925087800:01:001:0497, площею 0,2500 га.

510. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Давидову Петру Огейовичу ———, вул. Зарічна, б/н, с. Печини Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер: 5925086700:01:001:0336, площа 0,0400 га, код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 5925086700:01:001:0337, площа 0,3054 га, 5925086700:01:001:0338, площа 0,1146 га, код КВЦПЗ – для ведення особистого селянського господарства.

511. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, ———-, кадастровий номер 5925010100:00:013:0550, гр. Басову Івану Івановичу.

512. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, ———-, кадастровий номер 5925010100:00:019:0219, гр. Власенку Андрію Васильовичу.

513. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Марченку Олександру Фкедоровичу, ———–, с.Станова на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925087800:01:001:0520, площею 0,1375 га.

514. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Подварський Андрій Павлович, с.Солдатське, ———-, Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5921284800:01:005:0010, площею 0,1219 га.

515. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42630, Сумська область, Охтирський район, с. Білка, ———, кадастровий номер 5925080400:01:004:0188, гр. Лєпа Марія Василівна.

516. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, ———, кадастровий номер 5925010100:00:009:0369, гр. Удодову Олексію Миколайовичу.

517. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Куделя Антоніні Іванівні ————, с. Мартинівка на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925085000:01:001:0446, площею 0,2500 га.

518. Про надання у власність гр. Конєвій Марині Сергіївні 69/100 земельної ділянки кадастровий номер 5925010100:00:008:0809, код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), від загальної площі 0,0560 га, за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, ———–.

519. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Криничанської сільської ради від 18.12.1993 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам с. Машково, Криничне та Лісне».

520. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Криничанської сільської ради від 18.12.1993 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам с. Машково, Криничне та Лісне».

521. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради №252 від 30.07.1996 року «Про передачу земельних ділянок у власність».

522. Про внесення змін до рішення 20 сесії 23 скликання Білківської сільської ради від 16.05.2001 року «Про затвердження змін площ земельних ділянок, виявлених при виконанні робіт по видачі державних актів на право приватної власності на землю громадянам с. Білка».

523. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 18 сесії 8 скликання №384 від 12.07.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пономарьовій Наталії Олександрівні ————-, м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925010100:00:008:0935, площею 0,0958 га».

524. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 18 сесії 8 скликання № 381 від 12.07.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Борщовій Любові Володимирівні, ———, с. Кам’янецьке на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5925083400:02:001:0029, площею 0,2500 га».

525. Про продовження терміну оренди земельної ділянки строком на 20 років, кадастровий номер 5925010100:00:012:0173, код КВЦПЗ 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів (під встановленим металевим гаражем), за адресою: ———, м. Тростянець, Охтирського району, Сумської області гр. Сукачову Сергію Вікторовичу.

526. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пойманов Владислав Дмитрович 01.03.- для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту с.Солдатське, ———–, Охтирського району, Сумської області, кадастровий номер 5921284800:03:014:0012, площею 0,4500 га.

527. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Офій Олені Андріївні 01.03 для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту с. Крамчанка, ———-, Охтирського району, Сумської області, кадастровий номер 5921284800:05:013:0004, площею 0,4700 га.

528. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Плахоніну Дмитру Сергійовичу 01.03 для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої за межами населених пунктів Тростянецької міської ради, Охтирського району, Сумської області, кадастровий номер 5921284800:07:001:0081, площею 1,9000 га.

529. Про відмову гр. Влезьку Віктору Григоровичу у наданні в користування на умовах оренди строком на 10 років земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів, кадастровий номер 5925010100:00:017:0290, площею 0,0030 га, яка знаходиться за адресою пров. Лучанський, 21а, м. Тростянець, Охтирський р-н, Сумська обл.

530. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 7 сесії 8 скликання № 476 від 21 квітня 2021 року «Про надання у користування на умовах оренди строком на 7 років земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Солдатського старостинського округу ТОВ «Компанія «Суми Агро».

531.      Про внесення змін до рішення 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24 грудня 2021 року № 1465 «Про затвердження Програми розвитку культури, туризму та охорони культурної спадщини Тростянецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки».

532.      Про внесення змін до рішення 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24 грудня 2021 року № 1466 «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту Тростянецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки».

533.      Про затвердження комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023-2024 роки по Тростянецькій міській територіальній громаді.

534.      Про внесення змін до рішення 11 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради №85 від 18 лютого 2022 року «Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2021-2023 роки».

535.      Про внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2022 року № 320 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2023 рік».

536.      Про внесення змін до рішення 18 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради №322 від 12 липня 2023 року «Про передачу функцій замовника будівництва по об’єктах площі 40-ї Армії м. Тростянець до Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області».

537.      Про призначення Шелест Лесі Олегівни на посаду директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець» за результатами конкурсу.

538.      Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Луніна, 17 та її продаж гр. Сердюк Анастасії Петрівні.

539.      Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Луніна, 117 та її продаж ТДВ «Тростянецький Райагрохім».

540.      Про затвердження Положення про відділ «Інспекція з благоустрою та муніципальної безпеки Тростянецької міської територіальної громади» апарату Тростянецької міської ради в новій редакції.

541.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва с. Буймер, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925081200:01:002:0091, площею 6,0802 га

542.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Тростянецькій міській раді для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання (гуртожиток) вул. Заводська, 1. м. Тростянець, Охтирський район, Сумська область, кадастровий номер 5925010100:00:006:0129, площею 0,2518 га.

543.      Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності, код КВЦПЗ 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованої за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н, м. Тростянець, ————, кадастровий номер 5925010100:00:012:0469.

544.      Про надання дозволу ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 13.01 – для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, орієнтовною площею 0,0100 га, розташованої на території Боголюбовського старостинського округу Тростянецької міської ради, Охтирського району, Сумської області.

545.      Про надання дозволу ПрАТ «ВФ Україна» (TM Vodafon) на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 13.01 – для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, орієнтовною площею 0,0100 га, розташованої на території Боголюбовського старостинського округу Тростянецької міської ради, Охтирського району, Сумської області.

546.      Про надання дозволу ПрАТ «ВФ Україна» (TM Vodafon) на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 13.01 – для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, орієнтовною площею 0,0100 га, розташованої на території Криничанського старостинського округу Тростянецької міської ради, Охтирського району, Сумської області.

547.      Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради 18 сесії 8 скликання (четверте пленарне засідання) №480 від 23.08.2023 року «Про розірвання договору оренди землі від 19.08.2015, номер запису про право (в державному реєстрі прав) 10867399 код КВЦПЗ 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі укладеного між Тростянецькою міською радою та ФОП Івахненком Євгеном Леонідовичем, кадастровий номер 5925010100:00:009:0093, за адресою: м. Тростянець, ————».

548.      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сафоновій Лідії Василівні, ————-, м. Тростянець на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області кадастровий номер 5925010100:00:017:1400, площею 0,1000 га.

549.      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Охтирський район, м. Тростянець, ———-, гр. Ковтуненко Ользі Василівні кадастровий номер 5925010100:00:005:0488, площею 0,0494 га.

550.      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 5925082000:01:001:0320, площею 0,0507 га, та для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 5925082000:01:001:0321, площею 0,3631 га, гр. Бєлій Наталії Іванівні, ———– в с. Дернове на території Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області.

551.      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Семереньківського старостинського округу Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області гр. Черепову Сергію Вікторовичу (01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), кадастровий номер 5925087200:00:002:0617, площею 1,6712 га, кадастровий номер 5925087200:00:003:2029, площею 0,2754 га, кадастровий номер 5925087200:00:003:2030, площею 0,4274 га на підставі сертифікату на право на земельну частку (пай) СМ № 0217463.

552.      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 5921284800:05:013:0006, площею 0,0600 га, та 01.03 – для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 5921284800:05:013:0005, площею 0,3630 га, гр. Абальмасов Іван Васильович, с. Крамчанка, ———–, Охтирського району, Сумської області.

553.      Про скасування п. 305 рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 252 від 30.07.1996 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність» щодо приватизації земельної ділянки за адресою: м. Тростянець, —————–.