Про проведення шостого пленарного засідання 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 13 грудня 2021 року
м. Тростянець № 39

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до ч.2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусної хвороби SARS - CoV-2», керуючись ст.9 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:

1. Провести 17 грудня 2021 року шостого пленарне засідання 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про заслуховування звіту директора КП «Телерадіокомпанія «Тростянець» ТМР.
2.2. Про продовження терміну дії контракту з директором КП «Телерадіокомпанія «Тростянець» ТМР.
2.3. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра площі нерухомого майна фізичних осіб на території Тростянецької міської територіальної громади на 2022 рік.
2.4. Про припинення процедури приватизації об’єктів нерухомого майна та їх виключення з Переліку об’єктів комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на 2022-2023 роки.
2.5. Про припинення діяльності тендерного комітету Тростянецької міської ради.
2.6. Про затвердження договорів купівлі – продажу земельної ділянки.
2.7. Про затвердження Положення про уповноважену особу відповідальну за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі у Тростянецькій міській раді у новій редакції.
2.8. Про затвердження Положення про відділ публічних закупівель та договірної роботи апарату Тростянецької міської ради.
2.9. Про затвердження Положення про апарат Тростянецької міської ради.
2.10. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану.
2.11. Про визначення пріоритетних напрямів соціальних проблем для вирішення у 2022 році в рамках конкурсу соціальних проектів та програм неприбуткових організацій в Тростянецькій міській територіальній громаді.
2.11. Земельні питання.

3. Різне.

4. Засідання постійних комісій провести в депутатській кімнаті, що розташована в адміністративній будівлі Тростянецької міської ради по вул. Благовіщенська, 3:

- з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 16 грудня 2021 року о 14.00 годині;
- земельна погоджувальна комісія – 16 грудня 2021 року о 16.00 годині;
- мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 16 грудня 2021 року о 15.00 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва благоустрою і охорони навколишнього середовища – 16 грудня 2021 року о15.00 годині;
- з питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі – 16 грудня 2021 року о 17.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на шосте планерне засідання 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.

6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію шостого пленарного засідання 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 06 грудня 2021 року.

7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Юрій БОВА

СМС інформування