Про проведення четвертого пленарного засідання 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 26 листопада 2021 року
м. Тростянець № 36

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до ч.2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусної хвороби SARS - CoV-2», керуючись ст.9 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:

1. Провести 01 грудня 2021 року четверте пленарне засідання 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про заслуховування інформації директора Сумської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта».
2.2. Про організацію та проведення конкурсу соціальних проектів та програм неприбуткових організацій в Тростянецькій міській територіальній громаді
2.3. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Благовіщенська, 98 та її продаж гр. Линник Олександру Миколайовичу.
2.4. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Благовіщенська, 98 та її продаж гр. Линник Олександру Миколайовичу.
2.5. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Благовіщенська, 98 та її продаж гр. Линник Олексію Олександровичу.
2.6. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести в депутатській кімнаті, що розташована в адміністративній будівлі Тростянецької міської ради по вул. Благовіщенська, 3:

- з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 30 листопада 2021 року о 14.00 годині;
- земельна погоджувальна комісія – 30 листопада 2021 року о 16.00 годині;
- мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 30 листопада 2021 року о 16.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на четверте планерне засідання 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію четвертого пленарного засідання 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 01 грудня 2021 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Юрій БОВА

СМС інформування