Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Про проведення 33 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

У К Р А Ї Н А


Тростянецька міська рада


 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 


РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ


від 06.05.2020 року                             


м. Тростянець                                №


Про проведення 33 (позачергової) сесії


7 скликання Тростянецької міської ради


         Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):  1. Провести 33 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 06 травня 2020 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

  2. На розгляд сесії винести такі питання:


2.1. Про затвердження Переліків адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату Тростянецької міської ради та віддаленим робочим місцем в новій редакції.


2.2. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської ОТГ на баланс КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР майна.


2.3. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок за рахунок зміни цільового призначення.


2.4.  Про затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у користування на умовах оренди по вул. Набережна.


2.5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за рахунок зміни цільового призначення на території Тростянецької міської ради.


2.6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам міста.


2.7. Про надання частини земельної ділянки на умовах суперфіції
гр. Терещенко Тетяні Олександрівні по -----------------.


2.8. Про надання частини земельної ділянки на умовах суперфіції
гр. Максимцю Костянтину Івановичу по ----------------.


2.9. Про надання дозволу гр. Охріменку Вадиму Костянтиновичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення код КВЦПЗ 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: ----------------.


2.10. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: ----------------.


2.11. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: ----------------.


2.12. Про надання дозволу гр. Сухорукову Андрію Анатолійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки


код КВЦПЗ 01.05 - для індивідуального садівництва по ----------------.


2.13. Про надання дозволу гр. Федунову Миколі Семеновичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.05 - для індивідуального садівництва ----------------.


2.14. Про надання у власність земельної ділянки гр. Гамоліній Юлії Миколаївні код КВЦПЗ 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та код КВЦПЗ 01.03 – для ведення особистого селянського господарства ----------------.


2.15. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  (зміна цільового призначення) гр. Хекало Артему Олександровичу код КВЦПЗ 01.03. – для ведення особистого  селянського господарства із земель комунальної власності (16.00 землі запасу /рілля/) за межами населених пунктів на території Тростянецької міської ради Тростянецького району Сумської області.


2.16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Плішивому Володимиру Івановичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: ----------------.


    2.17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Приходько Галині Олександрівні код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: ----------------.


2.18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Чуйко Валентині Михайлівні 1/6, гр. Бугай Олександру Миколайовичу 1/2,  гр. Бугай Андрію Валентиновичу 1/6, гр. Бугай Олегу Валентиновичу 1/6, код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: --------------.


2.19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гостєву Івану Тимофійовичу код КВЦПЗ - 02.01 для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: ----------------.


2.20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Золотухіну Володимиру Дмитровичу код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: ----------------.


2.21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Подопригорі Володимиру Олексійовичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); код КВЦПЗ 01.03 для ведення особистого селянського господарства за адресою: ----------------.


2.22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Варварич Ірині Миколаївні 2/5, гр. Стороженко Олені Володимирівні 1/5,  гр. Гмиренко Лідії Степанівні 1/5, гр. Петрученко Ларисі Миколаївні 1/5, код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: --------------.


2.23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Селегень Аллі Петрівні 51/100 гр. Щербак Леоніду Петровичу 49/100 код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою ---------------.


2.24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів по ---------------- гр. Кузьменко Володимиру Миколайовичу.


2.25. Про надання дозволу  гр. Зіненко Дмитру Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  код КВЦПЗ 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по ----------------.


2.26. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів по ---------------- гр. Іговському Юрію Юрійовичу.


2.27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів ---------------- гр. Чалому Віталію Володимировичу.


2.28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд код КВЦПЗ 01.03.-для ведення особистого селянського господарства в
с. Кам’янка, вул. Гагаріна,107 Тростянецького району Сумської області
гр. Доценко  Ларисі Іванівні.


2.29. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Биковець Вадиму Миколайовичу, за адресою: ----------------.  1. Різне.

  2. Засідання постійних комісій провести:


 


- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 04 травня 2020 року о 10.00 годині;


- З  питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 04 травня 2020 року о 13.00 годині;


- Земельна погоджувальна комісія – 04 травня 2020 року о 16.00 годині.  1. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на


33 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.  1. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 33 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 06 травня 2020 року.

  2. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.


        


 


Міський голова                               Ю.А. Бова

СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец