Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Про проведення четвертого пленарного засідання 10 сесії міської ради 7 скликання
У К Р А Ї Н А


Тростянецька міська рада
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИвід 18.06.2018 року
м. Тростянець № 16Про проведення четвертого пленарного
засідання 10 сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:1. Провести четверте пленарне засідання 10 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 26 червня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про виділення коштів на проведення ремонтно-оздоблювальних робіт у приміщенні міської ради по вул. Миру, 6.
2.2. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
2.3. Про затвердження нормативних документів щодо оренди майна комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
2.4. Про затвердження структури та чисельності працівників Закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради.
2.5. Про затвердження структури та чисельності працівників Закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради.
2.6. Про зміну назви та затвердження Статуту закладу загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.7. Про зміну назви та затвердження Статуту Кам’янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.8. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу дошкільної освіти (ясла - садок) «Казка» Тростянецької міської ради у новій редакції.
2.9. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу дошкільної освіти (ясла - садок) «Ромашка» Тростянецької міської ради у новій редакції.
2.10. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Білочка» Тростянецької міської ради у новій редакції.
2.11. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Калинка» Тростянецької міської ради у новій редакції.
2.12. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу дошкільної освіти (ясла - садок) «Ромашка» Тростянецької міської ради у новій редакції.
2.13. Про внесення змін до рішення 8 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 400 від 30.03.2018 року «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади насосної «Х»(зі складовими частинами: башта Рожновського,6, башта Рожновського,7, башта Рожновського, 8, свердловина,9) по вул.Набережна, 31в у м.Тростянець».

3. Земельні питання.

4. Різне.


Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 22 .06.2018 року о 14.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 22.06.2018 року о 14.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 25.06.2018 року о 14.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 25.06.2018 року о 16.00 годині.
Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
10 сесію (четверте пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 10 сесії (четверте пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради 26.06. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.


Міський голова Ю.А. Бова

СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец