Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Державно-приватне партнерство

У К Р А Ї Н А

Тростянецька міська рада

 29 сесія 7 скликання 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.01.2020 року

м. Тростянець                                    № 8

                          

Про недопущення претендентів до участі

в конкурсі з визначення приватного партнера

для здійснення державно-приватного партнерства

щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та

будівництво вхідної групи до міського

парку ім. П.І.Чайковського»  

 

Відповідно до ст. 13, 14, 15 Закону України «Про державно-приватне партнерство», Порядку проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єктів державної, комунальної власності та об'єктів, які належать Автономній Республіці Крим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2011 року № 384, рішення сесії Тростянецької міської ради від 25.06.2019 року №300 «Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку до проведення конкурсу із визначення приватного партнера щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського», рішення сесії Тростянецької міської ради від 20.11.2019 року №500 «Про проведення повторного конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проєкту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського», Положення про комісію з питань проведення конкурсу із визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського», затверджене рішенням сесії Тростянецької міської ради від 16.10.2019 року №447 «Про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно приватного партнерства для реалізації проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського», Положення про комісію з питань проведення конкурсу із визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського», затверджене рішенням сесії Тростянецької міської ради від 16.10.2019 року №447 «Про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно приватного партнерства для реалізації проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського», за результатами попереднього відбору (протокол №4 засідання Комісії з питань проведення конкурсу із визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського», щодо об’єктів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Тростянець щодо відповідності претендентів кваліфікаційним вимогам до учасників Конкурсу та вимог щодо підтвердних документів      ,

 

міська рада вирішила:

 

 1. Затвердити результати попереднього відбору, проведеного Конкурсною комісією з питань проведення конкурсу із визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського» (далі – Конкурсна комісія) щодо недопущення претендентів – ФОП Бова Руслан Юрійович та ФОП Шило Людмила Миколаївна до участі в конкурсі із визначення приватного партнера для здійснення державо-приватного партнерства щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського» (далі – Конкурс).

 

 1. Визначити, що причиною недопущення претендентів до участі в конкурсі є невідповідність поданих заявок вимогам, визначеним Порядком та Конкурсною документацією (відповідно до рішення сесії Тростянецької міської ради від 25.06.2019 року №300 «Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку до проведення конкурсу із визначення приватного партнера щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського»).

Невідповідність поданих заявок вимогам, визначеним Порядком та Конкурсною документацією, зазначена у Додатку до даного Рішення.

 

 1. Конкурсній комісії в одноденний строк з дня прийняття цього рішення надіслати претенденту, зазначеному у пункті 1 цього рішення, відповідне письмове повідомлення про допущення (недопущення) до участі в Конкурсі.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Бову Ю.А.

 

Міський голова                                            Ю.А. Бова

 

Додаток 1

до рішення 29 сесії 7 скликання

Тростянецької міської ради

№ 8  від 23.01.2020 року

 

Невідповідність поданих заявок

 

 1. Критерії невідповідності поданої заявки (ФОП Бова Руслан Юрійович) до участі в конкурсі із визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського»:

 

 • прострочена довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справляннями яких покладено на контролюючі органи;
 • відсутність довідки про наявність фінансування для участі у реалізації Проекту.

 

 1. Критерії невідповідності поданої заявки (ФОП Шило Людмила Миколаївна) до участі в конкурсі із визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського»:

 

 • неналежна довідка про відсутність заборгованості з платежів перед бюджетом (Довідка видається відповідним контролюючим органом – Управління Державної податкової служби);
 • відсутність довідки про наявність фінансування для участі у реалізації Проекту;
 • неналежна довідка про відсутність кредиторської заборгованості перед банком (відсутня Довідка про стан позичкової заборгованості з обслуговуючого банку, у даному випадку КБ «Приватбанк);
 • відсутність підтверджуючого документу про можливість залучення підрядних організацій із належним рівнем досвіду будівництва відповідних об’єктів.

 

 

 

Секретар міської ради                                    Н.А. Ковальова

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення повторного конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського» від 19.11.2019 року

Відповідно до рішення Тростянецької міської ради № 300 від 25.06.2019 р. «Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку до проведення конкурсу із визначення приватного партнера щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського», рішення Тростянецької міської ради № 447 від 16.10.2019 року «Про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проєкту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського» та рішення 27 сесії (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради №500 від 20.11.2019 року «Про проведення повторного конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського» Тростянецька міська рада запрошує усіх бажаючих взяти участь у Конкурсі з визначення приватного партнера.

Мета здійснення державно-приватного партнерства (далі – ДПП): розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського.

Об’єкт ДПП: Вхідна група до парку ім. П.І.Чайковського в місті Тростянець, зобов’язання щодо співфінансування будівництва якої, а також зобов’язання з утримання якої впродовж строку партнерства покладається на Приватного партнера на умовах визначених, Договором, укладеним в рамках ДПП.

Строк ДПП: 10 (десять) років.

Найменування державного партнера: територіальна громада міста Тростянець в особі Тростянецької міської ради.

Вид договору, що буде укладено в рамках ДПП: договір про спільну діяльність.

Строк подання заявок на участь у конкурсі: 30 календарних днів з дати публікації оголошення про проведення конкурсу.

Порядок подання заявок: особисто.

Місце подання заявок за адресою Конкурсної комісії: м. Тростянець, Сумська обл., вул. Миру, 6 каб. 22 , конт. телефон: (05458) 5-13-80

Строк проведення конкурсу: не більш ніж 45 календарних днів з дати закінчення строку подання заявок на участь у конкурсі.

Для отримання додаткової інформації про проведення Конкурсу слід звертатись до секретаря Конкурсної комісії: спеціаліста І категорії (з управління проектами, міжнародної діяльності та по роботі з проектами ДФРР) Скороходова Є. С., тел. +38 (099) 262 0857

Конкурсна документація оприлюднена на офіційному сайті Тростянецької міської ради за наступним посиланням:
http://trostyanets-miskrada.gov.ua/viewpage.php?page_id=540


ANNOUNCEMENT
of the second Tender to determine a Private Partner for the Public-Private Partnership (PPP) to implement the project “Instalment of the Trade Facilities and Construction of an Entrance Group to P.I. Tchaikovsky City Park”

According to the decision of the Trostyanets City Council № 300 dated June 25 2019 “On the implementation of public-private partnership and preparation for the contest for the selection of a private partner for the project “Instalment of the Trade Facilities and Construction of an Entrance Group to P.I. Tchaikovsky City Park”, the decision of the Trostyanets City Council № 447 dated October 10 2019 "On the competition for the selection of a private partner for public-private partnership for the implementation of the project “Instalment of the Trade Facilities and Construction of an Entrance Group to P.I. Tchaikovsky City Park”, the decision of the Trostyanets City Council № 500 dated November 20 2019 “On the repeat competition for the selection of a private partner for public-private partnership for the implementation of the project “Instalment of the Trade Facilities and Construction of an Entrance Group to P.I. Tchaikovsky City Park, Trostyanets City Council invites everyone to participate in the Contest for the definition of a private partner.

The aim of public-private partnership (hereinafter referred to as PPP): Instalment of the Trade Facilities and Construction of an Entrance Group to P.I. Tchaikovsky City Park

PPP Object: The Entrance Group to P.I Tchaikovsky Park in the city of Trostyanets. Private Partner shall be obliged to (I) co-finance the construction of and (II) to ensure the maintenance of the Entrance Group for the duration of the partnership under the terms of PPP Contract.

PPP Duration: 10 (ten) years.

Name of the Public Partner: the territorial community of Trostyanets represented by Trostyanets City Council.

Type of contract to be concluded: agreement on joint activity.

The deadline for submission of applications: 30 calendar days from the date of publication of this tender announcement. Please submit your applications personally to the Tender Commission at the address: Trostyanets, Myru 6 street, room 22, phone number: +38 (05458) 5-13-80

Tender period: 45 calendar days from the date the deadline for submission of applications for participation in the tender.

For more information on the Tender, please contact the secretary of the Tender Commission: Specialist of the First Category (project management, international cooperation and projects of the State Regional Development Fund – Skorokhodov E. S., phone number +38 (099) 262 0857. The tender documents are available at the official web-page of Trostyanets City Council, by the link:

http://trostyanets-miskrada.gov.ua/viewpage.php?page_id=540

У К Р А Ї Н А
Тростянецька міська рада
27 сесія 7 скликання
(друге пленарне засідання)
Р І Ш Е Н Н Я

від 20.11.2019 року
м. Тростянець № 500


Про проведення повторного конкурсу
з визначення приватного партнера
для здійснення державно-приватного партнерства
для реалізації проєкту
«Розміщення об’єктів торгівлі та
будівництво вхідної групи
до міського парку ім. П.І.Чайковського»

Враховуючи відсутність заявок від претендентів на конкурс з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського», який був оголошений відповідно до рішення 26 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 16.10.2019 року №447, керуючись ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про державно-приватне партнерство», Порядку проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єктів державної, комунальної власності та об'єктів, які належать Автономній Республіці Крим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2011 року № 384, рішення Тростянецької міської ради «Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку до проведення конкурсу із визначення приватного партнера щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського» від 25.06.2019 року № 300»,
міська рада вирішила:
1. Оголосити повторний конкурс з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського» (далі – Конкурс).
2. Під час проведення повторного Конкурсу використовувати конкурсну документацію затверджену рішенням 26 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради «Про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проєкту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського» від 16.10.2019 року №447.
3. Затвердити текст оголошення про проведення Конкурсу згідно з додатком №1 до цього рішення (далі – Оголошення про проведення Конкурсу).
4. Відділу інформаційно-технічного забезпечення розмістити публікацію Оголошення про проведення Конкурсу в друкованих засобах масової інформації протягом 3 (трьох) днів з дня прийняття цього рішення.
5. Відділу інформаційно-технічного забезпечення розмістити Оголошення про проведення Конкурсу та конкурсної документації на офіційному веб-сайті Тростянецької міської ради в день публікації Оголошення про проведення Конкурсу в друкованому засобі масової інформації відповідно до пункту 4 цього рішення, але не пізніше ніж протягом 3 (трьох) днів з дня прийняття цього рішення.
6. Голові конкурсної комісії Бові Юрію Анатолійовичу забезпечити проведення всіх конкурсних процедур з дотриманням вимог чинного законодавства та Положення про комісію з питань проведення конкурсу із визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського», затвердженого рішенням Тростянецької міської ради від 25.06.2019 року № 300.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Бову Ю.А.
Міський голова                     Ю.А. Бова
Інформаційний меморандум


Оголошення про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського» від 17.10.2019 року

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського»

 

Відповідно до рішення Тростянецької міської ради № 300 від 25.06.2019 р. «Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку до проведення конкурсу із визначення приватного партнера щодо проєкту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського», рішення Тростянецької міської ради № 447 від 16.10.2019 року «Про проведення конкурсу з визначення приватного партнера  для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проєкту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського (далі – Конкурс) Тростянецька міська рада запрошує усіх бажаючих взяти участь у Конкурсі з визначення приватного партнера.

 

Мета здійснення державно-приватного партнерства (далі – ДПП): розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського.

Об’єкт ДПП: Вхідна група до парку ім. П.І.Чайковського в місті Тростянець, зобов’язання щодо співфінансування будівництва якої, а також зобов’язання з утримання якої впродовж строку партнерства покладається на Приватного партнера на умовах визначених, Договором, укладеним в рамках ДПП.

Строк ДПП: 10 (десять) років.

Найменування державного партнера: територіальна громада міста Тростянець в особі Тростянецької міської ради.

Вид договору, що буде укладено в рамках ДПП: договір про спільну діяльність.

Строк подання заявок на участь у конкурсі: 30 календарних днів з дати публікації оголошення про проведення конкурсу.

Порядок подання заявок: особисто.

Місце подання заявок за адресою Конкурсної комісії: м. Тростянець, Сумська обл., вул. Миру, 6 каб. 22 , конт. телефон: (05458) 5-13-80

Строк проведення конкурсу: не більш ніж 45 календарних днів з дати закінчення строку подання заявок на участь у конкурсі.

Для отримання додаткової інформації про проведення Конкурсу слід звертатись до секретаря Конкурсної комісії: спеціаліста І категорії (з управління проектами, міжнародної діяльності та по роботі з проектами ДФРР) Скороходова Є. С., тел. +38 (099) 262 0857

Конкурсна документація оприлюднена на офіційному сайті Тростянецької міської ради за наступним посиланням:

http://trostyanets-miskrada.gov.ua/viewpage.php?page_id=540

ANNOUNCEMENT

of the Tender

to determine a Private Partner for the Public-Private Partnership (PPP)

 to implement the project “Instalment of the Trade Facilities and Construction of an Entrance Group to P.I. Tchaikovsky City Park”

 

According to the decision of the Trostyanets City Council № 300 dated June 25 2019 “On the implementation of public-private partnership and preparation for the contest for the selection of a private partner for the project “Instalment of the Trade Facilities and Construction of an Entrance Group to P.I. Tchaikovsky City Park”, the decision of the Trostyanets City Council № 447 dated October 10 2019 "On the competition for the selection of a private partner for public-private partnership for the implementation of the project “Instalment of the Trade Facilities and Construction of an Entrance Group to P.I. Tchaikovsky City Park”, Trostyanets City Council invites everyone to participate in the Contest for the definition of a private partner.

The aim of public-private partnership (hereinafter referred to as PPP): Instalment of the Trade Facilities and Construction of an Entrance Group to P.I. Tchaikovsky City Park

PPP Object: The Entrance Group to P.I Tchaikovsky Park in the city of Trostyanets. Private Partner shall be obliged to (I) co-finance the construction of and (II) to ensure the maintenance of the Entrance Group for the duration of the partnership under the terms of PPP Contract.

PPP Duration: 10 (ten) years.

Name of the Public Partner: the territorial community of Trostyanets represented by Trostyanets City Council.

Type of contract to be concluded: agreement on joint activity.

The deadline for submission of applications: 30 calendar days from the date of publication of this tender announcement. Please submit your applications personally to the Tender Commission at the address: Trostyanets, Myru 6 street, room 22, phone number: +38 (05458) 5-13-80

Tender period: 45 calendar days from the date the deadline for submission of applications for participation in the tender.

For more information on the Tender, please contact the secretary of the Tender Commission: Specialist of the First Category (project management, international cooperation and projects of the State Regional Development Fund – Skorokhodov E. S., phone number +38 (099) 262 0857. The tender documents are available at the official web-page of Trostyanets City Council, by the link:

http://trostyanets-miskrada.gov.ua/viewpage.php?page_id=540

У К Р А Ї Н А

Тростянецька міська рада
26 сесія 7 скликання

Р І Ш Е Н Н Я


від 16.10.2019 року
м. Тростянець № 447


Про проведення конкурсу
з визначення приватного партнера
для здійснення державно-приватного партнерства
для реалізації проєкту
«Розміщення об’єктів торгівлі та
будівництво вхідної групи
до міського парку ім. П.І.Чайковського»

Керуючись ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про державно-приватне партнерство», Порядку проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єктів державної, комунальної власності та об'єктів, які належать Автономній Республіці Крим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2011 року № 384, рішення Тростянецької міської ради «Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку до проведення конкурсу із визначення приватного партнера щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського» від 25.06.2019 року № 300»,


міська рада вирішила:

1. Оголосити конкурс з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проєкту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського» (далі – Конкурс).

2. Затвердити конкурсну документацію для проведення Конкурсу у складі:

2.1. Інструкція для претендентів для участі у Конкурсі згідно з додатком №1.

2.2. Умови проведення Конкурсу та критерії проведення оцінки конкурсних пропозицій та зважених коефіцієнтів за кожним таким критерієм згідно з додатком № 2;

2.3. Висновок за результатами проведення аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства, затверджений рішенням Виконавчого комітету № 226 від 10.05.2019 року згідно з додатком № 3;

2.4. Пропозиції щодо розподілу ризиків відповідно до результатів аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства згідно з додатком № 4;

2.5. Проєкт договору, що укладатиметься з переможцем Конкурсу згідно з додатком № 5.

3. Затвердити текст оголошення про проведення Конкурсу згідно з додатком № 6 до цього рішення (далі – Оголошення про проведення Конкурсу).

4. Відділу інформаційно-технічного забезпечення розмістити публікацію Оголошення про проведення Конкурсу в друкованих засобах масової інформації протягом 3 (трьох) днів з дня прийняття цього рішення.

5. Відділу інформаційно-технічного забезпечення розмістити Оголошення про проведення Конкурсу та конкурсної документації на офіційному веб-сайті Тростянецької міської ради в день публікації Оголошення про проведення Конкурсу в офіційному друкованому засобі масової інформації Тростянецької міської ради відповідно до пункту 4 цього рішення, але не пізніше ніж протягом 3 (трьох) днів з дня прийняття цього рішення.

6. Відділ проектної діяльності та міжнародного співробітництва забезпечити надіслання рекомендованим листом Оголошення про проведення Конкурсу Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України протягом 3 (трьох) днів з дня прийняття цього рішення.

7. Голові конкурсної комісії Бові Юрію Анатолійовичу забезпечити проведення всіх конкурсних процедур з дотриманням вимог чинного законодавства та Положення про комісію з питань проведення конкурсу із визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського», затвердженого рішенням Тростянецької міської ради від 25.06.2019 року № 300.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Бову Ю.А.


Міський голова Ю.А. Бова


СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец