Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Mіський бюджет на 2014 рік

У К Р А Ї Н А

Тростянецька міська рада

43 сесія 6 скликання

Р І Ш Е Н Н Я


від 29.01.2014 року

м. Тростянець                             № 19


Про міський бюджет на 2014 рік

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», згідно п. 23 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада вирішила:

1. Установити загальний обсяг доходів міського бюджету на 2014 рік у сумі – 19 452 390 грн., у тому числі власних і закріплених доходів 18 584 763 грн., субвенція з державного бюджету у сумі – 467 627 грн., субвенція з районного бюджету у сумі – 400 000 грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено у сумі – 13 200 227 грн., спеціального фонду бюджету – 6 252 163 грн., у тому числі бюджет розвитку – 4 575 378 грн. (додаток 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків міського бюджету на 2014 рік у сумі – 19 452 390 грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі – 12 898 527 грн., та видатків спеціального фонду бюджету – 6 553 863 грн., у тому числі бюджет розвитку – 4 877 078 грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) та головними розпорядниками коштів (додаток 3).

3. Установити профіцит міського бюджету у сумі 301 700 грн., в тому числі:

загального фонду міського бюджету у сумі 301 700 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 6).

4. Установити дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 301 700 грн., джерелом покриття якого визначити:

- надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 301 700 грн. (додаток 6).

5. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів на 2014 рік у сумі 1 000 грн.

6. Затвердити обсяг міжбюджетних трансфертів (додаток 4) на 2014 рік:

- кошти, що передаються до районного бюджету у сумі – 1 093 486 грн.

- субвенція з державного бюджету місцевому бюджету на реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах між районним бюджетом та відповідного бюджету місцевого самоврядування у сумі – 467 627 грн.

- субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування у сумі – 7 944 грн.

- субвенція на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначені обсягу міжбюджетних трансфертів у сумі – 392 056 грн.

7. Затвердити перелік об’єктів (додаток 7), фінансування яких здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

8. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2014 рік за їх економічною структурою:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти місцевим бюджетам;

- поточні трансферти населенню.

Встановити, що фінансування витрат по захищених статтях міського бюджету проводиться в першочерговому порядку.

9. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на суму – 3 615 538 грн. (додаток 8).

10. Затвердити перелік статей витрат по “Благоустрою міст, сіл, селищ“ (додаток 9), по „Титульному списку капітального ремонту житлового фонду” (додаток 10), по “Видатках на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг” (додаток 11).

11. Встановити, що розпорядники коштів міського бюджету мають право брати зобов’язання на здійснення видатків або платежів тільки в межах відповідних бюджетних асигнувань, затверджених їм на 2014 рік.

12. Встановити, що кошти від відчуження майна, яке знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Тростянець, зараховуються до бюджету розвитку спеціального фонду, згідно з діючим законодавством України.

13. Встановити, що кошти від реалізації безхазяйного майна, що перейшло до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець, зараховуються до загального фонду, згідно з діючим законодавством України.

14. Встановити, що 90 відсотків коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення або прав на них, що перебувають у державній власності до розмежування земель державної і комунальної власності, зараховуються до бюджету розвитку спеціального фонду, згідно з діючим законодавством України.

15. Встановити, що вільний залишок, який залишиться на кінець звітного періоду, направити першочергово на покриття виплати по заборгованості та на оплату праці працівників бюджетних установ.

16. Згідно ст. 23 Бюджетного кодексу України надати право міському голові за погодженням із постійною депутатською комісією з питань планування бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі Тростянецької міської ради при необхідності вносити зміни та уточнення до міського бюджету на 2014 рік в межах загального обсягу видатків по міському бюджету та вносити зміни, у виняткових випадках по доходах і видатках у разі зміни обсягів дотації та субвенції з Державного бюджету України та бюджетів інших рівнів з подальшим затвердженням на сесії міської ради.

17. Додатки 1-4, 6-11 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Міський голова                                  Ю.А. Бова
СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец