Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Ген План документи

УКРАЇНА

Тростянецька міська рада

Погоджувальна комісія

по розгляду пропозицій,

поданих громадськістю до проекту

Генерального плану міста Тростянець

ПРОТОКОЛ

 м.Тростянець                                                                                                              

 від 21.06.2013

Головуючий: міський голова Бова Ю.А.;

Секретар: Котко О.В.

Присутні члени комісії:

Заяц Юрій Миколайович - заступник міського голови.
Чижик Василь Дмитрович - начальник відділу  містобудування, архітектури, комунального господарства та благоустрою.
Линник Людмила Володимирівна - начальник відділу правового забезпечення.
Сипко Олег Дмитрович - начальник відділу Держземагенства у Тростянецькому районі Сумської області.
Скулімовська Юлія Василівна - начальник відділу соціально-гігієнічного моніторингу Охтирського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Сумській області.
Долгополов Сергій Павлович - директор машинобудівного заводу.
Мар‘єнков Микола Дмитрович - директор філії «Тростянецький РЕМ».
Заяц Анатолій Михайлович - голова правління ГО «Агенція регіонального розвитку «Поліс».
Гончаренко Олександр Петрович - голова ГО «Спілка підприємців».
Гуренко Василь Васильович - голова районної асоціації підприємців і промисловців, депутат міської ради.
Каруна Наталія Іванівна - голова громадської ради.
Бондаренко Вадим Вікторович - начальник КП «ЖЕУ», депутат міської ради.
Долгих Борис Валентинович - член міськвиконкому.
Качур Олександр Іванович - вуличком пров. Шевченка.
Лосєнкова Валентина Миколаївна - вуличком пров. Фадєєва.
Колодко Іван Васильович - голова профспілки АПК.
Лябах Ірина Борисівна - голова профспілкового комітету КП «ТКС».

Загалом присутні на комісії 19 осіб.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Обговорення пропозицій та зауважень громадськості до проекту Генерального плану м. Тростянець.

СЛУХАЛИ:

1. Заява № Я – 230 від 11.04.2013 року гр. Яковенко В. М. з питання внесення до реєстру генерального плану забудови магазину по вул. Горького, 53А та торгівельної бази з прилеглою до неї територією по вул. Горького, 45

ВИСТУПИЛИ:

Чижик В. Д., начальник відділу містобудування, архітектури, комунального господарства та благоустрою, який повідомив, що дане питання було вирішено ще до громадського обговорення Генерального плану, проектанти не мали ніяких заперечень щодо включення вищевказаних територій до проекту Генерального плану м. Тростянець, проте в масштабі 1:5000 ці об’єкти неможливо відобразити, і тому до цього Генерального плану буде розроблятися ще Генеральний план в масштабі 1:2000, на якому вже будуть відображені усі торгівельні об’єкти, кіоски, магазини, та ін. Тобто дане питання вже має позитивне вирішення.

СЛУХАЛИ:

2. П.2 звернення № 32 від 19.04.2013 року депутата Тростянецької міської ради Гребіника О. Д. з питання будівництва дороги від заправки «Маршал» до містка по вул. Набережна з західної сторони р. Боромля.

ВИСТУПИЛИ:

Бова Ю.А., міський голова, який повідомив, що для отримання можливості розвантаження центральної частини міста від транспорту міська рада зверталася до проектантів з проханням запроектувати альтернативну дорогу. Саме на думку проектантів будівництво дороги від заправки «Маршал» до містка по вул. Набережна із західного боку р. Боромля є найбільш перспективним та реальним в частині матеріальних затрат на її будівництво.

Мар‘єнков М. Д., директор філії «Тростянецький РЕМ», який запитав, чи розглядається можливість будівництва об’їзної дороги через виселок Гай.

Бова Ю.А., міський голова, який відповів, що можливість будівництва об’їзної дороги через виселок Гай розглядається, проте це будівництво є значно дорожчим, ніж будівництво дороги від заправки «Маршал» до містка по вул. Набережна.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію про те, щоб залишити у проекті Генерального плану м. Тростянець будівництво дороги від заправки «Маршал» до містка по вул. Набережна:

         «За»-17.

         «Проти»-0.

         «Утримались»-1.

СЛУХАЛИ:

3. Звернення № 190/13-240 від 17.04.2013 року народного депутата України Бабич В. В. з питання вилучення нанесеного на проекті Генерального плану, в місці теперішнього розміщення пам’ятника Леніну, водного об’єкту .

ВИСТУПИЛИ:

Бова Ю.А., міський голова, який запропонував змінити синій колір (яким позначаються водні об’єкти на Генплані) території, на якій розміщений пам’ятник Леніну, на зелений.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію про те, щоб змінити синій колір на зелений:

         «За»-17.  

         «Проти»-0.

         «Утримались»-1.

СЛУХАЛИ:

4. Звернення № 37 від 23.04.2013 року депутата Тростянецької міської ради Поляковського С. В. з питання включення до проекту Генерального плану м. Тростянець існуючої забудови (трьох будинків та складських приміщень), що розташовані по вул.. Набережна, 38, а також відобразити ландшафтно-рекреаційні зони, що знаходяться на виїзді з м. Тростянець у напрямку м. Лебедин за територією ТОВ «Тростянецька цегла».

ВИСТУПИЛИ:

Бова Ю.А., міський голова, який повідомив, що територія за шоколадною фабрикою на місці теперішнього розміщення садка Поляковського планується під забудову промисловими об’єктами. Якщо нанести на цій території існуючі житлові будинки, то разом із цим необхідно буде нанести і зону санітарно-захисних обмежень, а це означатиме, що на цьому місці не може бути ніякого промислового парку.

Заяц Ю. М., заступник міського голови, який повідомив, що у зв’язку з наявністю у гр. Полякрвського С. В. документів на право власності на будинок та землю, при бажанні здійснювати будівництво на своїй земельній ділянці, він матиме на це право. А той колір, яким зараз позначена дана земельна ділянка, даватиме можливість в майбутньому змінити її цільове призначення. І додав, що теперішнє забарвлення проекту Генерального плану в жодному разі не утискає інтересів депутата Поляковського С. В.

Чижик В. Д., начальник відділу  містобудування, архітектури, комунального господарства та благоустрою, який повідомив, що в разі нанесення в даному місці проекту Генерального плану індивідуально-житлової забудови, Генеральний план не пройде експертизу.

Бова Ю.А., міський голова, який повідомив про те, що присутнім потрібно вирішити, що для них важливіше: садки Поляковського чи промисловий парк, та запитав у скільки разів землі промисловості дорожчі за землі сільськогосподарського призначення.

Сипко О. Д., начальник відділу Держземагенства у Тростянецькому районі Сумської області, який відповів, що землі промисловості у десятки разів дорожчі за землі сільськогосподарського призначення.

ГОЛОСУВАЛИ:

За те, щоб підтримати пропозицію Поляковського С. В.:

         «За»-0.

         «Проти»-17.

         «Утримались»-1.

За пропозицію про те, щоб залишити промисловий парк у тому вигляді, який розроблений проектантами:

         «За»-16.

         «Проти»-1.

         «Утримались»-1.

СЛУХАЛИ:

5. Звернення № 41 від 30.04.2013 року депутата Тростянецької міської ради Смілянського Ю. А. з питання винесення за межі м. Тростянець території відгодівельного комплексу Станівського відділення Півненківського радгоспу та існуючі на ній споруди.

ВИСТУПИЛИ:

Бова Ю.А., міський голова, який повідомив, що дане питання може бути вирішеним лише через Верховну Раду України, а також додав, що в Генеральному плані міста потрібно відобразити всю існуючу територію міста, а також перспективні території.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію про те, щоб відмовити депутату Смілянському Ю. А. у питанні винесення за межі м. Тростянець території відгодівельного комплексу Станівського відділення Півненківського радгоспу та існуючих на ній споруд:

         «За»-17.

         «Проти»-0.

         «Утримались»-1.

СЛУХАЛИ:

6. Звернення № 42 від 30.04.2013 року депутата Тростянецької міської ради Смілянського Ю. А. з питання перенесення культової споруди (церкви) з території Смородинського цвинтаря на іншу земельну ділянку поряд з ним.

ВИСТУПИЛИ:

Бова Ю.А., міський голова, який повідомив, що дане питання було вирішено ще до громадського обговорення Генерального плану, проектанти не мали ніяких заперечень щодо перенесення культової споруди за межі цвинтаря.

СЛУХАЛИ:

7. Звернення Жерьобкіна М. П. та Шевлякової Н. А. з питання планування сміттєвого полігону на території Гетьманського парку, а також охоронної зони парку.

ВИСТУПИЛИ:

Бова Ю.А., міський голова, який повідомив, що сміттєвий полігон планується на території колишньої птахофабрики і у зв’язку з відсутністю кращого місця для проектування майбутнього полігону твердих побутових відходів запропонував залишити полігон на теперішньому місці.

ГОЛОСУВАЛИ:

         «За»-19.

       «Проти»-0.

       «Утримались»-0.

СЛУХАЛИ:

8. Звернення № 46 від 30.04.2013 року депутата Тростянецької міської ради Смілянського Ю. А. з питання залишення за межами м. Тростянець території цегельного заводу, який розташований в районі Охтирської гори.

ВИСТУПИЛИ:

Бова Ю.А., міський голова, який повідомив, що Зарічненська сільська рада дала погодження на включення даної території до території міста, а юридична адреса даного підприємства на сьогоднішній день є м. Тростянець, вул. Охтирська гора.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію про те, щоб залишити цегельний завод в межах м. Тростянець:

         «За»-18.  

         «Проти»-0.

         «Утримались»-1.

СЛУХАЛИ:

9. Звернення № 952 від 28.05.2013 року релігійної громади Димитрія Ростовського Української Православної Церкви Київського Патріархату  з питання передбачення будівництва храму в Генеральному плані м. Тростянець в районі залізничного вокзалу.

ВИСТУПИЛИ:

Бова Ю.А., міський голова, який повідомив, що в Генеральному плані м. Тростянець передбачено будівництво нових церков по вул. Шевченка та у Смородиному.

ГОЛОСУВАЛИ:

За те, щоб відхилити пропозицію про будівництво церкви в районі ж/д вокзалу:

         «За»-19.   

         «Проти»-0.

         «Утримались»-0.

СЛУХАЛИ:

10. Звернення № 955 від 28.05.2013 року директора ПрАТ «Хлібозавод «Залізничник»  з питання зміни цільового призначення земельної ділянки, між житловими будинками по пров. Гаївський, 2 та приміщеннями ПрАТ «Хлібозавод «Залізничник» по пров. Гаївський, 2б з виробничо-транспортної зони на землі садибної забудови.

ВИСТУПИЛИ:

Бова Ю.А., міський голова, який повідомив, що у зв’язку з наявністю охоронних зон ПрАТ «Хлібозавод «Залізничник» та швейної фабрики вирішити дане питання по суті є неможливим.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію про те, щоб відмовити директору ПрАТ «Хлібозавод «Залізничник»:

         «За-19.

         «Проти»-0.

         «Утримались»-0.

СЛУХАЛИ:

11. Звернення № 45 від 30.04.2013 року депутата Тростянецької міської ради Смілянського Ю. А. з питання надання роз’яснень, щодо доцільності розміщення на Генеральному плані міста геліопорту та чи не входять розпайовані земельні ділянки до території, яка проектується під геліопорт.

ВИСТУПИЛИ:

Бова Ю.А., міський голова, який повідомив, що дане питання детально вивчалося разом з Держземагенством у Тростянецькому районі Сумської обл., і все, що не увійшло до території міста, проектантами було видалено з проекту Генерального плану.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію про те, щоб залишити геліопорт:

         «За»-19.

         «Проти»-0.

         «Утримались»-0.

СЛУХАЛИ:

12. П.1 звернення № 32 від 19.04.2013 року депутата Тростянецької міської ради Гребіника О. Д. та пропозиції до Генерального плану гр. Куценка В. Л. щодо відмови у Генплані від будь-якого будівництва у заплаві р. Боромля та відмови від заходів з регулювання її русла (в т. ч. від осушення заболочених ділянок у заплаві за допомогою влаштування відкритих дренажних каналів та розчистки існуючих).

ВИСТУПИЛИ:

Бова Ю.А., міський голова, який повідомив, що дане місце в заплаві  р. Боромля проектується як майбутня зона для відпочинку та спортивної риболовлі.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію про те, щоб залишити водноспортивний комплекс:

         «За»-19.

         «Проти»-0.

         «Утримались»-0.

СЛУХАЛИ:

13. Питання депутата Тростянецької міської ради Гребіника О. Д. щодо доцільності залишення на Генплані між будинком по вул. Горького 53 і ринком мікрорайону для будівництва котеджної малоповерхової забудови.

ВИСТУПИЛИ:

Бова Ю.А., міський голова, який повідомив, що при детальному плануванні проектувальники запропонують розміщення як самих будинків, так і меліоративних каналів для штучного осушення даної заболоченої місцевості.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію про те, щоб залишити даний мікрорайон:

         «За»-18.

         «Проти»-0.

         «Утримались»-1.

Пропозиція погоджувальної комісії по розгляду пропозицій, поданих громадськістю до проекту Генерального плану міста Тростянець:

1. Рекомендувати Тростянецькій міській раді, після проходження експертизи, винести на сесію Тростянецької міської ради проект рішення «Про затвердження Генерального плану міста».

ГОЛОСУВАЛИ:

         «За»-18.

       «Проти»-0.

       «Утримались»-1.

Міський голова                                                  Ю. А. Бова

Секретар                                                  О. В. Котко


У К Р А Ї Н А

Тростянецька міська рада

Виконавчий комітет


Р І Ш Е Н Н Я


від 20.03.2013 року
м. Тростянець № 102

Про проведення громадського обговорення
проекту Генерального плану міста Тростянець та
громадських слухань щодо врахування громадських
інтересів під час розроблення Генерального плану
міста Тростянець Сумської області

Відповідно до п. 6 ч. а) ст. 31, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про громадські слухання, затвердженого рішенням Тростянецької міської ради від 26.02.2004 р. № 25, рішення Тростянецької міської ради від 26.06.2012 р. № 19 «Про виготовлення та коригування генерального плану забудови м. Тростянець Сумської області», з метою врахування громадських інтересів під час розроблення Генерального плану міста Тростянець,

виконком міської ради вирішив:


1. Провести громадське обговорення проекту Генерального плану міста Тростянець Сумської області в період з 21.03.2013 року по 21.04.2013 року.
2. Заступнику міського голови Заяц Ю.М., секретарю міської ради Шацькій А.І., керуючій справами виконавчого комітету Біловол А.Л. забезпечити загальну доступність матеріалів Генерального плану м. Тростянець Сумської області шляхом його розміщення на веб-сторінці офіційного інтернет-представництва Тростянецької міської ради та у газеті «Круглий двір», а також у холі приміщення Тростянецької міської ради, крім частини, що становить державну таємницю та належить до інформації з обмеженим доступом відповідно до законодавства.
3. Затвердити Порядок надання та розгляду пропозицій громадськості до проекту Генерального плану міста Тростянець (додаток 1), та зразок заяви пропозиції до проекту Генерального плану міста Тростянець, (додаток 2).
4. Начальнику відділу містобудування, архітектури та комунального господарства Чижику В.Д.:
4.1 забезпечити реєстрацію в окремому журналі письмових пропозицій громадськості з проставлянням відбитку штампу та вхідного номеру на примірниках пропозицій заявників;
4.2 забезпечити попередній розгляд матеріалів щодо розроблення Генерального плану м. Тростянець архітектурно-містобудівною радою відповідного рівня;
4.3 організувати узгодження проекту Генерального плану м. Тростянець з сільськими радами Тростянецького району, що представляють інтереси суміжних територіальних громад, з метою врегулювання питань планування територій у приміських зонах м. Тростянець;
4.4 спільно з розробником проекту Генерального плану міста Тростянець Комунальною організацією «Інститут генерального плану м. Києва» опрацювати та узагальнити пропозиції громадськості до проекту Генерального плану міста Тростянець згідно з порядком (додаток 1).
5. Оприлюднити на веб-сторінці офіційного інтернет-представництва Тростянецької міської ради та в газеті «Круглий двір» повідомлення про проведення громадського обговорення, про початок, строки, процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту Генерального плану міста Тростянець.
6. Доручити Тростянецькому міському голові в період з 22.04.2013 року по 23.05.2013 року в порядку, встановленому Положенням про громадські слухання, затвердженим рішенням Тростянецької міської ради від 26.02.2004 р. № 25, скликати громадські слухання щодо обговорення проекту Генерального плану міста Тростянець.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Бову Ю.А.


Міський голова                   Ю.А. Бова
===============================Додаток №1


Завантажити
================================


У К Р А Ї Н А

Тростянецька міська рада

21 сесія 6 скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 26.06.2012 року
м. Тростянець № 19

Про виготовлення та коригування генерального
плану забудови м.Тростянець Сумської області

На виконання рішення 9 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради від 25.05.2011 року № 228, яким затверджено Програму впорядкування та вдосконалення містобудівної та землевпорядної документації м. Тростянець на 2011-2012 роки та рішення 18 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради від 30.12.2011 року № 522 «Про продовження терміну та внесення змін до міської Програми впорядкування та вдосконалення містобудівної та землевпорядної документації м. Тростянець на 2011-2012 роки», керуючись ст. 17, ст. 18, ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 25, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада вирішила:


1. Замовити виготовлення та коригування генерального плану забудови м. Тростянець Сумської області з розробкою його невід’ємних частин – плану земельно-господарського устрою міста, плану зонування території міста, детального плану території та історико-архітектурного опорного плану.

2. Провести в установленому законом порядку конкурсні торги з визначення проектної організації - розробника містобудівної документації «Виготовлення та коригування генерального плану забудови м. Тростянець Сумської області». 3. Звернутися до Сумської обласної державної адміністрації щодо визначення державних інтересів для їх урахування під час розроблення генерального плану міста.

4. Повідомити через місцеві засоби масової інформації про початок розроблення містобудівної документації «Виготовлення та коригування генерального плану забудови м. Тростянець Сумської області» з визначенням порядку та строків внесення до неї пропозицій фізичними та юридичними особами.

5. Забезпечити попередній розгляд матеріалів містобудівної документації «Виготовлення та коригування генерального плану забудов м. Тростянець Сумської області» архітектурно-містобудівною радою.

6. Узгодити розроблену містобудівну документацію з органами місцевого самоврядування, що представляють інтереси суміжних територіальних громад, з метою врегулювання питань планування територій у приміських зонах.

7. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб – порталі міської ради в мережі Інтернет.

8. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Заяц Ю.М. та спеціаліста з питань містобудування та архітектури апарату Тростянецької міської ради Чижик В.Д.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Бову Ю.А.

Міський голова                 Ю.А.Бова
СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец