Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Mіський бюджет на 2013 рік
У К Р А Ї Н А

Тростянецька міська рада

27 сесія 6 скликання

Р І Ш Е Н Н Я


від 25.12.2012 року № 297
м. Тростянець

Про міський бюджет на 2013 рік

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», згідно п. 23 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,
міська рада вирішила:

1. Установити загальний обсяг доходів міського бюджету на 2013 рік у сумі – 18 131 504 грн., у тому числі власних і закріплених доходів 17 308 980 грн., субвенція з державного бюджету у сумі – 522 524 грн., інші субвенції – 300 000 грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено у сумі – 12 674 080 грн., спеціального фонду бюджету – 5 457 424 грн., у тому числі бюджет розвитку – 3 912 900 грн. (додаток 1).
2. Затвердити загальний обсяг видатків міського бюджету на 2013 рік у сумі – 18 131 504 грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі – 12 563 580 грн., та видатків спеціального фонду бюджету – 5 567 924 грн., у тому числі бюджет розвитку – 4 023 400 грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) та головними розпорядниками коштів (додаток 3).
3. Установити профіцит міського бюджету у сумі 110 500 грн., в тому числі: загального фонду міського бюджету у сумі 110 500 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 6).
4. Установити дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 110 500 грн., джерелом покриття якого визначити:
- надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 110 500 грн. (додаток 6). 5. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів на 2013 рік у сумі 1 000 грн.
6. Затвердити обсяг міжбюджетних трансфертів (додаток № 4) на 2013 рік: - кошти, що передаються до районного бюджету у сумі –1 632 260 грн. - субвенція з державного бюджету місцевому бюджету на реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах між районним бюджетом та відповідного бюджету місцевого самоврядування у сумі – 522 524 грн. - інша субвенція у сумі – 300 000 грн.
7. Затвердити перелік об’єктів (додаток 7), фінансування яких здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.
8. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2013 рік за їх економічною структурою:
- оплата праці працівників бюджетних установ;
- нарахування на заробітну плату;
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
- забезпечення продуктами харчування;
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
- поточні трансферти місцевим бюджетам;
- поточні трансферти населенню.
Встановити, що фінансування витрат по захищених статтях міського бюджету проводиться в першочерговому порядку.
9. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на суму – 3 907 464 (додаток 8).
10. Затвердити перелік статей витрат по “Благоустрою міст, сіл, селищ“ (додаток №9), по „Титульному списку капітального ремонту житлового фонду” (додаток №10), по “Видатках на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг” (додаток № 11).
11. Встановити, що розпорядники коштів міського бюджету мають право брати зобов’язання на здійснення видатків або платежів тільки в межах відповідних бюджетних асигнувань, затверджених їм на 2013 рік.
12. Встановити, що кошти від відчуження майна, яке знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Тростянець, зараховуються до бюджету розвитку спеціального фонду, згідно з діючим законодавством України.
13. Встановити, що кошти від реалізації безхазяйного мана, що перейшло до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець, зараховуються до загального фонду, згідно з діючим законодавством України.
14. Встановити, що 90 відсотків коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення або прав на них, що перебувають у державній власності до розмежування земель державної і комунальної власності, зараховуються до бюджету розвитку спеціального фонду, згідно з діючим законодавством України.
15. Встановити, що вільний залишок, який залишиться на кінець звітного періоду направити першочергово на покриття виплати по заборгованості та на оплату праці працівників бюджетних установ.
16. Надати право міському голові за погодженням із постійною депутатською комісією з питань планування бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі Тростянецької міської ради протягом бюджетного року при необхідності: - вносити зміни до міського бюджету по доходах і видатках з послідуючим затвердженням на сесії міської ради у разі зміни обсягів дотації та субвенції з Державного бюджету України та бюджетів інших рівнів.
17. Додатки 1-4, 6-11 до цього рішення є його невід’ємною частиною.Міський голова                                 Ю.А. Бова


===============================


Додаток №1


Завантажити================================
СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец