Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Графік

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
КЕРІВНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ

Прізвище, ім’я, по батькові

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

БОВА

Юрій Анатолійович

Міський голова

2-й, 3-й

з 10-00 до

12-00

з 16-00 до

17-15

м. Тростянець

1-й

с. Кам’янка

з 13-30 до

 15-00

с. Люджа

з 15-30 до

 17-00

4-й

с. Печини

з 13-30 до

15-00

с. Криничне

з 15-30 до

17-00

2-а

с. Білка

з 13-30 до

15-00

с. Станова

з 15-30 до

17-00

 

 

1-й

с. Дернова

з 13-30 до 15-00

с. Семереньки

з 15-30 до 17-00

 

3-й

с. Буймер

з 13-30 до 15-00

с. Мартинівка

з 15-30 до 17-00

 

2-а

с. Зарічне

з 13-30 до

15-00

 

4-а

с. Солдатське

з 13-30 до

15-00

 

 

ЗАЯЦ Юрій Миколайович

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку

 

 

 

1-й, 4-й

м. Тростянець

з 10-00 до

 12-00

з 16-00 до 17-15

 

 

 

 

 

КОВАЛЬОВА Наталія Анатоліївна

Секретар міської ради

 

2-й, 4-й

м. Тростянець

з 10-00 до

12-00 з 16-00 до 17-15

 

 

 

 

 

СИНЯВІН

Максим Володимирович

Заступник міського голови з питань регіонального розвитку, проектної діяльності, міжнародного співробітництва, містобудування, архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю

 

1-й, 4-й

м. Тростянець

з 10-00 до

12-00

з 16-00 до

17-15

 

 

 

 

ЗЛЕПКО

Володимир Анатолійович

Заступник міського голови з питань економічного розвитку, бюджету, залучення інвестицій, торгівлі, малого та середнього підприємництва, управління комунальним майном, законності та регулювання земельних відносин

 

2-й, 4-й

м. Тростянець

з 10-00 до

12-00

з 16-00 до

17-15

 

 

 

 

 

 

БІЛОВОЛ

Алла Лаславівна
Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету

 

1-й, 3-й

м. Тростянець

з 10-00 до

12-00

з 16-00 до

17-15

 

 

 

 

 

МІНЯЙЛО

Світлана Миколаївна

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

 

 

1-а, 3-а

м. Тростянець

з 10-00 до

12-00

з 16-00 до

17-15

 

 

 

ЗА ПОСАДОЮ

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

 

2-й, 4-й

м. Тростянець

з 10-00 до

12-00

з 16-00 до

17-15

 

 

 

 

ВОЛКОВА

Олена Олександрівна

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

 

 

2-а, 4-а

м. Тростянець

з 10-00 до

12-00

з 16-00 до

17-15

 

 


ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН НАЧАЛЬНИКАМИ ВІДДІЛІІВ

ТА СПЕЦІАЛІСТАМИ АПАРАТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Прізвище, ім’я, по батькові

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Відділ житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та енергетичного менеджменту

КОТКО

Олексій Вікторович

Начальник відділу

з 13-00 до

17-15

 

 

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

МАХОТКА

Тетяна Олександрівна

Головний спеціаліст з питань енергетичного менеджменту

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

 17-15

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

ЄРЬОМІН

Олег Анатолійович

Спеціаліст з благоустрою старостинських округів

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

16-00

ВІНІКОВ

Олександр Володимирович

Спеціаліст 1 категорії з питань комунально –житлового господарства

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

 

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

 

 

ЗА ПОСАДОЮ

Спеціаліст 1 категорії (з питань благоустрою, транспорту та зв’язку)

 

 

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

 

 

 

 

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

16-00

ЗА ПОСАДОЮ

Спеціаліст 1 категорії (з питань благоустрою, охорони навколишнього середовища та озеленення)

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

 

Відділ «Інспекція з благоустрою та муніципальної безпеки Тростянецької міської територіальної громади»

ДАЦЬКО

Іван Сергійович

Начальник відділу

 

з 8-00 до 12-00  

з 13-00 до

17-15

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

Відділ містобудування та архітектури

БЕР

Аліна Миколаївна

Начальник  відділу

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

 17-15

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

16-00

ЧИЖИК

Василь Дмитрович

Провідний спеціаліст з питань містобудування та архітектури

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

ТРЕТЯК

Лариса Михайлівна

Спеціаліст 1 категорії із введення, обробки та видачі даних містобудівного кадастру

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

Відділ комунальної власності і земельних відносин

КАТРИЧЕНКО

Євген Ігорович

Начальник відділу

з 13-00 до

17-15

 

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

16-00

ГОЛОПЬОРОВА

Альона Олександрівна

Провідний спеціаліст землевпорядник

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

ФЕДОРЕЦЬ

Наталія Іванівна

Спеціаліст з питання комунальної власності

 

з 8-00 до 12-00  

з 13-00

до 17-15

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

ГУРЕНКО

Іоанна Іванівна

Спеціаліст 1 категорії (землевпорядник)

 

 з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

 17-15

 

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

 

 

 

 

Загальний відділ

СЕРГІЄНКО

Олена Іванівна

Начальник відділу

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

з 8-00 до

12-00

З 13-00 до

17-15

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

16-00

БЄЛЬСЬКА

Аліна Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії

(архіваріус)

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

з 8-00 до

12-00   з

13-00 до

17-15

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

16-00

СОЛОМАХА

Ангеліна Олексіївна

Провідний спеціаліст по роботі зі службовою кореспонденцією та зверненнями громадян

з 8-00 до

13-00

з 14-00 до

17-15

з 8-00 до

13-00

з 14-00 до

17-15

з 8-00 до

13-00

з 14-00 до

17-15

з 8-00 до

13-00

з 14-00 до

17-15

з 8-00 до

13-00

з 14-00 до

16-00

ГОЙДИК

Ольга Володимирівна

Провідний спеціаліст з управління персоналом

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

з 8-00 до

12-00 з

13-00 до

 17-15

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

16-00

Відділ правового забезпечення

КІЯШКО

Аліна Віталіївна

Начальник відділу

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

 

ІВАХ

Ганна Анатоліївна

Спеціаліст І категорії з  правових питань та квартирного обліку

 

 

 

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

16-00

ЛИСЯНСЬКИЙ

Сергій Олександрович

Спеціаліст 1 категорії з правових питань

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

Відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності

ЦИБУЛЬКО

Дмитро Іванович

Начальник відділу

з 13-00 до

17-15

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

СТЕПАНОВА

Наталія Георгіївна

Провідний спеціаліст (з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі та у справах захисту прав споживачів)

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

ЧУХНО Ольга Володимирівна

Спеціаліст І категорії (з контролю за дотриманням законодавства про працю та занятість населення)

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

з 8-00 до12-00

з 13-00 до

16-00

ЗА ПОСАДОЮ

Спеціаліст І категорії (з економічного розвитку та залучення інвестицій)

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

16-00

Відділ капітального будівництва

Никоненко

Віктор Іванович

Начальник відділу

 

 

 

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

 

 

 

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю

МІРОШНИЧЕНКО

Роман Сергійович

Начальник відділу

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

 

 

КРАВЧЕНКО

Вікторія Юріївна

Спеціаліст 1 категорії

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

17-15

 

з 8-00 до

12-00  

з 13-00 до

16-00

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

АНДРУХ Світлана Вікторівна

Начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг»

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

 

 

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

 

 

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

 

 

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

 

 

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

16-00

 

АДМІНІСТРАТОРИ

Відділу «Центр надання адміністративних послуг»

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

з 8-00 до

12-00

з 13-00 до

16-00

Відділу з питань державної реєстрації

МАНЧЕНКО

Ольга Олександрівна

Начальник відділу з питань державної реєстрації

з 8-00 до

 17-15

 

з 8-00

до 17-15

 

з 8-00 до

17-15

 

з 8-00 до

17-15

з 8-00 до

16-00

ШКУРАТ

Дар’я Олегівна

Державний реєстратор прав на нерухоме майно

з 8-00 до

 17-15

 

з 8-00

до 17-15

 

з 8-00

до 17-15

 

 

з 8-00

до 17-15

 

з 8-00

до 16-00

 

КУТАХ

Олена Іванівна

Державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців

з 8-00 до

 17-15

 

з 8-00 до

 17-15

 

з 8-00 до

 17-15

 

з 8-00 до

 17-15

 

з 8-00

до 16-00

 

ПРОКОПОВИЧ

Оксана Миколаївна

Державний реєстратор з питань реєстрацій місця проживання та ведення реєстру

з 8-00 до

 17-15

 

 

з 8-00 до

 17-15

 

з 8-00 до

 17-15

 

 

з 8-00 до

 17-15

 

 

з 8-00

до 16-00

 

 

ДЕРЕВІНСЬКА

Анжеліка Дмитрівна

Державний реєстратор з питань реєстрацій місця проживання та ведення реєстру

з 8-00 до

 17-15

 

з 8-00 до

 17-15

 

з 8-00 до

 17-15

 

з 8-00 до

 17-15

 

з 8-00

до 16-00

 

Зарічанський старостинський округ

СОРОКА

Дмитро Миколайович

Староста

 

 

2-й і 4-й

с. Мащанка

з 9-00 до

15-00

2-й і 4-й

с. Зарічне

з 9-00 до

15-00

 

2-й і 4-й

с. Лучка

з 9-00 до

15-00

Кам’янський старостинський округ

СТУДІНСЬКИЙ

Микола Вікторович

Староста

 

 

 

 

1-й, 2-й, 4-й

с. Кам’янка

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

3-й

с. Кам’янецьке

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до

17-15

 

 

 

1-й, 2-й, 4-й

с. Кам’янка

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

3-й

с. Кам’янецьке

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до

17-15

 

 

 

 

 

Криничанський старостинський округ

КРИВОШЕЙ

Людмила Олександрівна

Староста

 

1-й, 2-й, 3-й, 4-й

с. Криничне

з 9:00 до 15:00

 

1-й, 2-й ,3-й, 4-й

с. Лісне

з 9:00 до 15:00

 

Люджанський старостинський округ

КЛИМЕНКО

Віталій Борисович

Староста

 

 

1-й, 2-й, 3-й, 4-й

с. Люджа

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

1-й, 2-й, 3-й, 4-й

с. Люджа

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до

17-15

 

 

Мартинівський старостинський округ

МУСІЄНКО

Олена Олександрівна

Староста

 

 

 

 

1-а, 2-а, 3-а, 4-а

с. Мартинівка

з 9:00 до 15:00

Станівський старостинський округ

КУЦ

Юлія Олександрівна

Староста

 

 

 

1-й, 2-й, 3-й, 4-й

с. Станова

з 10:00 до 15:00

 

Печинський старостинський округ

МАРЄНКОВ

Микола Дмитрович

Староста

 

 

 

 

 

 

1-й, 2-й, 3-й, 4-й

с. Печини

з 9:00 до 15:00

 

 

Білківський старостинський округ

ОНОШКО

Олександр Миколайович

Староста

 

1-й

с. Білка

з 10-00 до 15-00

2-й, 3-й

с. Вишневе

з 10-00 до 15-00

4-й

с. Олексене

з 10-00 до 15-00

 

1-й

с. Білка

з 10-00 до 15-00

2-й, 3-й

с. Микитівка

з 10-00 до 15-00

4-й

с. Олексине

з 10-00 до 15-00

 

Буймерський старсотинський округ

КУРИЛО

Микола Іванович

Староста

 

 

 

1-й, 2-й, 3-й, 4-й

с. Буймер

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до

17-15

 

 

Солдатський старостинський округ

ВИСКРЕБЕНЦЕВА

Антоніна Михайлівна

Староста

 

1-й, 2-й, 3-й, 4-й

с. Солдатське

з 9:00 до 14:00

 

 

1-й, 2-й, 3-й, 4-й

с. Ницаха

з  9:00 до 14:00

 

Семеренківський старостинський округ

БАШКАТОВА

Світлана Дмитрівна

Староста

 

1-й, 2-й, 3-й, 4-й

с. Поляне

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

1-й, 2-й, 3-й, 4-й

с. Семереньки

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

Дернівський старостинський округ

ГОЛОПЬОРОВА

Олена Василівна

Староста

 

 

1-й, 2-й, 3-й, 4-й

с. Дернове

з 9-00 до

12-00

з 13-00 до

17-15

 

1-й, 2-й, 3-й, 4-й

с. Дернове

з 9-00 до 12-00

з 13-00 до

17-15

 

 

 

 

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту