Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Про міський бюджет на 2008 рік

Про міський бюджет на 2008 рік.


Розглянувши пропозиції виконкому Тростянецької міської ради щодо формування бюджету міської ради на 2008 рік, згідно п. 23 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада вирішила:

1. Установити загальний обсяг доходів міського бюджету на 2008 рік у сумі – 8 786 080 грн., у тому числі власних і закріплених доходів 7 239 050 грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено у сумі – 7 239 050 грн., спеціального фонду бюджету – 1 547 030 грн., в т.ч. бюджет розвитку – 790 900 грн. (Додаток №1).
2. Затвердити загальний обсяг видатків міського бюджету на 2008 рік у сумі – 8 786 080 грн., в т.ч. обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі – 7 239 050 грн., в т.ч. субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування у сумі – 166 100 грн., та видатки спеціального фонду бюджету – 1 547 030 грн., за функціональною структурою ( Додаток №2) та розподілом за головними розпорядниками коштів (Додаток № 3. )
3.Установити розмір оборотно-касової готівки на 2008 рік в сумі 10000грн.
4. Затвердити обсяг міжбюджетних трансфертів у сумі – 1083790 грн., субвенцію на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування у сумі – 166 100 грн., кошти, що передаються до районного бюджету (додаток № 4).
5. Встановити обсяг коштів, які передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі – 100000 грн.
6. Затвердити перелік об’єктів, фінансування яких здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку» (Додаток №5).
7. Встановити, що кошти від відчуження майна, яке знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Тростянець, зараховуються до бюджету розвитку спеціального фонду, згідно з діючим законодавством України.
8. Затвердити такий перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2008 рік за їх економічною структурою:

- оплата праці працівників бюджетних установ (код: 1110); - нарахування на заробітну плату (код: 1120); - придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код: 1132); - продукти харчування (код: 1133); - оплата енергоносіїв (код: 1160); - трансферти місцевим бюджетам (код: 1320); - трансферти населенню (код: 1340).

Встановити, що фінансування витрат по захищених статтях міського бюджету проводиться в першочерговому порядку.
9. На виконання п. 3 Угоди про співпрацю між Проектом «Реформа місцевих бюджетів в Україні» та Тростянецькою міською радою доручити відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому міської ради розробити та подати на розгляд міської ради міський бюджет по доходах і видатках, складений за програмно-цільовим методом до 01.04.2008 року у межах затверджених показників міського бюджету на 2008 рік. Головним розпорядникам коштів міського бюджету скласти та затвердити по відділах та службах програми, складені за програмно-цільовим методом, та надати їх з пояснювальними записками для зведення до відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому міської ради до 28.02.2008 року.
10. Встановити, що розпорядники коштів міського бюджету мають право брати зобов’язання на здійснення видатків або платежів тільки в межах відповідних бюджетних асигнувань, затверджених їм на 2008 рік.
11. Головним розпорядникам коштів міського бюджету привести кошториси видатків на утримання закладів і установ, чисельність працівників закладів і установ згідно виділених асигнувань з бюджету міської ради.
12. Встановити ліміти енергоспоживання по установах, виходячи з обсягів бюджетних призначень, в фізичних розмірах на рік згідно з Додатком № 6.
13. Затвердити перелік статей витрат по “Благоустрію міста“ (Додаток № 7), по “Ремонту доріг і тротуарів” (Додаток № 8), по “По почистці та поточному ремонту шахтних колодязів” (Додаток № 9), по „Титульний список капитального ремонту житлового фонду” (Додаток №10), по „Охороні навколишнього природного середовища” (Додаток № 11).
14. Рішення № 28 від 14.03.2007 року 12 сесії 5 скликання “Про затвердження Положення про видачу дозволів та збір за розміщення на території об’єктів благоустрою м.Тростянець будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення ” із змінами та доповненнями до нього вважати дійсним на 2008 рік.
15. Рішення № 179 від 22.06.2007 року 9 сесії 5 скликання «Про затвердження розміру орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення» вважати дійсними на 2008 рік.
16. Виконкому міської ради затвердити розподіл фінансових ресурсів бюджету міської ради помісячно.
17. Надати право виконкому міської ради при необхідності вносити зміни та уточнення до міського бюджету в межах загального обсягу видатків за економічною класифікацією з подальшим затвердженням на сесії міської ради. Збільшення бюджетних призначень по загальному фонду міського бюджету на оплату працівників бюджетних установ за рахунок зменшення інших видатків та на капітальні видатки за рахунок зменшення поточних видатків проводити тільки на підставі рішення сесії міської ради.
18. Додатки №1-11 до цього рішення є його невід’ємною частиною.Міський голова Ю.А. Бова


===============================

Додатки
Завантажити

================================
СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец