Відбулося червневе засідання виконкому

Відбулося червневе
засідання виконкому

На останнє засідання виконкому Тростянецької міської ради було винесено 52 питання.

Зокрема, про проведення культурно-мистецьких заходів у місті: відзначення Дня Конституції, святкування Дня молоді.

Також членами виконкому було одноголосно підтримане рішення про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України мати-героїня Щербак Ніні Іванівні.

Крім того, було затверджено ряд штатних розкладів, погоджено тарифи на послуги з централізованого водопостачання, яке надається ЗАТ «Баранюк», розглянуто питання про стан водокористування споживачами міста (доведеться демонтувати до 1 серпня вуличні водоколонки, які завдають значних фінансових втрат), про санітарний стан торговельних майданчиків у Тростянці, про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, розглянуто заяви про реєстрацію громадян, також засіданням було скасовано ряд постанов адміністративної комісії (в цьому питанні було вирішено бути більш гуманними і спочатку обмежуватися попередженням, а потім, при негативному результаті, використовувати жорстокіші методи), та прийнято рішення про заохочення голів вуличних комітетів та вирішено ряд інших питань.
СМС інформування