Відбулося обговорення послання Президента

У міській раді за участі керівників комунальних та бюджетних установ відбулося обговорення послання Президента України В. Януковича до українського народу. А.І. Шацька, секретар міської ради, зачитала тези, які окреслюють основні напрямки діяльності голови держави.
Зі своїм баченням послання до зібрання звернувся керівник ГО «Голос громади» А.М. Заяц, який у своєму виступі зазначив: «Факт звернення голови держави до народу, я розцінюю як велику надію. Громадянам і громадським організаціям, одну з яких я представляю, імпонує те, що, можливо, хоч і на декларативному рівні, але викладено дійсний стан речей, в якійсь мірі позначено пріоритети та методи вирішення питань новою владою. Проте, сумніви, наприклад, викликає запевнення про дії стосовно олігархів та ряд інших питань. Наша організація, - відмітив Анатолій Михайлович, - безумовно буде підтримувати напрацювання, які зазначено в зверненні тільки в разі підтримки їх громадою».
«Важливо, - завершила зібрання А. Шацька, - щоб кожен голос було почуто. Бо від цього залежатиме, в якій країні ми будемо жити протягом п’яти наступних років. Тож давайте будемо активними».
Далі, послання було обговорене в колективах. Зауваження та пропозиції щодо президентського послання були передані до РДА – головного представника Президента України у Тростянецькому районі.

СМС інформування