Про скликання чергової 50 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання чергової 50 сесії
міської ради 6 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергову 50 сесію міської ради 6 скликання на 25 листопада 2014 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:
2.1. Про виконання програми благоустрою м. Тростянець на 2013-2014 роки.
2.2. Про внесення змін до програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Тростянець на 2013-2015 роки.
2.3. Про стан виконання Програми розвитку партнерства та міжнародної діяльності в місті Тростянець 2014 – 2016 роки.
2.4. Про внесення змін до програми забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради та вуличних комітетів на 2013-2016 роки.
2.5. Про розгляд висновків та пропозицій за результатами громадських слухань від 11.11.2014 року.
2.6. Про хід виконання міської програми «Дитячі меблі» на 2012-2015 р.р.
2.7. Про інвестиційну діяльність Тростянецької міської ради.
2.8. Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.
2.9. Про діяльність КП ТМР «Бюро технічної інвентаризації».
2.10. Про внесення змін до плану регуляторної діяльності Тростянецької міської ради на 2014 рік.
2.11. Про затвердження плану регуляторної діяльності Тростянецької міської ради на 2015 рік.
2.12. Земельні питання.
2.13. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності – 21 листопада 2014 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 21 листопада 2014 року о 15-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 24 листопада 2014 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 24 листопада 2014 року о 14-30 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 24 листопада 2014 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 50 сесії міської ради 6 скликання 25.11.2014 року.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                   Ю.А. Бова