Про проведення другого пленарного

від 24.04.2014 року № 6
м. Тростянець

Про проведення другого пленарного

засідання чергової 44 сесії міської ради 6 скликання У зв’язку із внесенням змін до Державного бюджету України, обласного та районного бюджетів, що відповідно зумовлюють зміни у міському бюджеті, згідно п. 4 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,:

1. Провести друге пленарне засідання чергової 44 сесії міської ради 6 скликання 30 квітня 2014 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

1. На розгляд другого пленарного засідання чергової 44 сесії міської ради 6 скликання винести питання:

1.1. Про звіт виконкому, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально- економічного розвитку міста за перший квартал 2014 року.

1.2. Про приєднання до ініціативи Угода Мерів.

1.3. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець водозабору ПрАТ «Тростянецьагроспецбуд», розташованого по вул. Шевченка,120а в м. Тростянець, та розподільчої системи централізованого водопостачання.

1.4. Про продаж автотранспорту, непридатного до використання.

1.5. Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.

1.6. Про фінансування соціальних проектів, що відібрано на конкурсній основі до реалізації у 2014 році.

1.7. Про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами м. Тростянець Сумської області на 2014-2018 роки.

1.8. Земельні питання.

3. Засідання постійних комісій провести: - постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 29 квітня 2014 року о 14-00 годині;

- постійної земельної погоджувальної комісії – 29 квітня 2014 року о 15-00 годині; - постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 29 квітня 2014 року о 16-00 годині;

- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 25 квітня 2014 року о 15-00 годині. 4. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення другого пленарного засідання 44 сесії міської ради 6 скликання 30.04.2014 року.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців. 6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                            Ю.А. Бова