Про внесення змін до розпорядження №31 «Про скликання чергової 41 сесії міської ради 6 скликання»

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 17.12.2013 року № 32
м. Тростянець

Про внесення змін до розпорядження №31
«Про скликання чергової 41 сесії
міської ради 6 скликання»

У зв’язку із підписанням Угоди про партнерську співпрацю між гміною Богухвала (Польща) та містом Тростянець, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до пункту 2 розпорядження №31 «Про скликання чергової 41 сесії міської ради 6 скликання», доповнивши порядок денний сесії такими питаннями:

1.1. Про затвердження Угоди про партнерську співпрацю між гміною Богухвала (Польща) та містом Тростянець.
1.2. Про внесення змін до статуту дочірнього підприємства «Добробут» комунального підприємства Тростянецької міської ради „Тростянецькомунсервіс”.
1.3. Про внесення змін до статуту дочірнього підприємства «Елегія» комунального підприємства Тростянецької міської ради „Тростянецьке ЖЕУ”.
1.4. Про внесення змін до статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Бюро технічної інвентаризації».
1.5. Про внесення змін до статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради „Міська ритуальна служба”.
1.6. Про внесення змін до статуту дочірнього підприємства «Комунжитло» комунального підприємства Тростянецької міської ради „Тростянецьке ЖЕУ”.
1.7. Про внесення змін до статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ».

3. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                Ю.А. Бова