Про відзначення Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці Незалежності України в місті Тростянець

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 19.08. 2013 № 84
м. Тростянець

Про відзначення Дня Державного
Прапора України та 22-ї річниці
Незалежності України в місті Тростянець

На виконання Указу Президента України від 08 квітня 2013 року №19/2013 «Про відзначення 22-ї річниці Незалежності України», беручи до уваги розпорядження голови районної державної адміністрації №262- ОД від 02.07.2013 «Про відзначення 22-річниці Незалежності України в Тростянецькому районі», керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести заходи з відзначення Дня Державного Прапора України та 22 - річниці Незалежності України в місті Тростянець (згідно з додатком 1 до даного рішення).
2. Виділити кошти в сумі 200 грн.00 коп. для відзначення Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці Незалежності України в місті Тростянець (згідно з додатком 2 до даного рішення).
3. Головному бухгалтеру Пустовойтовій В.А провести оплату згідно відповідних видатків бюджету.
4. Дане рішення направити причетним виконавцям.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ю. Мусієнко.

Міський голова                                                           Ю.А. Бова

Додаток №1

Завантажити