Благоустрій

Інформація для суб’єктів господарювання про особливості утримання прилеглої території взимку

Тростянецька міська рада нагадує суб’єктам господарювання усіх форм власності, які працюють у межах Тростянецької громади, що вони зобов’язані своєчасно прибирати прилеглу територію входів до будівель та споруд від снігу та льоду, забезпечуючи безпеку пересування перехожих!

На прилеглих територіях суб´єкти господарювання та підприємницької діяльності прибирають: тротуари від снігу і льоду та посипають їх піском; дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки (негайного прибирання скинутого снігу та льоду).

Нагадуємо, що за несвоєчасне прибирання території від снігу, відповідно до статті 152 КУпАП, передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. На посадових осіб, громадян-суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

СМС інформування