Сесія

Збереження інфраструктури сіл: Тростянецька міська рада викупить магазин у селі Кам'янецьке

21 січня 2022 року Тростянецька міська рада на засіданні 11 сесії 8 скликання прийняла рішення про придбання у Тростянецького міського споживчого товариства у комунальну власність колишнього магазину в селі Кам’янецьке, розташованого в селі по вулиці Ватутіна 85а.

Як зазначив голова Тростянецької громади Юрій Бова, цей крок направлений на збереження капітальних споруд сіл громади. Він вважає неприпустимим знищення наявних сільських об’єктів, які можуть ще багато років слугувати людям.

Так, міський голова навів приклад, коли нещодавно в селі Лісне відбулася прикра спроба розібрати місцевий магазин на будівельні матеріали и яка була силами громади зупинена.

За словами Юрія Бови, придбання магазину в селі Кам’янецьке - один з низки кроків задля збереження інфраструктури сіл і міська рада планує викупити аналогічні споруди в інших селах Тростянецької громади та поступово відновити їх задля використання для потреб громади.

СМС інформування