Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
В зв'язку зі змінами середньозваженого тарифу на теплову енергію по Сумській області затвердженого Головою Держенергоєфективності на 1-й квартал 2022 року (Тариф на 1-й квартал 2022року 3118,75 гр

В зв'язку зі змінами середньозваженого тарифу на теплову енергію по Сумській області затвердженого Головою Держенергоєфективності на 1-й квартал 2022 року (Тариф на 1-й квартал 2022року 3118,75 грн/Гкал було 1730,60 грн/Гкал зросло на 1388,15 грн ,на 80,2%), КП «Тростянецьке ЖЕУ» повідомляє територіальну громаду міста Тростянець про намір переглянути тарифи на транспортування теплової енергії.


Причиною подання на розгляд нових тарифів є невідповідність витрат, що входять до структури тарифів фактичному рівню витрат підприємства, а саме:


до складу тарифів на транспортування теплової енергії входять планові втрати теплової енергії яку виробляє та постачає ТОВ "Укртепло Суми (тариф на теплову енергію дане підприємство використовує на рівні середньозваженого тарифу на теплову енергію по Сумській області на підставі ст. 20 Закону України " Про теплопостачання"


Розрахунки тарифу на транспортування теплової енергії надані на розгляд в органи місцевого самоврядування на виконання п.57 Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що затверджений постановою КМУ від 01.06.2011 року №869 (зі змінами) (далі – Порядок).


Динаміка зміни тарифів (з ПДВ)
Назва тарифуДіючий (грн.)Планований(грн.)Різниця (грн)Різниця (%)Теплова енергія (послуга на транспортування теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів виробленої іншими організаціями)643,93755,57111,6417,34Проект рішення оприлюднений: вересня 2021 року на сайті Тростянецької міської ради.


Зауваження і пропозиції з приводу зміни тарифів на теплопостачання можуть бути надані КП «Тростянецьке ЖЕУ» у письмовому вигляді за адресою: м. Тростянецьвул. Вознесенська,72 тел. 0996264007 ,або ж у електронному вигляді на адресу електронної пошти: kptjeu@ukr.net протягом 7 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів.


Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец