Оперативна інформація щодо захворюваності на коронавірус

На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 510 осіб

COVID-19 підтвердили у 510 осіб (Конотопський р-н – 43, Охтирський р-н – 74, Роменський р-н – 33, Сумський р-н – 335, Шосткинський р-н – 25).

Станом на 13 січня 2022 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 133548 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 2890 летальних випадків, за минулу добу – 11 (Охтирський р-н – 1, Роменський р-н – 1, Сумський р-н – 9).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 127383 осіб, з них за минулу добу – 230 (Конотопський р-н – 105, Охтирський р-н –14, Роменський р-н – 17, Сумський р-н – 92, Шосткинський р-н – 2).

Інформація щодо заповненості ліжок (відсоток) у закладах охорони здоров'я Сумської області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 за посиланням:

Link

Нагадуємо, що актуальна інформація щодо перебігу коронавірусної інфекції на Сумщині розміщується на Telegram-каналі

Link

Детальніше про хід вакцинації за посиланням:

Link

(За інформацією ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».)

СМС інформування