Звернення міського голови

3 грудня, разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю

Цей день нагадує кожному з нас про його обов’язок – виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

Звичайно ж, цей день не можна називати святковим, проте він говорить необхідність забезпечення рівних прав людей з інвалідністю і їх участі в житті громади.

У цей день хочу побажати дорослим, юним і маленьким тростянчанам з особливими потребами здоров’я, бадьорості духу, гарного настрою, любові рідних людей, підтримки і поваги від оточуючих! Бажаю й надалі залишатися для усіх нас прикладом безмежних людських можливостей, та міцної сили волі, що ці можливості породжує. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми!

Зі словами подяки звертаюсь до всіх, хто опікується дітьми й дорослими людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги є справжнім виявом милосердя, людяності та любові до ближнього!

Задача влади – зробити все, щоб у кожного мешканця нашої громади були рівні можливості, щоб кожна людина, не залежно від того, в місті вона проживає чи в селі, не відчувала жодних обмежень.

З повагою, міський голова Юрій Бова

СМС інформування