Старостинські округи

Звіт старости Криничненського старостинського округу Людмили Кривошей за перший рік роботи

Для кожного сільського старости, я переконана, цей рік був непростим, але цікавим. Цікавим у тому, що ми, люди різних професій та спеціальностей, різні за віком та життєвим досвідом зійшлися в єдиній роботі, яка вимагає від нас головного - працювати так, щоби життя у тих практично "вбитих" селах з кожним днем поліпшувалося. А людям жилося безпечніше, краще й комфортніше!

Звісно, за один рік усього задуманого не зробиш, так і само як і без підтримки керівництва нашої громади, місцевих активістів, аграріїв, але все одно нам є що показати людям. Та вони, і без звіту бачать позитивні зміни в селі на краще. Однак, якщо дуже коротко, то про виконану роботу можна сказати наступне.

ДОВІДКОВО. До Криничанського старостинського округу входять 3 населених пункти - села Криничне, Машкове та Лісне. На початок року кількість зареєстрованого населення старостату - 297 чоловік. Тут працюють 2 філії Тростянецької публічної бібліотеки в селах Криничне та Лісне, а також Криничненський СБК. Також функціонують дві АЗПСМ, Криничненський та Машківський ФП.

ПОСЛУГИ НАСЕЛЕННЮ:
- у старостинському окрузі надаються соціальні послуги - перукаря, швачки, взуттєвика. Бажаючих скористатися послугами - більше ніж достатньо!
- також у Криничне раз на тиждень приїздить спеціаліст ЦНАПу;
- вирішено питання із доставкою скрапленого газу мешканцям сіл нашого старостату фірмою "Надія" (Полтава - газ).

БЛАГОУСТРІЙ:
- регулярно проводилося спилювання аварійних дерев, кущів та порослі;
- замінено 30 ламп вуличного освітлення;
- відремонтовано 6 колодязів у Лісному, і там же почищено 3 колодязі;
-відремонтовано та пофарбовано 6 пам'ятників та могил поховань воїнів у Машковому, Лісному та Криничному;
- встановлено дитячий майданчик та ігрові елементи в Криничному та кошти агрофірми "Кернел";
- для опалення сільських установ заготовлено у повній мірі дров;
- виконано ямковий ремонт дороги Криничне - Тростянець, протяжністю 2,5 км;
- підсипано дорогу щебенем до села Лісне;
- було проведено три толоки по благоустрою сільських територій.

Я щиро вдячна за наданий мені кредит довіри на займаній посаді! Сподіваюся на підтримку і з боку керівництва громади, і з боку самих людей. Разом ми поступово відродимо села, які довгий час занепадали. А тому, засукавши рукави - працюємо далі!