Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Виконком

Наповнення бюджету, тарифну політику, земельні питання висвітлив на виконкомі Володимир Злепко - заступник міського голови

Аналізуючи роботу відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності за 9 місяців поточного року, Володимир Злепко, зокрема, повідомив, що відділом було підготовлено та винесено на розгляд і затвердження сесією регуляторний акт - проект рішення «Про затвердження місцевих податків і зборів на території Тростянецької міської територіальної громади з 01.01.2022 року».

Фахівцями відділу проводилась робота по забезпеченню на території громади чіткої та прозорої тарифної політики щодо надання населенню міста, іншим споживачам житлово-комунальних та інших послуг. Проводилися перевірки розрахунків та надані пропозиції щодо затвердження в установленому порядку таких тарифів:

- тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, які надаються КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ»;
- тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які надає КП ТМР «Тростянецькомунсервіс»;
- тарифи на послуги поводження з побутовими відходами на теріторії Тростянецької міської ОТГ, які надає ДП «Екосервіс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс»;
- тарифи на ритуальні послуги (догляд та прибирання індивідуальних могил), що надаються КП ТМР «Міська ритуальна служба»;
- тарифи на автобусні перевезення, що надаються ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс;
- тарифи на автопослуги, які надає КП ТМР «Чисте місце»;
- тарифи на автопослуги, які надає КП ТМР «Енерголюкс».
- послуги, які надає комунальний заклад ТМР «Музейно-виставковий центр «Тростянецький»;
- послуги, які надає комунальний заклад ТМР «Спортивний клуб «Академія спорту».

Одним з ключових напрямків діяльності відділу була робота по узаконенню користування земельними ділянками, на яких фактично здійснюється господарська діяльність, контролю за своєчасністю та повнотою сплати плати за землю.

За 9 місяців 2021 року було підготовлено, підписано та зареєстровано у відділі з питань державної реєстрації:

- 96 договорів оренди землі;
- 53 додаткових угод щодо зміни розміру орендної плати за землю.

Із 96 договорів оренди землі на конкурентних засадах було передано 11 земельних ділянки загальною площею 22,5177 га за ставками 12,5% , 5,5%, 5,99% та 5,1 % на загальну суму 218,03 тис. грн. та 893 земельних ділянок під якими знаходиться майно орендаря загальною площею 23,75 га (за ставками 3%, 4%, 5%, 10%, 12%, 15% від нормативно грошової оцінки землі) на загальну суму 21,98/ тис. гривень.

Згідно додаткових угод до договорів оренди землі збільшено ставки орендної плати за землю до 12%, 15%, що дасть можливість отримати додаткові надходження до бюджету на загальну суму 2 428,78 тис. гривень.

Протягом січня - вересня 2021 року фахівцями відділу проводилась робота щодо погашення заборгованості минулих періодів до місцевого бюджету Тростянецької територіальної громади зі сплати за землю.

За результатами проведеної роботи відшкодовано заборгованість з початку року на загальну суму 307,2 тис. грн, а саме:
- «Земельний податок з фізичних осіб» - 43,9 тис. грн;
- «Орендна плата з фізичних осіб» - 263,3 тис. грн.

Комплекс заходів щодо надходження плати за землю дав можливість за 9 місяців 2021 року отримати 26 338,52 тис. грн. по даній статті бюджету, що становить 90,2% від запланованих надходжень, та в 2,5 рази більше ніж в 2020 році.

За результатами роботи щодо погашення заборгованості минулих періодів відшкодовано заборгованість по податку на нерухоме майно на загальну суму 65,5 тис. грн, а саме:
«Податок на нерухоме майно, вiдмiнне вiд земельної дiлянки, сплачений фiзичними особами, якi є власниками об'єктiв житлової нерухомості» - 22,0 тис. грн.

«Податок на нерухоме майно, вiдмiнне вiд земельної дiлянки, сплачений фiзичними особами, якi є власниками об'єктiв нежитлової нерухомості» - 43,5 тис. грн.

Проводилась робота з фізичними особами- підприємцями та юридичними особами, які зареєстровані в інших регіонах України, але використовують найману працю місцевих жителів та з тими суб’єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність в незаконний спосіб.

Здійснено 46 відвідувань фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб діяльність яких здійснюється у сферах торгівлі, організації харчування, будівництва. Метою відвідувань була інформаційно - роз’яснювальна робота, щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці найманих працівників.

Як результат проведеної роз’яснювальної роботи, створено 72 нових робочих місця, а саме:

через легалізацію тіньової зайнятості населення ФОП Константна А.А.- 2 робочих місця, ФОП Білик М.В. - 2 робочих місця, ФОП Протасова Н.М. - 1 робоче місце, ФОП Романчук В.І. - 3 робочих місця, ФОП Сасін А.В. - 2 робочих місця, ТОВ «ТАР» - 24 робочих місця, ТОВ «Шен Сервіс» - 28 робочих місць, ТОВ «Брейн Сорс Корпорейшн» - 10 робочих місць;

збільшення кількості найманих працівників у суб’єктів господарювання, ТОВ «СІТБ ПЛЮС» - 5 працівників, Гетьтманський національний природний парк – 2 працівника, ПАТ «Монделіс Україна» - 4 працівника, Тростянецький ДАП «Тростянецький агролісгосп» - 1 найманий працівник, ТОВ «ЛТЕК» - 2 найманих працівника.

Додаткові надходження ПДФО на кінець року мають скласти близько 114,4 тис. грн., як наслідок – наповнення місцевого бюджету, зниження рівня безробіття серед жителів нашої громади.

Протягом січня-вересня 2021 року було проведено 117 заходів з надання консультацій фізичним особам-підприємцям, бухгалтерам та керівникам підприємств, організацій з різних питань, зокрема, найбільша частка питань, що стосувалися належного оформлення та підстав звільнення найманих працівників. Проведення даних заходів проводилося в різних форматах, а саме: шляхом проведення зустрічей - круглих столів, виходом на місце проведення господарської діяльності суб’єктів господарювання, анкетування, телефонному режимі, тощо.

Триває співпраця з фахівцями Тростянецької районної філії Сумського обласного центру зайнятості з питань легальної активізації робочих місць.

За даний період було проведено 8 зустрічей з представниками підприємств, фізичними-особами підприємцями, які відповідно відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань мають реєстрацію поза межами нашої громади, з питань сплати ПДФО за найманих працівників, шляхом реєстрації (для підприємств) за неосновним місцем обліку, для ФОПів розглядалось питання перереєстрації.

На даний час такі суб’єкти господарської діяльності, як ТОВ “Шен Сервіс”, ТОВ “Вигідна покупка”(маг. «Аврора» (попередній суб’єкт господарювання ФОП Правда О.В. м. Полтава), сплачують ПДФО за найманих працівників до бюджету Тростянецької міської територіальної громади.

Після проведених перемовин з ФОП Смірновою Н. М. мережа магазинів «ТА-ДА» (реєстрація м. Полтава) зареєстровано 5 фізичних осіб - підприємців, платників єдиного податку 2 групи та 9 найманих працівників.

Проводиться робота в даному напрямку з підприємством ТОВ «Брейн Сорс Корпорейшн».

Комплекс заходів по надходженню ПДФО дав можливість за 9 місяців 2021 року отримати 83110,7 тис. грн., що становить 94,6 % від запланованих надходжень, або на 23753,9 тис. грн. більше ніж в 2020 році.

Надходження по єдиному податку склали за 9 місяців 2021 року 11815,12 тис. грн., що становить 97% від запланованих надходжень, або на 2699,1 тис. грн. більше ніж в 2020 році.

З серпня поточного року працівниками відділу, які увійшли до складу Комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат, проводиться моніторинг суб’єктів господарювання Тростянецької міської територіальної громади.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту