Культурне життя громади

Талановита українська письменниця Ольга Саліпа зустрілася з тростянецькими книголюбами

Ольгу Саліпу знає і пам’ятає чимало тростянчан. Свого часу вона вела журналістську діяльність в газеті «Круглий двір», де друкувала не тільки інформаційні статті, а й цікаві власні оповідання в рубриці «За чашкою кави», які згодом увійшли до її збірки оповідань «Теплі історії про справжнє».

Зараз пані Ольга проживає в місті Хмельницький, де має відповідальну й престижну роботу - працює прес-секретарем міського голови. Але завжди з теплотою згадує Ольга роки, пов’язані з Тростянцем та Охтиркою, де вона жила й працювала, й тоді навіть не думала, щоби стати письменницею. Адже поштовхом до написання оповідань, романів стала саме журналістська робота на Сумщині, почуті життєві історії, зустрічі з цікавими людьми.

Про це молода письменниця розповіла сьогодні на творчій зустрічі, яка відбулася в музейно-виставковому центрі «Тростянецький». Її організували співробітники Тростянецької публічної бібліотеки.

Тростянчани дізналися, про літературні досягнення Ольги Саліпи, а пишатися цій талановитій пані дійсно є чим! Ольга Саліпа - переможниця престижного міжнародного конкурсу «Коронація слова», дипломант конкурсів «Смолоскип» та «Гранослов».

Пані Ольга є авторкою двох збірок поезій, роману «Оля» (про Ольгу Кобилянську), романів «Зламані речі», «Будинок на Аптекарській» (ретророман), збірки оповідань «Теплі історії про справжнє», написаної під час мешкання на Сумщині, є членом Спілки письменників України.

Письменниця розповіла, що для того, аби твоя книжка «побачила світ», окрім таланту, потрібна й величезна працездатність, наполегливість, рішучість у досягненні своєї мети. «Якщо хочеш добігти, то біжи і не зупиняйся», - ось такий життєвий девіз пані Ольги!

На творчий захід прибув міський голова Юрій Бова, який привітав Ольгу Саліпу на Тростянецькій землі, побажав подальших творчих успіхів. Три книги Ольги Саліпи він придбав для Тростянецької публічної бібліотеки.

Варто додати що письменниця Ольга Саліпа – мама двох гарних синів –підлітків, а ще вона захоплюється вирощуванням квітів, пече смачні торти й має вдома величезну бібліотеку. Ось така талановита дівчина залишила свій слід в історії нашого Тростянця!