Ремонт доріг

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький проінспектував ремонт траси Н-12, що проходить через Тростянець

5 жовтня голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький у рамках робочої поїздки до Охтирського району відвідав місто Тростянець.

Мета приїзду очільника області - проінспектувати хід виконання робіт із будівництва автомобільної дороги загального користування державного значення Н-12 Суми - Полтава на ділянці км 60+620 - км 62+900 та км 67+800 - км 70-575.

На зустріч із очільником області прибули також міський голова Юрій Бова, начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван Романюк, заступник голови Охтирської РДА Олександр Панов.

- Сьогодні ми інспектуємо відразу кілька ділянок доріг - по місту Тростянець та біля шляхопроводу в селі Климентове. А далі - оглянемо трасу, яка з’єднує Сумську та Полтавську область, і вирушимо у бік Великої Писарівки - перевіримо дорогу, яка веде до міста Гадяч. Дня нас важливо з’єднати між собою районні центри Сумщини та наш регіон із сусідніми областями якісною дорогою. Те, що ми сьогодні побачили - роботи ведуться достатньо швидко та якісно, - підкреслив голова Сумської ОДА Дмитро Живицький. - Але необхідно, щоби ті дорожні роботи, які проводяться у межах населених пунктів - відбувалися у тісній співпраці із органами місцевого самоврядування. Адже останні, як ніхто краще, добре знать на що потрібно звернути увагу у першу чергу, виконуючи такий фронт дорожніх робіт.

Очільник області зробив важливі акценти на налагоджені плідної комунікації Служби автомобільних доріг області, підрядників і місцевої влади задля того, щоби максимально швидко та ефективно у такій результативній взаємодії виконувалися заплановані роботи.

Що ж до ремонту доріг місцевого значення, то Дмитро Живицький зауважив, що наразі йде збір заявок від громад на ремонт тих тих інших доріг місцевого значення плюс комунальних доріг, які можна фінансувати у рамках державного дорожнього фонду. Зібрані заявки будуть розставлені у пріоритетні черги, і виходячи з цього буде виділятися фінансування та ремонт тієї чи іншої дороги.

- Цьому році ми очікуємо на ремонт доріг місцевого значення, якими опікується обласна державна адміністрація, близько 200 мільйонів гривень додаткового фінансування, щоби ми могли виконати ці роботи, - підкреслив голова Сумської ОДА.