Важлива інформація

Міський голова Юрій Бова: ми повинні дати тепло людям, діти і дорослі у нас мерзнути не будуть

Осінній погоді, як кажуть, не поясниш, що за різними документами та договорами опалювальний сезон у населених пунктах має розпочатися не раніше 15 жовтня. Але холодні радіаторні батареї дорослим та дітям здоров’я точно не додадуть. Особливо зараз, коли люди і так масово потерпають від сезонної застуди та коронавірусу, який восени ще більше почав прогресувати.

Благо, що приватні помешкання у Тростянці давно переведені на індивідуальне опалення. А от подача тепла до цілої низки бюджетних організацій, коли середньодобова температура не піднімається вище +6, то дуже важлива тема.

На підприємстві "Укр тепло Суми", яке наразі виграло тендер - виробника тепла по нашому місту, кажуть, що у них відбувається модернізація й технічне переоснащення котелень під котли та потужності їх підприємства.

Мовляв, залишається тільки під’єднати певні агрегати до наявної системи теплопостачання і справа зроблена. Однак, опалювальний сезон, якби не втрутився міський голова Юрій Анатолійович Бова, вони б розпочали не раніше 15 жовтня. Говорять, що так прописано у договорі.

- Договори договорами, але наші люди, особливо діти, мерзнути не будуть. Наше завдання сьогодні - дати тепло людям! Тим більше, що є відповідне рішення комісії ТЕБ і НС щодо початку опалювального сезону достроково, зважаючи та те, що середньодобова температура нині не піднімається вище +6. Тому, для нас це дуже актуальне питання. Адже багато людей хворіють за застуду, та і ковід набирає нових обертів! - наголосив міський голова Юрій Бова сьогодні на нараді саме з питань теплопостачання.

На захід прибули керівники комунальних підприємств міста, представники ТОВ "Укртепло Суми", відділ ЖКГ міської ради тощо.

За результатами наради, зокрема, Олексій Котко, начальник відділу ЖКГ отримав від міського голови завдання направити лист до ТОВ "Укртепло Суми", яке є сьогодні орендарем відразу п’яти міських котелень, про необхідність розпочати опалювальний сезон у ряді бюджетних організацій - школах, дитсадках, лікарні, бібліотеках, клубах тощо, які опалюються дровами.

А також - розглянути можливість підключення приміщення великого корпусу міської ради (колишня РДА) до опалення котельні за адресою Татаренка 1б, яку технічно можливо запустити на дровах.