Охорона здоров'я

Нове інфекційне відділення Тростянецької міської лікарні розпочало приймати ковідних хворих

З 1 жовтня 2021 року у Тростянецькій міській лікарні повноцінно запрацювало нове інфекційне відділення, яке, як відомо, відкрили цього року на День міста. Наразі це нове відділення здійснює прийом хворих на ковід, госпіталізує їх, яка якщо є така потреба, і надає усю необхідну медичну допомогу, - таку новину нам повідомила профільна заступниця міського голови Олена Волкова.

За словами Олени Олександрівни, станом на 4 жовтня у Тростянецькій лікарні госпіталізований 21 пацієнт з діагнозом короновірусна інфекція. Шестеро людей перебувають у важкому стані, троє з них - знаходяться у реанімації.

З 21 госпіталізованого - 11 пацієнтів мешкають у Тростянецькій громаді, а 10 - жителі Охтирщини.

Нагадаємо, що станом на 1 жовтня 2021 року лікарні на Сумщині, які у першу чергу приймали коронавірусних хворих, були заповнені на 50%.

Того ж дня відбулося засідання Уряду за участі директора НСЗУ, його регіональних представників та очільників управлінь охорони здоров’я, де було прийнято рішення - негайно включити до списку закладів, які надають стаціонарну медичну допомогу хворим на ковід, також заклади резервної хвилі.

Відповідним рішенням Сумської ОДА і розпорядженням Керівника робіт із ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня від 26 серпня 2021 року № 53 Тростянецьку міську лікарню визнано медичним закладом резервної хвилі.

Тобто, такого типу заклади включаються у роботу по наданню стаціонарної медичної допомоги хворим на короновірусну інфекцію, як що заклади першої хвилі заповнені на 50% і серед усього іншого - будуть отримувати додаткові кошти від НСЗУ за лікування ковідних хворих.

Як бачимо, міський голова Юрій Бова вкотре грамотно розставив пріоритети, визначившись із облаштуванням саме сучасного інфекційного відділення для нашої Тростянецької лікарні. Тепер у ньому, ми переконані, врятують не одне людське життя.

При чому, туди везуть не тільки з Тростянця, а й сусідніх громад. Новітнє відділення, нагадаємо, забезпечене усім необхідним обладнанням та умовами, щоби протистояти коронавірусній хворобі.