Вакцинація

Щеплення від COVID-19 захистить ваше здоров'я

Щодня все більше людей хочуть захистити себе та близьких від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби, госпіталізації та смерті.

Ліків від COVID-19 поки що не існує. Лікування, яке застосовують, тільки полегшує перебіг хвороби, тобто покращує стан пацієнтів, допомагаючи пережити СОVID-19. Заразитися коронавірусом може людина будь-якого віку незалежно від статі, походження, соціального статусу та національності.

СОVID-19 може бути дуже небезпечним для людей старших за 60 років та з хронічними захворюваннями (бронхіальна астма, діабет, гіпертонія, онкологічні захворювання тощо). Саме тому щепитися від COVID-19 – означає захистити своє життя. Відповідально до цього питання відносяться медичні працівники нашого закладу, де щепленням від СОVID-19 вже охоплено 73,0 % працюючих.

Шановні мешканці Тростянецької громади! Вакцинуйтеся самі та допоможіть вашим близьким та рідним щепитися і вберегтись від тяжких наслідків COVID-19. Зробити щеплення легко. Тяжко й дорого хворіти на СОVID-19. Пандемія триває. Подумайте, як шкодуватимете, якщо захворієте, адже ви знали, що могли цього уникнути.

До відома жителів громади! У нашому місті на базі КНП «Тростянецький ЦПМД» працює 2 пункти щеплення. Знаходяться вони за адресами: м.Тростянець, вул. Нескучанська № 7 та вул. Шкільна № 3.

З усіх питань щодо графіку роботи пунктів щеплення та проведення вакцинації звертайтеся до реєстратури вищевказаного закладу за телефоном: 05458- 6-12-83.

Бажаємо всім здоров’я!