Святкові заходи

З професійним святом привітали освітян

Золота осінь дарує усім нам чудове свято – День працівники освіти. Це свято яскравих квітів, щирих привітань та душевних слів вдячності за безцінний скарб усього людства – знання!

День вчителя – це дійсно всенародне свято, це привід сказати слова вдячності нашим вчителям, вихователям, педагогам позашкілля, інклюзивної освіти.

Сьогодні в Центрі культурних послуг відбулися урочистості, освітянську громаду Тростянеччини щиро привітав зі сцени міський голова Юрій Бова. Він подякував педагогам за те, що вони завжди перебувають в центрі суспільного життя, освоюєте нові програми навчання, реалізуєте нові проекти.

Міська влада, в свою чергу, намагаємося створити найкращі умови, необхідні для розвитку освіти Тростянеччини в усіх її напрямках: ремонтуються класи і шкільні приміщення, поліпшується матеріально-технічне забезпечення, здійснюється підтримка вчителів у будь-яких починаннях та ініціативах.

Бажаю щоби ви, шановні педагоги, мали гідну плату за свою нелегку працю, бачили її результати у високих результатах ваших учнів, – говорив міський голова. – Міцного вам здоров’я, нових професійних здобутків, особистого щастя, якомога більше яскравих миттєвостей життя!

З професійним святом педагогів привітала в. о. начальника відділу освіти тростянецької міської ради Юлія Іщенко, помічник –консультант народного депутата Миколи Задорожнього – Людмила Бейзим.

За доброю традицією, до Всеукраїнського Дня учителя оновлюється Дошка пошани відділу освіти. Цьогоріч Свідоцтва про занесення на Дошку пошани отримали:

Артюх Максим Олександрович, тренер-викладач з панкратіону КЗ «Тростянецька ДЮСШ»;
Бала Світлана Борисівна, вихователь КЗ дошкільної освіти (дитячий садок) «Калинка»;
Ващенко Ірина Миколаївна, учитель початкових класів ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2;
Головченко Ірина Миколаївна, учитель української мови та літератури Тростянецької філії № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3;
Деревянченко Олена Миколаївна, бухгалтер відділу освіти Тростянецької міської ради;
Кудря Сергій Миколайович, акомпаніатор КЗ позашкільної освіти «Палац дітей та юнацтва» Тростянецької міської ради;
Лантух Тетяна Василівна, учитель початкових класів ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5;
Мельникова Наталія Іванівна, вихователь КЗ дошкільної освіти (ясла-садок) «Червона шапочка»;
Міщенко Тетяна Миколаївна, керівник музичний КЗ дошкільної освіти (ясла- садок) «Казка» Тростянецької міської ради;
Пономаренко Алла Миколаївна, вихователь КЗ дошкільної освіти (дитячий садок) «Білочка»;
Рибальська Алла Володимирівна, вихователь КЗ дошкільної освіти (ясла- садок) «Ромашка»;
Рябоконь Людмила Вікторівна, учитель початкових класів Кам’янського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
Сатрапінська Юлія Сергіївна, учитель інформатики ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3;
Сорока Світлана Павлівна, практичний психолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької міської ради;
Яременко Тетяна Анаталіївна, учитель початкових класів Білківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради.

Ряд кращих педагогів Тростянеччини були нагороджені почесними грамотами Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, почесними грамотами Тростянецької міської ради, відділу освіти Тростянецької міської ради, Подяками від народного депутата України Миколи Задорожнього.

Яскраві творчі виступи дарували педагогам вихованці Палацу дітей та юнацтва, артисти Центру культурних послуг й запрошена гостя свята — Марина Велітченко – учасниця проекту Х-фактор, лауреатка престижних творчих конкурсів.

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец