Привітання міського голови

Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Щороку перша неділя жовтня дарує нам це прекрасне свято усіх освітян! Для кожного з нас життєва дорога розпочинається з дитячого садочка та школи, зі знань, умінь та навичок, які нам дають вихователі й вчителі.

Освіта завжди дуже важлива в будь-якому суспільстві, і роль учителя в ній ключова. Так було дві тисячі років тому, так є сьогодні і буде надалі.

Протягом усього життя ми з теплотою і вдячністю згадуємо своїх вчителів – мудрих, уважних і доброзичливих, які навчали, підтримували, допомагали пізнавати життя.

Вчитель – одна з найблагородніших професій, адже саме він формує світогляд дитини, моральні якості, громадянську позицію. Тож з нагоди професійного свята дозвольте подякувати вам, шановні педагоги, за високий професіоналізм, небайдужість, наполегливість, за бажання вчитися й розвиватися, за любов до обраної справи!

Найвищою нагородою для вчителя завжди були успіхи та досягнення його учнів. Тож зичу вам якомога більше таких нагород.

Кожному з вас, дорогі освітяни, бажаю здоров’я, миру, щастя, добробуту, наснаги, успіхів та великих досягнень у звитяжній педагогічній праці на славу рідної Тростянеччини та Українській Державі!

З повагою, міський голова Юрій Бова