День міста

Стадіон ім. В. П. Куца урочисто відкрили після якісної реконструкції!

361-й День народження Тростянця - день дійсно унікальний! Адже до цьогорічного Дня народження нашого славного міста, крім якісної модернізації міської лікарні, приурочена ще одна визначна подія - відкриття оновленого стадіону ім. В. П.Куца!

Реконструкція міського стадіону ім. В. Куца проводилася з 2018 року. Спочатку власними бюджетними силами громади, а потім - за програмою будівництва футбольних полів зі штучним покриття, було побудоване футбольне поле розміром 60Х40 метрів.

Нагадаємо, що усі роботи на стадіоні, і разом з тим початок будівництва нового спортивно-оздоровчого комплексу "Н2О" проводиться в рамках реалізації Програми Президента України В. Зеленського "Велике будівництво".

З 2019 року роботи по реконструкції на стадіоні проводяться за рахунок коштів ДФРР та міського бюджету 70/30.

Що уже наразі виконано:

- Основне футбольне поле з натуральною рулонною травою та системою автоматичного поливу, розміром 105х68 метрів.

- Футбольне поле з покриттям зі штучної трави, розміром 40х20м.

- Шість бігових доріжок 100 метрів, для бігу по прямій;
- Чотири бігові доріжки 400 метрів для бігу по колу;
- Яма для стрибків у довжину;
- Освітлення тренувальних футбольних полів;
- Благоустрій.

Вартість реконструкції після коригування, без врахування вартості освітлення основного поля – 44 мільйони 123 тисяч 104 гривні.

Тож, сьогодні пообіді був даний старт урочистостям з нагоди відкриття оновленого стадіону, на які прибули почесні гості - міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчинов, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, голова Сумської ОДА Дмитро Живицький, голова Сумської облради Віктор Федорченко, народні депутати України Михайло Ананченко, Микола Задорожний та Ігор Молоток.

Міський голова Юрій Анатолійович Бова, привітавши мешканців міста Тростянець та гостей із такою визначною подією, зокрема, сказав:

- Наша громада є малою батьківщиною олімпійського чемпіона Володимира Куца, чиїм ім’ям названий цей стадіон. Тож, особисто мені вже не сила було дивитися у якому занедбаному стані був цей спортивний об’єкт. Тому, ми доклали максимум зусиль для того, щоби провести тут сучасну реконструкцію. Зробили усі умови для того, щоби наші діти, молодь мали можливість потужно спортивно розвиватися, і серед нас зростали нові чемпіони, - підкреслив міський голова Юрій Бова.

Почесних гості також від щирого серця поздоровили тростянчан з такою приємною подією, і заодно - привітали з Днем міста!

У відповідь - отримали символічні футболки зі своїми прізвищами від вихованців СК "Академія спорту". Далі за сценарієм був святковий парад спортсменів Тростянецької міської територіальної громади, показові виступи з панкратіону, дзюдо, боксу, футболу, гирьового спорту.

А ще - делегація почесних гостей побувала на місці початку зведення спортивного комплексу " "Н2О - Махі", де кожен із них залишив свої записки із побажаннями, які потім поклали у спеціальну капсулу й забетонували. Тож, до роботи на будівництві нового спортивно-оздоровчого об’єкту сьогодні долучився кожен із чиновників!

О 16:00 годині розпочався видовищний матч між ФК "Тростянець" та Зірками українського футболу, який ви, якщо не вдалося сьогодні побувати на стадіоні, в деталях зможете побачити на каналі "TVT".