День міста

Святкове надвечір'я запам'яталося урочистою ходою, почесними нагородами, щирими вітаннями й чудовим концертом!

Настільки неповторно яскраві, сповнені позитиву, щирості та шквалу позитивних емоцій урочистості до Дня міста, здається, можуть відбуватися тільки у Тростянці. Нашому славному місту виповнюється 361 рік!

Протягом усього дня своїх іменин, Тростянець буквально утопав у різноманітних дитячих розважальних заходах, конкурсах, спортивних змаганнях, фотовиставках тощо. А надвечір, за давньою традицією, на вул. Миру - напроти будівлі Пенсійного фонду почала шикуватися колона містян, щоби урочистою ходою пройтися головною адміністративною вулицею нашого Тростянця до Вічевої площі, зайти до Круглого двору і вже там продовжити урочисту частину святкування Дня міста.

Нагадаємо, що в урочистій ході, яку очолив міський голова Юрій Бова разом із своїми заступниками, брали участь керівники структурних підрозділів міської ради, представники цілої низки галузей та трудових колективів нашої громади, а ще іноземний почесний гість - Генеральний Консул Республіки Польща в Харкові - пан Пьотр Стаханчик.

Музичною та водночас візуальною прикрасою урочистої ходи став виступ барабанщиць, які приїхали до нас із міста Харків, і духового оркестру з міста Ромни, що належить до відомства МНС України.

О пів на п’яту вечора у стінах старовинного Круглого двору розпочалася урочиста частина сьогоднішнього святкового дійства. До мікрофону із вітальним словом став міський голова Юрій Анатолійович Бова, який надіслав усім містянам і нашим численним гостям масу щирих, теплих поздоровлень зі святом!

А ще - очільник громади коротко, але дуже змістовно запропонував усім разом пригадати найважливіші етапи розвитку, та покрокову реалізації тих надважливих проєктів та задумів, які усім нам спільною сумлінною працею вдалося запустити у Тростянці!

Це, насамперед:

продовження розбудови та якісного технічного переоснащення міської лікарні, причому, у надскладні часи коронавірусної епідемії;

повна реконструкція міського стадіону ім. В. Куца, який якісно змінився просто до невпізнання;

успішний старт будівництва спортивно - оздоровчого комплексу "Н2О", перші залізні опори до якого уже забили в землю, і багато чого іншого.

За усім цим стоїть дуже клопітка щоденна праці наших земляків - представників десятків різних професій та спеціальностей, які рухають вперед, розвивають наше славне місто.

Тому, саме сьогодні, у День народження міста Тростянець, кращі з кращі з них отримали на святковій сцені під гучні оплески гостей свята Почесні відзнаки, цінні подарунки у вигляді наручних годинників із символікою міста та грамоти Тростянецької міської ради за свою сумлінну працю та значний внесок у розвиток міста Тростянець та громади в цілому.

Нагородження провів міський голова Юрій Бова. Імена кращих з кращих наших земляків, яких нагородили сьогодні, ми надрукуємо в окремому матеріалі.

До щирих поздоровлень міського голови приєднався також Генеральний Консул Руспубліки Польща в Харкові - пан Пьотр Стаханчик, який побажав подальшого процвітання Тростянцю, здоров’я, достатку та благополуччя усім його мешканцям. Також висловив упевненість у зміцненні відносин нашого міста з польськими містами - побратимами.

А потім до слова запросили ще одного почесного гостя - народного депутата України від нашого виборчого округу Миколу Миколайовича Задорожного. Він також надіслав тростянчанам чимало щирих вітань, але при цьому зробив наголос на кількох важливих, чисто практичних речах.

Зокрема, парламентар пообіцяв надати допомогу у облаштуванні кількох бібліотек нашої громади, а ще сприяти у технічному оснащенні Спілки громадських організацій, куди входить ціла низка місцевих ГО.

Урочисту частину святкування прекрасно доповнювала концертна програма, яку підготували майстри сцени міського Центру культурних послуг, старостинських клубних закладів, а ще творчі колективи з Сум та Харкова.

Але найочікуванішою родзинкою святкового дійства став виступ на сцені у Круглому дворі заслуженого артиста України Віталія Козловського! Глядачів під час вечірньої дискотеки зібралося стільки, що, як кажуть, яблуку ніде було впасти. Яскраві світлини говорять самі за себе.

Закінчилося святкування Дня міста традиційно-святковим феєрверком. Нагадаємо, що на завтра - 12 вересня, додатково запланована ще ціла низка приємних урочистих подій. Попередньо, назвемо цей прийдешній день - "День інноваційних інфраструктурних відкриттів". Буде дуже пізнавально й цікаво!