Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
День міста
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Нове інфекційне відділення разом із термомодернізованим стаціонаром відкрили у Тростянці до Дня міста

В межах святкування Дня міста в Тростянці відбувалася дуже важлива подія - офіційне відкриття оновленого стаціонарного корпусу і водночас капітально відремонтованого додаткового інфекційного відділення на четвертому поверсі стаціонарного корпусу Тростянецької міської лікарні.

Це насправді дуже значне досягнення, і ми пишаємося, що саме наша громада розбудовує лікарню, яка відповідатиме усім вимогам та європейським стандартам.

Нагадаємо, що у 2019 році Тростянецька громада взяла лікарню у свою власність і почала поступову роботу по перетворенню її на сучасний, конкурентноспроможний медичний заклад не лише Сумщини, а й усієї України.

Загалом 15 мільйонів гривень вкладено у оновлення лікарні. Тростянецькій громаді значну допомогу у цьому надав Міжнародний кредитний фонд NEFKO, завдяки кредиту на майже 13 мільйонів гривень (на п’ять років, під 3% річних). Ще близько 2,5 мільйони гривень залучені із міського бюджету. Саме із цих коштів у тепломодернізацію стаціонарного корпусу вклали 14,6 мільйони гривень. Роботи виконані у стислі терміни та якісно.

Що було зроблено? За ці кошти була проведена повна модернізація стаціонару, загальною площею 4295 кв. м. Замінено вікон та дверей загальною площею 1020 м. кв. Відремонтований дах, зроблений сучасний закритий заїзд для авто швидкої допомоги. Утеплена теплотраса. Встановлений індивідуальний тепловий пункт тощо.

Після цього стаціонарний корпус став настільки енергоефективний, що може економити для громади біля 2 мільйонів бюджетних коштів щороку.

Що відомо про оновлене інфекційне відділення?

Загальна його площа - 189 кв. м. На його ремонт було витрачено 1,2 мільйони гривень, та на закупівлю обладнання плюс ще 600 тисяч гривень з міського бюджету.

Між іншим, це нове відділення спеціально пристосоване для надання медичної допомоги хворим на СOVID (там 10 стаціонарних ліжок, що забезпечені киснем).

Нова "інфекційка" забезпечена сучасними та якісними меблями, медичними ліжками, душовими кімнатами та санвузлами тощо.

Доречно сказати, що ці важливі інфраструктурні інновації у медичній галузі співпали із святкуванням Дня міста Тростянець. Тому, розділити із тростянчанами подвійну радість святкування до нас прибули поважні гості - міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчинов, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, голова Сумської облдержадміністарції Дмитро Живицький, голова Сумської облради Віктор Федорченко, відразу три народних депутати - Ігор Молоток, Микола Задорожній та Михайло Ананченко.

Як і годиться керівнику громади, наш міський голова Юрій Анатолійович Бова перший взяв вітальне слово, щиро подякував та вручив подяки проєктантам, забудовникам, які робили усе, щоби якнайшвидше завершити запланований обсяг робіт по нашій лікарні.

- Я ще з 2018 року запланував для себе зробити максимум, щоби перетворити цю колись занедбану лікарню на максимально комфортний лікувальний заклад для пацієнтів нашої та сусідніх громад. Зробити його одним із найкращих в Україні за рівнем надання медичних послуг. Ми впевнено рухаємося у цьому напрямку, і усе те, що нам уже вдалося зробити для нашої лікарні - то далеко не кінець нашого великого задуму, - підкреслив міський голова Юрій Бова.

У свою чергу міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, взявши вітальне слово для виступу, анонсував збільшення у наступному році заплат медичним працівникам. Він наголосив, що медсестра у 2022-му буде отримувати 13 тисяч 500 гривень, а лікар - 20 тисяч гривень! Головне, щоби за відповідні зміни до бюджету задля вирішення питання збільшення зарплат проголосували у парламенті.

Після урочистої церемонії перерізання стрічки до стаціонарного корпусу, високоповажні гості побували відразу у кількох відділеннях - новому інфекційному, терапевтичному, гінекологічному та пологовому, а також неврології.

Після оглядин сучасних палат, новітнього обладнання, дійсно європейських умов для лікування хворих - ні у кого із чиновників не залишилося сумнівів, що у Тростянці влада дійсно працює для людей.

Тож, будемо сподіватися, що у високих владних кабінетах тепер точно приймуть правильне рішення, щоби Тростянецька міська лікарня таки отримала статус другої опорної (після Охтирки) у цій частині Сумського регіону.


 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту