Про проведення шостого пленарного засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 19.06.2021 року
м. Тростянець № 28

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до ч.2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись ст.10 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:
1. Провести 22 липня 2021 року шосте пленарне засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік».
2.2. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання Тростянецької місткої ради від 15.11.2018 року № 843 «Про затвердження структури та чисельності працівників Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради».
2.3. Про внесення змін до рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької місткої ради від 26.06.2018 року № 532 «Про затвердження структури та чисельності працівників Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради».
2.4. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року № 717 «Про затвердження структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради.
2.5. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул.Набережна, 31д та її продаж гр.Кліщову Євгену Олександровичу.
2.6. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул.Шевченка. 120а та її продаж гр.Гребельній Оксані Ігорівні.

3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести в депутатській кімнаті за адресою: м.Тростянець, вул. Миру, 6:
- з питань освіти, культури, туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 21 липня 2021 року о 14.00 годині;
- з питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі – 21 липня 2021 року о 17.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
шосте пленарне засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он – лайн трансляцію шостого пленарного засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 22 липня 2021 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради Наталія КОВАЛЬОВА