Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДАЖ

Оголошення про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації – житлового будинку загальною площею 73,6 м2 по вул. Лісна, 33 в с. Боголюбове (колишнє с. Зарічне), Охтирського району (в минулому Тростянецького району), Сумської області.

Об’єктом продажу є одноповерховий дерев’яний житловий будинок загальною площею 73,6 м2 на території Тростянецької міської територіальної громади.


Складовими частинами будинку є три житлові кімнати, кухня, веранда та коридор. Об’єкт продажу тривалий час не використовується за призначенням та потребує ремонту і реконструкції.


Перевагою придбання даного будинку є його вдале місце розташування.Село Боголюбове розташоване на правому березі найчистішої річки України – Ворскла, у затишному та мальовничому місці з чарівними краєвидами та чистим повітрям. Близькість річки, цілюще повітря та неповторна природа села Боголюбове створюють найкомфортніші умови для проживання та відпочинку за містом.

В селі облаштовано дві зони пляжного відпочинку на березі річки, які знаходяться в безпосередній доступності від будинку.


Недарма в народі говорять, що Боголюбове означає «місце облюбоване Богом». Село має прадавню видатну історію та славиться своїми археологічними пам’ятками, що складаються з трьох городищ, поселення та скіфських курганів.


У селі Боголюбове активно відновлюється історична спадщина, досліджуються пам'ятки археології, незабаром відкриється історико-краєзнавчий музей та буде створено Екопарк. Це буде сприяти розвитку туризму та збільшенню економічного потенціалу села та територіальної громади в цілому.

Село розташоване за 7 км від м. Тростянець і за 9 км від залізничної станції Тростянець-Смородине, яка є одним зі значних залізничних вузлів Сумської області. Поруч проходить автомобільна дорога (Н12 Суми - Полтава).


Придбавши будинок у цій мальовничій містині, ви матимете найкращі можливості для відпочинку на лоні природи в будь-яку пору року! Пляжний відпочинок, риболовля, полювання, прогулянки лісом - і це ще не всі можливості для цікавого дозвілля! Крім того, велика земельна ділянка надасть змогу власникам домоволодіння зайнятися захоплюючою справою, яка приносить задоволення – бджолярством, садівництвом, городництвом, тощо.
Це, в свою чергу, надасть змогу забезпечити власні потреби в якісній, екологічно-чистій, натуральній продукції бджільництва, плодово-ягідних та овочевих культур.


Земельна ділянка під об’єктом продажу сформована загальною площею 0,2500 га.

Стартова ціна об’єкта продажу: 20870,00 грн. грн. (двадцять тисяч вісімсот сімдесят гривень 00 копійок).


Додаткові умови продажу об’єкта приватизації:


Витрати пов’язані з нотаріальним посвідченням та державною реєстрацією договору купівлі - продажу оплачуються покупцем.


Переможець аукціону до дати укладення договору купівлі-продажу відшкодовує Тростянецькій міській раді витрати по підготовці об’єкту до продажу в розмірі 5827,57 грн. (п’ять тисяч вісімсот двадцять сім гривень 57 копійок).


Дата проведення аукціону 10.08.2021 року. Ідентифікатор об’єкта об’єкта малої приватизації в електронній торговій системі Рrozorro. Продажі: UA-AR-P-2021-07-07-000001-3.

Громадян, зацікавлених у придбанні домоволодіння по вул. Лісна, 33 в с. Боголюбове (колишнє с. Зарічне), Охтирського району (в минулому Тростянецького району) Сумської області, за більш детальною інформацією просимо звертатися до Тростянецької міської ради за адресою м. Тростянець, вул. Миру, 6 або за тел. 5-13-80.


 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту