Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2021 рік

від 08 липня 2021 року № 90
м. Тростянець

Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2021 рік

Керуючись ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 6 ч. 5 ст. 22 Бюджетного кодексу України, Правилами складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання та Інструкцією про статус та особливості участі у бюджетному процесі відповідальних виконавців бюджетних програм місцевих бюджетів, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24 грудня 2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік», рішення Тростянецької міської ради 8 сесії 8 скликання (третє пленарне засідання) №784 від 30 червня 2021 року "Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 241 Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік":

1. Внести зміни до паспорта бюджетної програми на 2021 рік по головному розпоряднику коштів бюджету Тростянецької міської територіальної громади — Тростянецька міська рада, виклавши їх у новій редакції:

1) КПКВК МБ 0112144 «'Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет»;

2) КПКВК МБ 0115048 «Розвиток спортивної інфраструктури»;

3) КПКВК МБ 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів»;

4) КПКВК МБ 0117220 «Газифікація населених пунктів;

5) КПКВК МБ 0117540 «Реалізація заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».

2. Начальнику відділу інформаційних технологій Куц І.В. забезпечити

оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Тростянецької міської ради.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.