Ремонт доріг

Якісно відремонтований шляхопровід відкрито!

Приємний рух по якісно відремонтованій, тепер уже дійсно європейського рівня дорозі сьогодні з ранку вже відчули сотні водіїв, пересуваючись на автівках та автобусах через шляхопровід над залізницею, що знаходиться на республіканській трасі Н-12.

Звісно, людей сьогодні дуже хвилює питання: чи продовжать ремонтувати дорогу через Тростянець далі? Однозначно, ми можемо сказати, що так!

- Капітальний ремонт республіканської траси через Тростянець наразі продовжать від Європейського ринку, по вул. Благовіщенській, і аж до виїзду на Охтирську гору. Все буде зроблено якісно, із зручними заїздами до приватних дворів та прилеглих крамниць. На Охтирській горі зроблять розширення дороги на дві смуги для руху, - прокоментував заступник міського голови Юрій Заяц. - За межею міста Тростянець, на ділянці біля 5 кілометрів, виконають поточний ремонт, а далі знову робитимуть капітальний ремонт аж до "круга", що на в’їзді в Охтирку.

Чиновник також повідомив, що ділянку дороги від булочної "Севар-Хліб" до центральної частини міста теж неодмінно відремонтують.

Справа в тому, що наразі міська влада займається виготовлення нового проєкту цієї ділянки дороги, він знаходиться на завершальної етапі виготовлення. У відділі капітального будівництва міської ради пояснюють, що за старим проєктом дорога має ширину 9 метрів, а по факту вона близько 12.

Уявіть, який би вигляд мало те асфальтування через частину міста, якби все робити за старим проєктом?

Тож, є домовленість із Службою автомобільних доріг області, що за власні кошти ми виготовляємо новий проєкт, а потім дорогу зроблять так, як і має бути: за усіма технічними вимогами та якісно!