Про перенесення чергової 22 сесії міської ради 6 скликання та внесення змін до п. 2 розпорядження №16 від 10.07.2012 року

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 30.07.2012 року № 18
м. Тростянець

Про перенесення чергової 22 сесії
міської ради 6 скликання та внесення змін
до п. 2 розпорядження №16 від 10.07.2012 року

В зв’язку із тим, що 23.07.2012 та 26.07.2012 року засідання чергової 22 сесії Тростянецької міської ради 6 скликання не відбулися через відсутність кворуму, згідно п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 14 Регламенту Тростянецької міської ради 6 скликання::

1. Перенести пленарне засідання чергової 22 сесії міської ради 6 скликання на 31 липня 2012 року на 10-00 годину, що відбудеться у залі засідань міської ради.

2. Внести зміни до п. 2 розпорядження №16 від 10.07.2012 року, виклавши його в такій редакції:

«2. На розгляд чергової 22 сесії винести питання:

2.1. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міськради по виконанню програми соціального і економічного розвитку міста за перше півріччя 2012 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя 2012 року.
2.3. Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.
2.4. Про перерахунок кількості споживачів гарантованих послуг на 2013 рік.
2.5. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення міському голові та заступникам міського голови.
2.6. Земельні питання.
2.7. Різне».

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності - 31 липня 2012 року о 09-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 31 липня 2012 року о 09-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 31 липня 2012 року о 09-00 годині.

Міський голова                Ю.А. Бова