Привітання міського голови

Шановна Тростянецька громадо! Щиро вітаю усіх з найвеличнішим святом для християн – Воскресінням Христовим!

Великдень уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення, наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань. Кожен знаходить у цьому святі особливий зміст, співставляє свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю. Великдень пробуджує в нас прагнення бути добрішими і милосерднішими.

Нехай же це свято принесе Вам благополуччя і весняне відродження, додає сили в усіх добрих справах, а життя стане світлішим і прекраснішим.

Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам’ятати у нинішній непростий час.

Адресуючи один одному найкращі побажання доброго здоров’я, миру, щастя і оптимізму на шляху подолання викликів сьогодення, спільно з вами прошу Божого благословення, і вірю, що єдність, заснована на віковічних християнських цінностях, і надалі згуртовуватиме нас на рідній батьківській землі.

Нехай передзвін Великодніх дзвонів наповнить життя кожного з вас світлом і радістю, додасть наснаги та енергії, благословить кожну родину, рідну нам Тростянеччину та всю Україну на мирне і достойне майбутнє! Зі святом!

З повагою, міський голова Тростянецької ТГ Ю. А. Бова