З офіційних джерел

Пропонуємо до перегляду освітній серіал Міністерства цифрової трансформації про електронний підпис

Про що цей освітній серіал: електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу.

Проте у громадян часто виникає багато запитань, на які потрібно давати відповіді. Які можливості дає електронний підпис? Як безпечно його зберігати? Де отримати? Як використовувати? Як підписати документ?

Всі ці та багато інших запитань висвітлюють експерт Мінцифри у сфері електронних довірчих послуг Олександр Козлов спільно з українськими акторами — Тетяною Шелігою та Максимом Самчиком.

Цей курс для того, щоб навчитись по максимуму використовувати можливості електронного підпису, адже він є ключем до цифрового світу.

Курс складається з 7 серій тривалістю 4-9 хвилин, доступний за посиланням: https://cutt.ly/xcS5OzU. Ви навчитеся використовувати всі можливості е-підпису та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп'ютера, зокрема:
- зможете розібратися, що таке е-підпис та для чого він потрібен;
- дізнаєтеся, у яких життєвих ситуаціях він може знадобитись;
- навчитесь з його допомогою підписувати документи;
- авторизуватись на онлайн-платформах;
- дізнаєтеся, як безпечно його зберігати.