Важлива інформація

До відома жителів Тростянецької громади: СБУ просить повідомляти про підозрілих осіб

Негативні процеси на Сході України, пов’язані з посиленням російської військової агресії, обумовлюють необхідність підвищення пильності населення. Сьогодні кожен свідомий громадянин нашої країни повинен дбати про громадську безпеку.

З метою попередження можливих диверсійних та терористичних проявів, Управління Служби безпеки України в Сумській області звертається до тростянчан з проханням повідомляти про будь-які факти прибуття чи перебування на території Тростянецької громади підозрілих осіб, про наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, а також інші злочини, віднесені до підслідності СБ України.

До об’єктів критичної інфраструктури можуть бути віднесені підприємства та установи, як провадять діяльність та надають послуги в галузях енергетики, хімічної промисловості, транспорту, інформаційно-комунікаційних технологій, електронних комунікацій, у банківському та фінансовому секторах; продовольство, охорона здоров’я, комунальне господарство тощо.

В Управлінні Служби безпеки України в Сумській області цілодобово функціонує телефонна лінія довіри за номером (0542) 61-00-69, (0542) 60 74 90, (0542) 60 00 69, а також електронна поштова скринька usbu_sum@ssu.gov.ua

Телефон «гарячої лінії» Національної поліції – 0 800 500 202 102