Про проведення 36 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 8

Про проведення 36 сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):

1. Провести 36 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 22 липня 2020 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про звіт виконавчого комітету, апарату, комунальних підприємств, установ та організацій міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку Тростянецької міської об‘єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року.
2.2. Про заслуховування звіту директора КП ТМР «Телерадіокомпанія Тростянець».
2.3. Про продовження дії контракту з директором комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець».
2.4. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2019 року № 595 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
2.5. Про внесення змін до рішення 1 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 21.11.2017 року № 5 «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Тростянецької міської ради та її виконавчих органів».
2.6. Про затвердження Положення про відділ містобудування та архітектури апарату Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.7. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року № 717 «Про затвердження структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради».
2.8. Про внесення змін до рішення 9 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 402 від 06.04.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради» з 01 серпня 2020 року.
2.9. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 548 від 18.12.2019 року «Про затвердження Плану діяльності Тростянецької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік».
2.10. Про прийняття безхазяйного нерухомого майна у комунальну власність Тростянецької міської ОТГ на баланс Тростянецької міської ради.
2.11. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської ОТГ на баланс КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР медичного обладнання.
2.12. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської ОТГ на баланс КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР тестів для діагностики коронавірусу.
2.13. Земельні питання.

3. Різне.

4. Засідання постійних комісій провести:

- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 20 липня 2020 року о 10.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 20 липня 2020 року о 13.00 годині;
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 21 липня 2020 року о 14.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 21 липня 2020 року о 16.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 21 липня 2020 року о 17.30 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
36 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.

6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 36 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 22 липня 2020 року.

7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Юрій БОВА