Дорогі і прекрасні жінки!

Дорогі і прекрасні жінки!

Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Ми схиляємось перед вашим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Ви володієте особливим жіночим тактом, інтуїцією, терпінням, витримкою, душевними силами – ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам. Ви берегині родинного вогнища, продовжувачі роду людського, однаково сумлінні — на роботі і вдома, де берете на себе більшу частку турбот. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу — захоплює, краса — вселяє віру в усе найкраще.
Жінка – це весна , щастя, любов. Своїм душевним талантом, невичерпною енергією і високою працездатністю ви створюєте добробут сім’ї, направляєте дітей у майбутнє, виховуєте онуків. Ваші знання, досвід, відповідальність необхідні в усіх сферах суспільної діяльності. Ми покладаємо і надалі великі сподівання на ваш значний внесок у створення благодатної атмосфери творення, в якій маємо всі працювати.
Дорогі жінки, ваша допомога і підтримка є запорукою спільного успіху громади нашого міста. Міська рада дякує вам за активність. У віддачу наші першочергові завдання — це підтримка материнства і дитинства, піклування про багатодітні малозабезпечені сім’ї, жінок-ветеранів, одиноких матерів.
Дорогі жінки, прийміть слова щирої вдячності від імені міської ради, виконавчого комітету і мене особисто за вашу невтомну працю. Нехай доля до вас завжди буде схильною, завжди супроводжують радість, сонячні дні, розуміння близьких людей. Хай всі недуги і горе розтануть з льодом, здоров’я прибуде, любов розквітне, удача завжди поряд буде. Щастя вам, благополуччя, нев’янучої молодості, творчих успіхів.
Юрій БОВА,
міський голова